Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-05-27, 12:40   

bartek80 napisa³/a:

"O psie, który jeździł koleją" i tak jak duża część poprzedników Kaczor Donald, w krótszej wersji oraz Giganty. Często wracam do starych numerów, które zalegają w szafkach :D



"O psie..." dzięki ze mi przypomniałes, jedna z moich ukochanych! Ciekawe czy mają w mojej bibliotece ;) bartek Goganty to najlepiej wystawić na półkę, więsz, tak żeby się obrazek ułożył ;)
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-06-01, 19:01   

Kochałam (i kocham po dziś dzień) Pollyannę. I zaczytywałam się w Ani z Zielonego Wzgórza, której dzisiaj już nie mogę znieść.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-28, 13:45   

Ja się zaczytywałem w obu "Księgach dżungli". To były jedyne książki, które potrafiłem przeczytać i zabrać się od razu do czytania od początku.
 

Blondynka.  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 14 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-29, 14:23   

Dzieci z Bullerbyn, Harry Potter i Ania z Zielonego Wzgórza to książki, które w dzieciństwie przeczytałam po naście razy :-)
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-10-17, 07:38   

A wracacie do tych książek po latach? Wiele z nich dopiero wtedy można w pełni docenić. Np. taki "Kubuś Puchatek". Dopiero jako stary zgred doceniłem świetny, specyficzny styl, jakim to jest napisane.
 

ant12

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-21, 06:44   

Harry Potter, Hobbit i książki z serii Świat Dysku.
_________________
... Budowa domów Śląsk Docieplenia Śląsk
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-04-09, 21:14   

A ja w dzieciństwie potrafiłem na okrągło czytać "Nielsa Paluszka i innych opowiadaniach". Nie wiem czemu. Może po prostu lubiłem tą książkę :-D .
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2018-04-15, 20:21   

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to "Dzieci z Bullerbyn" ale też "Ania z Zielonego Wzgórza" "O psie który jeździł koleją"(strasznie przeżyłam zakończenie tej książki), "Pollyanna" "Doktor Dollitle" "Plastusiowy pamiętnik" "Magiczne drzewo" taką serię "Różowe baletki" i baardzo wiele innych. To też zależy o jaki okres dzieciństwa chodzi. Moja mama też czytała mi bardzo dużo jako jeszcze calkiem małej dziewczynce. Te wszystkie bajki Brzechwy i Tuwima w tych małych tekturowych książeczkach z obrazkami... Dużo też słuchałam audiobooków, wtedy jeszcze na kasetach (nie wiem czy ktoś to jeszcze kojarzy). Czytałam nawet encyklopedie, które znalażłam gdzieś w domu. Ja kochałam czytać i pochłaniałam książki.
Dalej kocham, ale teraz już niezbyt mam czas na nie, raczej zagłębiam się w podręcznikach...:)
 

CKwiedza

User


Do³±czy³: 24 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-24, 12:49   

Książką mojego dzieciństwa bez wątpienia jest Hobbit i Władca Pierścieni - często też i chętnie do nich wracam - uważam je za arcydzieła :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com