Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheldon20  

Stały User

Sheldon20


ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Lip 2012

   

Wys³any: 2014-03-13, 19:04   

sztuką jest grać słabo i wygrywać Barca wygrywa i to najważniejsze ale w Lizbonie zobaczymy finał Barca-Bayern :D
_________________
111
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-03-13, 22:11   

No to skoro DNA Milanu zostało oficjalnie zniszczone na dobre parę lat, (to trzeba mieć szczęście, żeby kibicować klubowi akurat wtedy, kiedy przechodzi największy kryzys od 50 lat...) to obstawiam Bayern i kogoś z dwójki Real, PSG. Barcelonie nie daję żadnych szans. Messi, to już nie ten sam Messi. Iniesty i inne Fabregasy robią się coraz starsze i w zasadzie tylko Neymar jakiś powiew świeżości tam zarzucił.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Andżela33  

User

Andżela33



ImiÄ™: Angela

Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-16, 15:25   

Zwróciłabym też uwagę na Atletico właśnie. Oglądałam ich z Milanem i chociaż Milan jak wiadomo jest w olbrzymim kryzysie, to zaprezentowali się naprawdę rewelacyjnie. W lidze bodajże też Realowi urwali punkty. Jak dla mnie możliwy czarny koń rozgrywek :)
_________________
REGULAMIN
 

sheldon20  

Stały User

Sheldon20


ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Lip 2012

   

Wys³any: 2014-03-18, 16:22   

Możliwe Atletico jest grozny dla każdego,wierzcie mi że żaden Real ligi mistrzów nie wygra :D
_________________
111
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-03-18, 18:33   

sheldon20 napisa³/a:

Możliwe Atletico jest grozny dla każdego,wierzcie mi że żaden Real ligi mistrzów nie wygra :D



Mądrzejsi będziemy po weekendzie czyli Gran Derbi i losowaniu 1/4 LM - wtedy łatwiej będzie zweryfikować to co pisaliśmy do tej pory i zobaczymy jak daleko od prawdy poszły nasze przewidywania.

P.S. dzisiaj stawiam na "wyciułane" zwycięstwo Chelsea - może nawet karnymi.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-03-20, 17:54   

Klasyk klasykiem, nie analizowałabym go pod kątem ewentualnego sukcesu w Lidze Mistrzów. Każdy mecz jest inny, w lidze Barca może pokonać Real, a gdyby spotkały się w LM, to mogłoby być zupełnie odwrotnie. To właśnie jest piękne w tym sporcie, nie przewidzisz na sto procent zwycięzcy.

Jutro w południe losowanie, oto wszystkie drużyny, które zagrają w ćwierćfinałach (co ciekawe, aż trzy z nich są z Hiszpanii):
FC Barcelona, Bayern Monachium, Atletico Madryt, Paris Saint-Germain, Chelsea Londyn, Real Madryt, Manchester United, Borussia Dortmund.

Jakieś przewidywania co do par ćwierćfinałowych? :)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-03-20, 18:30   

lexie napisa³/a:

Klasyk klasykiem, nie analizowałabym go pod kątem ewentualnego sukcesu w Lidze Mistrzów. Każdy mecz jest inny, w lidze Barca może pokonać Real, a gdyby spotkały się w LM, to mogłoby być zupełnie odwrotnie



Jasne, że nie pod kątem finału LM, ale pod kątem tego co pisałem wcześniej - mianowicie, że to Real jest na obecna chwilę bardziej poukładaną i silniejsza ekipą a Barcelona po prostu zdziadziała, kupili Neymara ( Real prócz Bale'a dostał Isco czy Illarramendiego ) który na razie rewelacją nie jest drużyna się starzeje, Puyol to już cień samego siebie itp. - Gran Derbi może wyjaśnić parę kwestii.

lexie napisa³/a:

Jakieś przewidywania co do par ćwierćfinałowych? :)


Real/Bayern - Man Utd. - przydałoby się ich wyrzucić na tym poziomie bo prezentują się tragicznie w tym sezonie, jak taka druzyna zajdzie do półfinału to będzie żart.
Głupio tez byłoby w tym ćwierćfinale oglądać Real vs Bayern, wolałbym taki finał.

Barcelona - Bayern - dlaczego?
Chciałbym zobaczyć czy Barcelona potrafiłaby się odgryźć za tamten łomot z 2013 roku , no i Guardiola przeciwko swoim byłym podopiecznym, ciekawe.

A tak "strzelajÄ…c":
Atletico - Borussia
Chelsea - PSG
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-03-20, 18:53   

Arsenal odpadł, więc kibicuję PSG. Zlatanowi przydałby się Puchar Europy, zwłaszcza, że nie otrzymał Złotej Piłki.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-03-21, 12:55   

Losowanie ciekawe, dwie pary trafiłem: Chelsea-PSG i Bayern-Manchester Utd.

Pozostała dwójka też spoko, Atletico jeśli chce być czarnym koniem tej edycji LM to ma właśnie szansę, a Real powinien odprawić tegoroczną żenadę z Dortmundu bez większych problemów.
 

Andżela33  

User

Andżela33



ImiÄ™: Angela

Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-27, 21:07   

No ja teraz upatruję czarnego konia w Barcelonie, która to faworytem wcale nie jest ;)
_________________
REGULAMIN
 

sheldon20  

Stały User

Sheldon20


ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Lip 2012

   

Wys³any: 2014-03-30, 11:41   

faworytów to wg nie ma w tym roku :)
_________________
111
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-04-03, 19:39   

Andżela33 napisa³/a:

No ja teraz upatruję czarnego konia w Barcelonie, która to faworytem wcale nie jest



Atletico jak pisałem ma szansę na bycie czarnym koniem, ale wykorzystało ją tylko w połowie - głupio oddali pole po strzelonej bramce i stracili wygraną.
Tak czy inaczej zapowiada się ciekawie - 4 ostatnie mecze tych drużyn to remisy 1:1 , 0:0 , 0:0 i teraz znowu 1:1.

Real planowo rozbił Borussie, PSG-Chelsea tu mogło być wszystko więc nie jestem zaskoczony wynikiem, natomiast największa niepodzianka to postawa Bayernu, grali taką klepaninę jak reprezentacja Hiszpanii w finale Pucharu Konfederacji.
Jak tego nie poprawią mogą się zdziwić.

Myśle, że Borussia nie da rady odrobić strat nawet z Lewandowskim, PSG będzie pewnie grało z kontry i broniło co dla Chelsea w tym sezonie jest problemem by pokonać drużynę nawet słabszą ale nastawioną na obronę bramki wiec stawiam że Chelsea odpadnie.

Atletico pewnie zrobi to co robi najlepiej, szczelna obrona i gra z kontry, na większe wyniki niż 1:0, 0:0 czy 1:1 tu nie liczę, być może nawet dojdzie do karnych. No bet.

Bayern w sumie nie ma wyjścia, jak nie chcą mieć niespodzianki to powinni zaatakować i skończyć z głupią klepaniną bo urządza ich bezpiecznie tylko przewaga przynajmniej 2:0.
Stawiam na 2:1.
 

Lonna

User


Do³±czy³: 09 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-09, 17:07   

stawiam na Real Madryt
_________________
REGULAMIN
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com