Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-11-13, 13:08   

Jakby Kupicha w odpowiednim momencie strzelił sobie w łeb, może i by na tym jakiś kult powstał. Ale teraz już za późno :(

wolek14 napisa³/a:

A tłumy były niemiłosierne w porównaniu np z Lady Pank...


Smutne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

FroFro  

Stały User

Pani Hip-Hopu



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 53

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-11-13, 13:20   

margola napisa³/a:

Zespół sezonowy.



Ta użytkowniczka wyraziła to najlepiej.
Wg. mnie Feel to badziewie .
Nie ukrywam,że przez pewien czas nie wiem gdzieś górowali , ale wyszli z cienia , i wkońcu do niego wrócili. :cool:
_________________
Baw się dobrze i pamiętaj,że najlepsza zabawa zaczyna się po północy . ;dd

WWO 4ever , elo ! <3 <3 <3
 

micro  

Wymiatacz



Wiek: 35

Do³±czy³a: 24 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 15:23   

media z każdego zrobią gwiazdę, zaproszą na wszystkie festiwale, będą puszczać piosenki w radio
dla mnie to zespół jednego przeboju potem cisza, największym sukcesem będzie dla nich wydanie płyty która przebije poprzednią
_________________
Moja strona: Gierkolandia - gry online
Polecam: hotfix i forum
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-11-13, 23:58   

Przeszli bez echa jak O-zone, Las Ketchup, Golec Orkiestra i Tokyo Hotel.
_________________
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-11-14, 00:44   

Jakże się irytowałem za każdym razem gdy katowano mnie twórczością tego zespołu z każdej strony. Nie przepadam za popem, ale ich nie trawię wręcz. ¦redni wokal, ale to można przeżyć. Najgorsze to było słuchanie tych zupełnie bezsensownych tekstów, które nie trzymały się kupy, trudno było znaleźć zdanie, które cokolwiek znaczyło. A najlepsze, że ludzie oszaleli na ich punkcie, bo pięknie śpiewali o życiu. Wystarczy puścić tekst w stylu "Pokaż na co cię stać" i ludzie już mówią o przekazie. Chyba nawet Straho mógłby napisać coś z większym sensem jakby się postarał :-D Szkoda, że mamy tak mało wymagające szersze grono słuchaczy. Podobnie u nas jest z widzami, bo najlepiej sprzedają się puste komedie romantyczne.Oczywiście nie bronię nikomu słuchać piosenek, ale nie lubię gdy ktoś mówi, że piosenka ma głębszy sens jeżeli tak nie jest. Już wolę "majteczki w kropeczki" tekst oczywiście pusty, ale nikt nie udaje, że tak nie jest. Cieszy mnie fakt, że zespół przygasł.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 01:03   

Zastanawiające jest to, że przejmujecie się zespołem, który chlubnie, czy nie, należy do grupy kapel, które były, są i bedą robione pod tło papki dla ludu. Takie zespoły zawsze umierają, śmiercią godną złodzieja. Wyhajpowana popularność = szybki spadek w dół. Zwłaszcza, że to zespół, który i tak nie wie, co robi. Nie mówiąc już o całej treści i "gwiazdorzeniu".
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 01:12   

Cytat:

Przeszli bez echa jak O-zone, Las Ketchup, Golec Orkiestra i Tokyo Hotel.


a Danzel? Dobrze że przygasli też nie lubiłem tego zespołu
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

cosik_ktosik  

Wymiatacz



Imię: £ukasz

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 01:19   

Kasy zarobili ile się dało albo ktoś na nich zarobił i koniec, ludziom się przejadło, marketingowcy wzięli sobie następnych.
_________________
Moja strona HotFix i forum: forum komputerowe
Polecam gierkolandia
techformator
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 13:04   

Bo taka jest pointa tego biznesu. Chwilowa pożywka, a potem naturalna śmierć.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2011-07-03, 15:39   

Piracy napisa³/a:

Bo taka jest pointa tego biznesu. Chwilowa pożywka, a potem naturalna śmierć.


Wydaje mi się, że to strategia obrana jako priorytetowa w dobie internetu i ogólnej dostępności muzyki za friko. Wcześniej oczywiście również sukcesywnie stosowana, ale stojąca w cieniu strategii promującej gwiazdy 'wielosezonowe', która dzisiaj jest już nieopłacalna.

mlody113a napisa³/a:

Cytat:

Przeszli bez echa jak O-zone, Las Ketchup, Golec Orkiestra i Tokyo Hotel.


a Danzel? Dobrze że przygasli też nie lubiłem tego zespołu


Prawdę mówiąc, pierwsze słyszę o tej marce:D
 

Musahaha  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-03, 20:24   

W życiu jeszcze nie było zespołu, którego tak nienawidziłam. W każdym razie jeszcze nie słyszałam o takim... jak leciała ich piosenka to już mnie głowa bolała...
_________________
Nie cierpię cierpieć ...
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-03, 22:26   

szczerze powiedziawszy wolę feela niż takie hity jak "what the f*ck" czy kałwiego i remiego w kooperacji z jakimś Murzynem. Nie zmienia to faktu, że jak najbardziej cieszę się, że feel nie będzie umilał mi kolejnego lata swoimi hitami.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-04, 16:26   

Najwidoczniej dziewczynki wydoroślały z tego rodzaju muzyki. Przecież na każdym ich koncercie były tłumy piszczałek. Nikt poważny nie zagłębia się w takie jęki.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-04, 17:30   

Cały czas Feel nie będzie na topie. Jak to się mówi: raz na wozie, raz pod wozem. Jego sława już minęła.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Kogucik  

Stały User

Kogucik



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2011-07-04, 20:32   

Feel jak i inne tego zespoły grające pop lub ewentualnie pop z domieszką rocka pojawiają się i znikają - niedawno modni byli Jonas Brothers, teraz nikt o nich nie słyszy ;) . Tak jest raczej z każdą muzyką rozrywkową.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com