Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-16, 22:18   

lubię książki tradycyjne. W formie elektronicznej zniosę tylko artykuły albo opowiadania.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-10-17, 09:39   

A ja wole e-booki. Nie mam czasu na chodzenie do biblioteki czy po sklepach za książką, którą właśnie chciałbym przeczytać. Kupowanie e-booka jest wygodniejsze i dużo szybsze.
Poza tym czytanie na komputerze to dla mnie nic strasznego, oczy mi się nie męczą jak odpowiednio dostosuje ustawienia monitora - i mam pewność, że nie pobrudzę kartek :D
_________________
Wyobraź sobie, że umarłeś i leżysz martwy.
A teraz spójrz na swoje problemy z tej perspektywy.
Czyż wszystko nie ulega zmianie?
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-10-18, 20:34   

Nie cierpię czytać e-booków, w przeciwieństwie do tradycyjnych książek. Zawsze znajdę czas, żeby wyskoczyć do biblioteki (sama książek raczej nie kupuję, bo i tak więcej niż raz ich nie przeczytam). Może bym i korzystała z e-booków, gdybym miała odpowiedni czytnik, bo ma on swoje zalety. Przede wszystkim taką, że nie musiałabym dźwigać ze sobą dodatkowych kilogramów. Nie posiadam jednak takiego czytnika i nie ubolewam nad tym za bardzo.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-10-19, 15:07   

"Nie cierpię czytać e-booków"

Ja też!
Jestem w stanie wydrukować sobie książkę.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mitka

User


Do³±czy³: 22 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 14:28   

Ja też wolę tradycyjną książkę, raz że wzrok lepiej toleruje papier i szybciej się czyta, a dwa - uwielbiam dotyk książki, jej zapach, po prostu kontakt z nią:]
_________________
teksty piosenek :)
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 20:25   

Nie tak dawno kupiłam książkę elektroniczną z E-Ink'iem że praktycznie czyta się jak na papierze i wzrok nie męczy się i jestem z tego bardzo zadowolona. Faktem jest że nie czuję zapachu kartek i jest po prostu inaczej bo trzyma się w ręku tą książkę, ale książki nie są znowu tanie a mając książkę elektoniczną opłaca się.

W sumie nie jest ważne czy ma się tą książkę w ręku lub czyta się na ekranie, ważna jest treść.
 

Kareklo  

User

Inspirator



ImiÄ™: Oskar

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2013

Sk±d: E³k

   

Wys³any: 2013-01-28, 20:44   

To czy książki tradycyjne są lepsze to nawet nie ma co dyskutować. Ale e-booki też nie są złe :-) . Nie lubiłem ich bo "bolały mnie oczy", ale jakoś się przełamałem, czytam całymi dniami e-booki ostatnio i co ? I nic, można? Można :)
_________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
________________________________
A mój prywatny blog w profilu :)
Zapraszam.
 

Kar98K  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Sty 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-29, 00:25   

Nigdy nie miałem ebooka w rękach. Huh
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2013-01-29, 18:24   

W tej kwestii jestem tradycjonalistką. Nie lubię ebooków.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

niebo  

User


ImiÄ™: Weronika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Mar 2013

Sk±d: ¯agañ

   

Wys³any: 2013-03-30, 23:34   

Zdecydowanie tradycyjne. Zdarza mi się przeczytać jakiegoś ebooka, ale to nie to samo. Musi być ten zapach książki.
 

DiabelnaJa  

User


ImiÄ™: Gabriela

Wiek: 25

Do³±czy³a: 02 Cze 2013

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2013-06-10, 19:28   

Tradycyjna książka, to oczywiste. £atwiej się je czyta, można ją wziąć do szkoły i czytać w czasie lekcji, kiedy ktoś się nudzi, co z ebook'iem raczej nie jest możliwe. Po elektroczniczne wydanie sięgam tylko i wyłącznie wtedy, gdy książki, którą chcę przeczytać, nie ma w bibliotece, ale czasem też udaje mi się ją zakupić, ale to od czasu do czasu.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-06-18, 20:36   

Nie wiem jak czyta się książki na ebooku,bo nie posiadam i nie miałem z tym nigdy styczności. Przeczytałem dwie ,czy trzy książki na telefonie, i trochę to było męczące,ale dało się czytać. Jednak jeśli mam wybierać to wolę książki tradycyjne, lubię zapach kartek, dotyk faktury stron.
_________________
You know who i am
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-06-19, 22:06   

Zdecydowanie papier. Niestety nie ma szans, żebym zgarnął wszystkie pozycje EU z Gwiezdnych Wojen, więc czytam je na telefonie. Ale nie jest tragicznie.
_________________
There can be only one
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-20, 08:14   

BIBLIOTEKI, TRADYCYJNE KSI¡¯KI <3 To jest to co uwielbiam !
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-07-12, 12:57   

Mimo, że preferuję "zwykłą", drukowaną książkę, to ebooki są dla mnie dobrą alternatywą.


Jako, że fundusze nie zawsze pozwalają na zakup książki, którą się upatrzyło, trzeba udać się do biblioteki. Jeśli ma się odrobinę szczęścia to biblioteka posiada tą książkę, przy mniejszym szczęściu - posiada, ale jest aktualnie wypożyczona. Przy ebookach najczęściej nie ma takiego problemu. Dodatkowo, gdy nie ma się możliwości zabrania książki, można po prostu zrzucić na telefon. ;)

Ale niestety nigdy nie oddadzą magii "zwykłej" książki...
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com