Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 15:23   

Cytat:

Jest do powstrzymania. Ja się nie masturbuję i żyję.


Pisałem już że jedni mogą się powstrzymać, inni muszą masturbować, podobno 10% tego w ogóle nie robi więc Ci co tego nie robią powiedzą że da się oczywiście nie masturbować, a Ci co muszą powiedzą że muszą i tyle co dla Was, nie masturbujących się, będzie pewnie niedorzecznością no ale powiedzcie mi, jak inaczej można rozładować napięcie seksualne z którym często nie da się wytrzymać? 11 latkowie i seks? :-o

Cytat:

Ale ową naturę można okiełznać - i należy podziwiać tych księży, którym się to udało, bo stoją o wiele wyżej od maluczkich.


Heh, wiesz ilu księżą się to udaje? Tym mieszczącym się w 10% mężczyzn którzy tego rzekomo nie robią, ale już nie raz czytałem wyznania, prostytutek, gejów + duży odsetek pewnie wśród księży pedofilów jest więc daje do myślenia chyba, nie? :niepewny:
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 15:25   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

no ale powiedzcie mi, jak inaczej można rozładować napięcie seksualne z którym często nie da się wytrzymać?



Przestać o tym myśleć i nie nakręcać się...trudne, skomplikowane, ale da sie tego dokonać przecież. Poza tym raczej nie każdy 11latek czuje taki popę.

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Heh, wiesz ilu księżą się to udaje? Tym mieszczącym się w 10% mężczyzn którzy tego rzekomo nie robią, ale już nie raz czytałem wyznania, prostytutek, gejów + duży odsetek pewnie wśród księży pedofilów jest więc daje do myślenia chyba, nie?


Nie? :) Dlaczego księdza pedofila mam porównywać do dobrego księdza?
Wyznania wyznaniami - za pieniądze sam byś napisał, że jesteś prostytutką.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 15:29   

Cytat:

Nie? :) Dlaczego księdza pedofila mam porównywać do dobrego księdza?
Wyznania wyznaniami - za pieniądze sam byś napisał, że jesteś prostytutką


Ale źli księża to też księża?

Cytat:

Przestać o tym myśleć i nie nakręcać się...trudne, skomplikowane, ale da sie tego dokonać przecież. Poza tym raczej nie każdy 11latek czuje taki popę.


Ale dużo czuje, ja np. mam 14 lat i czuje kilka razy dziennie taki że się skupić na niczym nie mogę no i agresywny się robię tak jakbym się bał Boga że tyle grzeszę to bym się chyba dawno już zabił bez masturbacji.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-25, 23:54   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Heh, wiesz ilu księżą się to udaje?


A Ty wiesz :?: Prowadzisz jakieÅ› archiwum + monitoring przez satelitÄ™ :?:

swEeTbOyMuah napisa³/a:

duży odsetek pewnie wśród księży pedofilów jest więc daje do myślenia chyba, nie?


pewnie nie znaczy na pewno...
Poza tym jeśli człowiek wychodzi z psem na spacer to wg statystyki każdy z nich ma 3 nogi :-D

swEeTbOyMuah napisa³/a:


Ale źli księża to też księża?


A nie :?: Można mówić, że oni są tacy tacy tacy i tacy, ale jeśli został im udzielony ważny Sakrament Kapłaństwa, to do końca życia będą kapłanami, a nawet później.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 03:36   

Dla mnie są oni zwykłymi ludźmi, żaden sakrament mnie nie obchodzi, udowodni mi naukowo że to cokolwiek daje.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 13:09   

ten znowu z tÄ… naukÄ… x/

1.wiara polega na tym, że wierzy się, a nawet wie, to, co nie jest udowodnione naukowo.
2.dla KK księża to... słudzy Boży? są specjalnie wybrani przez Boga, są łącznikiem między Bogiem a ludźmi. a nauka? gdyby nie kapłani, nie byłoby Kościoła. to chyba jest logiczne.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-26, 14:19   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Dla mnie są oni zwykłymi ludźmi, żaden sakrament mnie nie obchodzi, udowodni mi naukowo że to cokolwiek daje.


