Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

klaudynka607  

User

¯yj z całych sił


ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-10-20, 20:15   Krostki na poÅ›ladkach

Od baaardzo długiego czasu mam spory problem. Małe (czasem większe i bolące) czerwone krostki na pośladkach i pod pośladkami :zalamany:
Jak mogę się tego pozbyć? :-(
_________________
Naj­piękniej­sze chwi­le przeżywa­my wte­dy, kiedy do­wiadu­jemy się, że ktoś nas kocha.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-20, 20:23   

Gdzieś czytałam, ze to wina alergii pokarmowej, znikną, gdy wykluczysz alergen z diety.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-20, 21:06   

Może to kwestia źle dobranych spodni i otarcia ? Miałam podobnie, zmieniłam spodnie, posmarowałam sudocremem i znikły :)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 21:33   

U mnie podobny problem pojawił się w momencie rozpoczęcia treningów :) ale właśnie a aptece kupiłam sudocrem i wsio ładnie poznikało owszem czasem dalej się coś pojawi ale wtedy do akcji wkracza krem :D
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-10-20, 22:43   

U mnie się pojawiają jak jem ostre jedzenie. Może wyeliminuj pikantne potrawy i sprawdź czy widac poprawę?
 

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-21, 18:35   

ostre przyprawy, potrawy i gorczycę, która pogarsza kondycję skóry
 

Mavele  

User



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-25, 12:20   

Ja kiedyś czytałam, że coś takiego może wiązać się z pasożytami.
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 21:13   

Hmmm z tymi ostrymi przyprawami to nie wiem ja je dodaje dosłownie do wszystkiego już jakiś czas i nie zauważyłam żeby od nich mi się jakieś pojawiały natomiast zawsze po treningu albo wzmożonej aktywności owszem ;/
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-11-01, 10:13   

najlepiej pokaż , może pomogę :hyhy:
 

iwonamilak

User


Do³±czy³: 06 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-06, 08:48   

Witam a może z potu masz takie potówki jak dużo ćwiczysz
_________________
Nowość statuetki ,a może dźwigi hydrauliczne
 

klaudynka607  

User

¯yj z całych sił


ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-11-09, 17:38   

Właśnie one nie bolą. Z wyjątkiem tych trochę większych, które czasem się pojawiają.
Raczej potówki to nie są, bo ćwiczę normalnie, nie przemęczam się zbytnio.
A jeżeli chodzi o ostre przyprawy... to też chyba nie ma nic wspólnego ze sobą, ponieważ bardzo rzadko jadam na ostro.
Może wypróbuję ten sudocrem :)
cappuccino, Kapsaicyna, po jakim czasie mniej więcej widać efekty po zastosowaniu kremu? :)
_________________
Naj­piękniej­sze chwi­le przeżywa­my wte­dy, kiedy do­wiadu­jemy się, że ktoś nas kocha.
 

Majaxx  

User

faszionistkaa


ImiÄ™: Maja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Lis 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-11-12, 13:47   

Ja też jestem zdania że Sudocrem powinien pomóc, bo to być może że pupa ma za ciepło :D
 

Kasia1989

User


Do³±czy³: 20 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-22, 10:32   Re: Krostki na poÅ›ladkach

klaudynka607 napisa³/a:

Od baaardzo długiego czasu mam spory problem. Małe (czasem większe i bolące) czerwone krostki na pośladkach i pod pośladkami :zalamany:
Jak mogę się tego pozbyć? :-(



Hej, ja miałam podobnie. Winę za to ponosi kilka rzeczy. Po pierwsze modne dziś obcisłe spodnie, po drugie majtki. Kup koniecznie bawełniane. Smaruj na noc sudocremem albo innym kremem na odparzenia dla niemowląt. Nivea jest na pewno tańszą opcją. Krem jest bardzo tłusty i zostawia białe ślady, ale problem znika. No i staraj się przynajmniej w nocy wietrzyć pupę;) tzn. nie noś majtek, najlepiej śpij w koszuli nocnej. Koniecznie bawełnianej. Latem mąka ziemniaczana lub talk, jeśli też masz problem. Mam nadzieję, że pomogłam. U mnie po takiej kuracji i zmienieniu spodni na mniej podkreślające kształty, efekt był rewelacyjny. Możesz też przerzucić się na spódniczki. W okresie zimowym możesz nosić fajne grube, ale naturalne rajstopy, bo lajkra też nie pomaga...
 

Martaaaa

User


Do³±czy³: 28 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-28, 03:05   

Widzę że nie tylko ja się borykałam z takim problemem ale u mnie również pomocny okazał się sudocrem :)
 

Celestyna

User


Do³±czy³: 02 Sie 2016

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2016-08-02, 20:19   

Jak dla mnie większość waszych przypadków brzmi jak po prostu odparzenia proponuję zmienić bieliznę na bawełnianą a nie ze sztucznego tworzywa i kiedy się tylko da to że tak to ujmę wietrzyć pupę :P
_________________
Astra-dent chirurgia Katowice , tanie biuro Gliwice , księgarnia Warszawa ,
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com