Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

gobi

User


Do³±czy³: 03 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-03, 10:25   

Moje uczucia wobec tej federacji są mieszane, z jednej strony to ich rozumiem że to tak pompują, wrzucają w to jakieś różne wątki medialne no bo w końcu to jest biznes, ale czasem aż raźi w oczy ze walka jest ustawiona. Z koleji nie raz są tak emocjonujące walki że siedze z otwartą buzią i oglądam ze zdziwieniem :)
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-03-03, 15:08   

Powiem tak: ta dyskusja już dawno straciła na wartości. Nie wątpię, że interesujesz się MMA, ale pojęcie masz wciąż marne. Wiem na ten temat bardzo dużo, ponieważ interesuje mnie MMA na skalę światową. Wybacz, ale Twój poziom merytoryczny wypowiedzi nie jest wart mojego czasu. Nie potrafisz dyskutować, a z takimi rozmówcami konwersacji nie prowadzę.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Infernalist

User


Do³±czy³: 01 Sty 2014

   

Wys³any: 2015-03-03, 16:04   

Słucham xD ? Ja mam marne pojęcie ? Rozbrajasz mnie po prostu... Jak na razie w swoich wypowiedziach pieprzysz tylko o mediach, komercji i manipulacji, nic związanego z MMA. Ktoś kto mówi, że Mamed dostaje '' tragicznych '' zawodników, a Ci tragiczni zawodnicy albo idą walczyć lub już walczyli ze światowymi zawodnikami i to o pasy chociażby w Bellatorze mówi, że ma pojęcie na skalę światową ? Kpisz sobie ? Masz gówniane pojęcie o tym sporcie i to widać w każdej Twojej kolejnej wypowiedzi. To Ty nie potrafisz dyskutować, przedstawiłaś swoje argumenty, które skutecznie skontrowałem kontrargumentami wyjaśniając dobitnie pewne sprawy, a Ty nie potrafisz mi w żaden sposób na nie odpowiedzieć, a przytaczasz tylko kolejne bzdety. I to dla Ciebie jest konstruktywna krytyka ? Zapewne nie znasz połowy tych zawodników których Ci wymieniłem, dlatego nazywasz ich '' tragicznymi '' zawodnikami bo jak już mówiłem - gówno wiesz o MMA i nie rozśmieszaj mnie, że masz pojęcie na skalę światową. Ktoś kto piszę takie bzdury pokazuje tylko jak pusto ma w głowie. Zawodnik który walczył o pas w Bellatorze jest tragiczny, inny zawodnik który zaraz będzie o niego walczył również jest tragiczny... Po prostu za przeproszeniem roz***aś mnie.
Skoro masz pojęcie '' światowe '' to proszę Cie - udowodnij mi to, ale nie pisząc o manipulacji mediów czy innych bzdurach. Bo jak na razie w Twoich wypowiedziach mało jest o samym MMA, raczej piszesz o tym co je otacza.

[ Dodano: 2015-03-03, 16:39 ]
A to kolejny dowód na to, że gówno wiesz i gówno piszesz.
https://www.youtube.com/watch?v=dvCuaFUSBZc
Khalidov wybrany przez stację Fight Network za najgroźniejszego zawodnika spoza UFC. Ale on przecież według Ciebie walczy z leszczami i jest mizernym zawodnikiem...
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-03-03, 20:21   

Po raz kolejny odsyłam do zapoznania się z definicją poziomu merytorycznego wypowiedzi. Jak już opanujesz zdolność do dyskutowania - daj znać.
Nie będę polemizować z kimś, kto próbuje mnie obrażać.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Infernalist

User


Do³±czy³: 01 Sty 2014

   

Wys³any: 2015-03-03, 20:32   

Tak tak, sprytna zagrywka... Przedstaw jakiekolwiek argumenty na to co piszesz, dlaczego według Ciebie zawodnicy Mamed'a są tragiczni, którzy zawodnicy nie powinni się znaleźć w UFC a tam są, po czym oceniasz zawodników itd. Przedstaw jakiekolwiek argumenty na to co piszesz. Ja zrobiłem to praktycznie w każdej swojej wypowiedzi, Ty wręcz przeciwnie. Wszędzie Ci odpowiedziałem kontrargumentami, Ty nigdzie.

Zresztą... Swoje '' światowe '' pojęcie pokazałaś wspominając o Walusiu, który według Ciebie nadal jest w KSW, a nie ma go od października.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com