Dobrze, rozumiem, ale spytałeś czy źli księża to księża, to ja Ci odpowiedziałem, że zgodnie z Kościołem Katolickim są to księża.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:01   

Cytat:

2.dla KK księża to... słudzy Boży? są specjalnie wybrani przez Boga, są łącznikiem między Bogiem a ludźmi. a nauka? gdyby nie kapłani, nie byłoby Kościoła. to chyba jest logiczne.


Czyż Bóg nie wie nawet kogo wybiera? Skoro wśród księży są geje i pedofile i myślę że skoro nimi są to popełniają poważne grzechy, to Bóg chyba nie wiedział kogo wybierał skoro chce aby osoby które łączą nas z Bogiem były takie jakie są, czyli że geje itp.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:34   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Bóg chyba nie wiedział kogo wybierał


Bóg wybrał na początku swoich pośredników.
Teraz w świecie technologii i seksu nie mam na to wpływu, więc to, że jakiś ksiądz w domu się masturbuje, albo w łóżko bawi się z kolegą to nie jego zasługa.
_________________
ona umrze martwa.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:45   

Panic napisa³/a:

ten znowu z tÄ… naukÄ… x/



Nie oczerniaj nauki. Ciężko to nazwać nawet pseudonauką.

Z tego co mi się kiedyś o uszy obiło to na temat masturbacji jest nawet wspomniane w Biblii. Niestety nie wiem gdzie, ani w jakim odniesieniu zostało to przedstawione.

Co do kościoła i że masturbacja jest be. Większość katolików nie zna praw kościelnych, a co dopiero tego co kościół neguje, a co popiera. No może oprócz czystości przed małżeńskiej, antykoncepcji i aborcji. Więc jakim cudem kościół może narzucać coś o czym większa część katolików nie ma pojęcia?
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:52   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Czyż Bóg nie wie nawet kogo wybiera


Bóg wie kogo wybiera, a to że człowiek jest jaki jest to już inna sprawa...
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:54   

księży przy święceniach się nie kastruje, ani nie doszywa skrzydeł, to dalej ludzie, szczególni, można by powiedzieć, ale to dalej normalni faceci, którzy odczuwają pokusy i którzy są grzeszni.

kiedyś czytałam historię dziewczynki 14letniej, która była wykorzystywana seksualnie przez księdza katechetę. ale jak się okazało, młoda przychodziła do niego kilka razy w tygodniu, a gdy to się stało pierwszy raz, nie powiedziała niczego nikomu i dalej łaziła do niego do domu. dlaczego? bo pomagał jej w szkole, fundował wyjazdy w różne miejsca... ta mała to dla mnie zwykła dziwka. trzeba było za pierwszym razem dać po mordzie. ksiądz zna prawa Boże, to nie to, co ateista ( bez obrazy, chodzi mi o osoby, które nie uważają cudzołóstwa za grzech), może by się opamiętał. człowiek był w trudnej sytuacji, a gówniara sama mu się pchała. nie mówię, że to tylko jej wina, ale mogła temu zapobiec.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 21:12   

Cytat:

Co do kościoła i że masturbacja jest be. Większość katolików nie zna praw kościelnych


Hehehe, co to za katolicy? Jak ja w coś wierze to wiem w co wierze, a wydaje się że 90% katolików nie ma pojęcia w co wierzy. ( i jakie zasady wyznaje)

Cytat:

kiedyś czytałam historię dziewczynki 14letniej, która była wykorzystywana seksualnie przez księdza katechetę


A w mojej okolicy niedawno była sprawa że dwóch księży wykorzystywało 15 ministrantów, wtf?

Cytat:


Bóg wie kogo wybiera, a to że człowiek jest jaki jest to już inna sprawa...


