Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-03-12, 23:26   

Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie - Brannigan Paul
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Modelinka  

User



Do³±czy³a: 05 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-17, 13:21   

Share napisa³/a:

DeSade napisa³/a:

Ja pier****. Niech jeszcze jedna osoba napisze- siła serca. To zwariuję



To trochę niemiłe, aczkolwiek miałam podobną reakcję na Greya więc jestem w stanie zrozumieć ból.
Modelinka, Sekret dotyczy bardziej tego jaki wpływ na nasze życie może mieć nasze myślenie - piszę "może mieć", bo nie każdy w to wierzy. Ja osobiście przetestowałam ten cały sekret i faktycznie przyznaję, że kilka zjawisk mnie zaskoczyło. Chociażby moja obecna praca. Spisałam sobie jakieś 2 tyg temu warunki jakie ma spełnić i jaka ma być moja rola w niej. Praktycznie wszystko jest zgodne z tą listą. Poza jednym elementem tak naprawdę, aczkolwiek nie ma jego zaprzeczenia - być może z czasem się okaże, że jednak i ten punkt jest spełniony. "Siła Serca" to bardziej wskazówki, podpowiedzi jak słuchać swojej intuicji. Niby coś podobnego, ale nie do końca. :D



Widać, ktoś tu miał gorszy dzień... Pewnie stąd ta irytacja :P
A wystarczy odrobina dystansu i szacunku :)

Share, ale to po przeczytaniu "Siły serca" wpadłaś na pomysł spisania sobie tych punktów z warunkami?
Bo to brzmi bardzo afirmacyjnie! Jak taka praca nad swoim wewnętrznym stanem świadomości! To chyba daje wrażenie takiej kontroli, co?

Lady Virgin - co do Grohla, to nie przepadam za biografiami, ale na tę bym akurat mogła zerknąć :P
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-18, 19:16   

dziÅ› zamówiÅ‚am "„Starość aksolotla”. Jacka Dukaja , w formie ebooka, na pożnym wieczór zamierzam go pochÅ‚onąć ;]
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-03-21, 19:05   

Modelinka napisa³/a:


Share, ale to po przeczytaniu "Siły serca" wpadłaś na pomysł spisania sobie tych punktów z warunkami?
Bo to brzmi bardzo afirmacyjnie! Jak taka praca nad swoim wewnętrznym stanem świadomości! To chyba daje wrażenie takiej kontroli, co?



Trochę pokombinowałam, ale nic nie podpowiem. Myślę, że tutaj sama powinnaś wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem. Tego typu ćwiczenia są fajne, bo nie samą teorią człowiek żyje. Warto odnieść tę wiedzę do własnej sytuacji życiowej i wyciągnąć fajne wnioski. :)
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-03-22, 20:44   

gizmina napisa³/a:

dziÅ› zamówiÅ‚am "„Starość aksolotla”. Jacka Dukaja , w formie ebooka, na pożnym wieczór zamierzam go pochÅ‚onąć ;]


I jak książka? Zastanawiam się czy kupić. Chociać 10 zł mogę odżałować :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-23, 18:56   

10 zł to nie majątek, a warto wg mnie, nie czytałam nic podobnego , fajnie się w to zanurzyć , w ten świat, do tego ma ciekawe dodatki
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-03-23, 21:43   

Książek o końcu świata jest raczej sporo. A co to za dodatki?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-25, 20:56   

no, po pierwsze piszą ,że ma hiperłącza o trudnych i niezrozumiałych wyrazach i zwrotach, poza tym grafiki, cena ! bo na allegro 10 zł za tego ebooka, no i autor
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-03-29, 17:41   

Hiperłacza to jak przypisy w normalnych książkach. Cena 10 zł ok, ale to żadne zaskoczenie. A co to za grafiki?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-30, 16:10   

owszem ,ale przypisy masz na końcu lub pod tekstem na stronie, tutaj jako ,że to e-ksiązka to masz przypis w hiperłączu, takie interaktywne wejście .

[ Dodano: 2015-03-30, 16:13 ]
poza tym 10 zł to dopiero zaczyna być norma, a już na pewno nie jeżeli chodzi o nowośc, premierę.

[ Dodano: 2015-03-30, 16:14 ]
a no i grafiki. w zykłej książce masz cienkie ilustracje, tutaj grafiki mega jakości . osobiscie polecam, ale jak chcesz..
 

LittleThing  

User



ImiÄ™: Nadia

Wiek: 41

Do³±czy³a: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-31, 17:51   

otoczka - otoczką (fajna owszem), cena - ceną, ale sama treść książki warta uwagi - książka według mnie bardzo dobrze napisana, przeczytałam niemal jednym tchem. "Starością aksolotla" chyba rozpoczęłam dłuższą przygodę z p. Dukajem :)
_________________
be yourself :)
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-03-31, 18:14   

Jak to była Twoja pierwsza książka Dukaja to z pewnością musisz sięgnąć po inne :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-31, 19:41   

LittleThing napisa³/a:

otoczka - otoczką (fajna owszem), cena - ceną, ale sama treść książki warta uwagi - książka według mnie bardzo dobrze napisana, przeczytałam niemal jednym tchem. "Starością aksolotla" chyba rozpoczęłam dłuższą przygodę z p. Dukajem :)

mi odpowiada styl pisania, zmusza do myslenia ;]

[ Dodano: 2015-03-31, 19:41 ]

Pasi napisa³/a:

Jak to była Twoja pierwsza książka Dukaja to z pewnością musisz sięgnąć po inne :)

a
Ty czytałas??
 

LittleThing  

User



ImiÄ™: Nadia

Wiek: 41

Do³±czy³a: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-31, 20:04   

Pasi napisa³/a:

Jak to była Twoja pierwsza książka Dukaja to z pewnością musisz sięgnąć po inne :)


taki mam właśnie zamiar - chyba rzucę się na głęboką wodę pt "Lód" :mrgreen:
_________________
be yourself :)
 

juzwika  

User

mały aniołek


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 03 Sie 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-08-03, 13:11   

to coś o czym mowa to jest fakt że książka trzyma "w napięciu" do samego końca. że czuje się że nie chce się jej przerywać zanim nie doczyta się ostatniej strony. a czasem to coś to jest dla mnie to dziwne uczucie po przeczytaniu książki kiedy odkładam na biurko i patrze się w ścianę i myślę. tak miałam po przeczytaniu "jak rozmawiać z aniołami" Marii Bucardi. Dała mi ta książka do myślenia i chyba na zawsze zostanie w mojej pamięci.
_________________
Niech Anioł będzie z wami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com