Bóg stworzył człowieka, mógł księży obdarzyć jakąś łaską, a wracają do tematu masturbacji to miał pojęcie że wiele osób się nie oprze bo dla wielu jest to wręcz nie możliwe, czemu Bóg wypełnia rolę szatana?

Cytat:

Nie oczerniaj nauki. Ciężko to nazwać nawet pseudonauką.


Hh, pokaż mi te rzeczy które cięzko nazwać pseudonauką, to o czym to piszesz to można nazwać psycho-pseudo-wiarą która nie ma żadnego poparcia, masz taki nawyk bo mamusia mówiła że jak do kościółka nie pójdziesz to papu nie będzie i łomot spuści.

Cytat:

Teraz w świecie technologii i seksu nie mam na to wpływu, więc to, że jakiś ksiądz w domu się masturbuje, albo w łóżko bawi się z kolegą to nie jego zasługa.


Co ma do tego technologia i seks, seks jest rzeczą więcej niż naturalną a wszechwiedzący Bóg na pewno to przewidział no i przecież debilem nie jest więc wiedział co tworzy i jakie będą jego wady, bo Bóg jest perfekcyjny bo ktoś musi być, szczególnie skoro ma taką wiedzę i moc.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 21:28   

Cytat:


A w mojej okolicy niedawno była sprawa że dwóch księży wykorzystywało 15 ministrantów, wtf?



i może mi powiesz, że nic nie mogli ci ministranci zrobić nie? 15 nawt 10letnich synków by się im postawiło, a jak podejrzewam byli tam też starsi.

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Bóg stworzył człowieka, mógł księży obdarzyć jakąś łaską,



obdarzył, obdarzył :) jeśli kogoś powołuje do czegoś, daje mu takie dary, by człowiek mógł jak najlepiej sprostać swemu zadaniu.


swEeTbOyMuah napisa³/a:

Bóg na pewno to przewidział no i przecież debilem nie jest więc wiedział co tworzy i jakie będą jego wady, bo Bóg jest perfekcyjny bo ktoś musi być, szczególnie skoro ma taką wiedzę i moc.



tego się nie da wyjaśnić tak prosto i jasno, jak to, że 2+2=4. bo sam przyznasz, że Bóg, gdyby dało się Go do końca zrozumieć, przestałby być Bogiem. mógłby sobie zbudować domek dla lalek, ale wolał akwarium na mrówki. dał wolną wolę, bo na nas liczył, tak po prostu. znasz historię pierwszych ludzi. mieli cały raj dla siebie, ale zachciało im się owocu z drzewa "poznania dobra i zła". szatan chciał być drugim Bogiem, też dostał wolną wolę, jako anioł. stąd właśnie grzech.

swEeTbOyMuah napisa³/a:

czemu Bóg wypełnia rolę szatana



I'm sorry, ale tego nie rozumiem, byłbyś tak miły mi to wyjaśnić?
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-26, 21:37   

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Bóg stworzył człowieka, mógł księży obdarzyć jakąś łaską, a wracają do tematu masturbacji to miał pojęcie że wiele osób się nie oprze bo dla wielu jest to wręcz nie możliwe, czemu Bóg wypełnia rolę szatana?


Obdarzył na początku wieloma łaskami, ale człowiek to olał i wybrał opcję podsuniętą przez Szatana. Co do księży: słyszałeś o cytacie z P¦, że kto wiele dostał od tego wiele wymagać się będzie :?:

swEeTbOyMuah napisa³/a:

Hh, pokaż mi te rzeczy które cięzko nazwać pseudonauką, to o czym to piszesz to można nazwać psycho-pseudo-wiarą która nie ma żadnego poparcia, masz taki nawyk bo mamusia mówiła że jak do kościółka nie pójdziesz to papu nie będzie i łomot spuści.


dziecku wjechali na ambicje, bo ktoś podważył jego niepodważalne argumenty i od razu tak się zaczęło wkurzać... ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com