Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Felicee

User


Do³±czy³: 04 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-04, 19:29   Która szkoÅ‚a lepsza?

Cześć :-)
Chodze do 3 gimnazjum i muszę wybrać szkołę średnią .
Tylko mam mały problem , bo nie wiem która wybrać . :orany:
£ukasiński czy ¯eromski :?:
W której panuje lepsza atmosfera , spoko nauczyciele oraz która lepiej przygotowuje do matury .
Prosiłabym o pomoc . :-D
 

mirosÅ‚awsamm  

User


Imię: Mirosław

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Gru 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-02-04, 19:49   

Jeden kraj,jeden język a ja ciebie kuxxwa i tak nie rozumiem!
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-02-04, 20:34   

mirosÅ‚awsamm napisa³/a:

Jeden kraj,jeden język a ja ciebie kuxxwa i tak nie rozumiem!



Dałbym lajka, ale nie ma jak...
Nikt za ciebie szkoły nie wybierze.
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-02-04, 20:47   

¯eromski, polecam, sama sprawdziłam.
Nie wiem skąd jesteś, ale ¯eromski w Zawierciu jest spoko xD
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-04, 21:04   

mirosÅ‚awsamm napisa³/a:

kuxxwa



czy w Biblii używano takich słów? jakby na to spojrzał dżizys krajst superstar? :zalamany:

co do tematu - a może podałabyś miejscowość, w której mieszkasz, bo ja osobiście znam parę "¯eromów", swoją drogą raczej nie wybieraj szkoły pod względem "klimatu", a poziomu i profilów... przynajmniej za moich czasów tak było.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

SzK  

Stały User


ImiÄ™: Szymon

Wiek: 26

Do³±czy³: 15 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-02-05, 12:29   

¯eromski ładniej brzmi, więc idź tam. A na poważnie:
1. Podaj miejscowość w której te szkoły się znajdują, jasnowidzami nie jesteśmy.
2. Psychickid, jak autor jest baaardzo wrażliwy to atmosfera może mieć na niego wpływ, a jak ma po prostu wyje.., wiemy co dalej, to może iść nawet do szkoły wojskowej i nic nie sobie z tego nie zrobi.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-02-05, 13:23   

Super, że podano miejscowość. Tak jak by tylko jedna szkoła była o takiej nazwie. Wybierz tę, która bardziej pasuje Tobie a nie nam. No ludzie, litości z tymi tematami. :wstyd:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-05, 17:26   

SzK napisa³/a:

jak autor jest baaardzo wrażliwy to atmosfera może mieć na niego wpływ, a jak ma po prostu wyje.., wiemy co dalej, to może iść nawet do szkoły wojskowej i nic nie sobie z tego nie zrobi.



atmosfera w szkole jest zmienna, niezależnie czy wybierze ww żeroma czy to tam drugie to i tak nie wie na jakich ludzi trafi, bo komuś mogą się bardziej podobać ludzie z jednej szkoły, innemu z tej drugiej.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-05, 20:05   

psychickid napisa³/a:

swoją drogą raczej nie wybieraj szkoły pod względem "klimatu", a poziomu i profilów... przynajmniej za moich czasów tak było.


a ja wybierałam ze względu na klimat :D Przyznaje się bez bicia, były trzy licea, które w jakiś sposób liczą się w miescie, wiedziałam, że wszędzie sie dostane. A jednocześnie twierdziłam, że moje gimnazjum było tragiczne pod względem ludzi, wiec chce szkołą ze świetnymi ludźmi. I wiecie co? to był najlepszy wybór w moim źyciu, to jest niesamowity klimat, nie do pobicia.(no moze poza plastykiem, ale ogolniaka do tego się nie porownuje :<). A nauka nauką, jeśli wybierasz spośrod dobrych liceów
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-05, 21:33   

KCN napisa³/a:

A nauka nauką, jeśli wybierasz spośrod dobrych liceów



dobra, prawda jest taka, że mało kto się uczy w liceum : d ale moim zdaniem pierwsze na co się patrzy to na profil, ewentualnie pyta się znajomych kto ciekawy gdzie chodzi : p

KCN napisa³/a:

trzy licea, które w jakiś sposób liczą się w miescie (no moze poza plastykiem, ale ogolniaka do tego się nie porownuje :<)



jesteś z Bydgoszczy może, tak mi się skojarzyło, bo u nas właśnie są 3 liczące się ogólniaki i plastyk : d
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-06, 09:43   

psychickid napisa³/a:

jesteś z Bydgoszczy może, tak mi się skojarzyło, bo u nas właśnie są 3 liczące się ogólniaki i plastyk : d


nie :)
 

Szkolnis_pl

User


Do³±czy³: 06 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-06, 20:11   

Tak w zasadzie to ciekawe czy autorka zdecydowała się na jakąś szkołe i na którą,jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to koniecznie daj znać na forum,czekamy na Twoją odpowiedź.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek o maksymalnych wymiarach 400 px szerokości oraz 50 px wysokości. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 100 postów.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-06, 21:01   

Post jest sprzed dwóch dni, więc jeszcze ma trochę czasu na podjęcie decyzji, a w tym czasie może się dowiemy o jakie miasto jej chodzi.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-02-10, 14:06   

Cytat:

a ja wybierałam ze względu na klimat :D Przyznaje się bez bicia, były trzy licea, które w jakiś sposób liczą się w miescie, wiedziałam, że wszędzie sie dostane. A jednocześnie twierdziłam, że moje gimnazjum było tragiczne pod względem ludzi, wiec chce szkołą ze świetnymi ludźmi. I wiecie co? to był najlepszy wybór w moim źyciu, to jest niesamowity klimat, nie do pobicia.(no moze poza plastykiem, ale ogolniaka do tego się nie porownuje :<). A nauka nauką, jeśli wybierasz spośrod dobrych liceów


A ja wybrałem najlepsze liceum w moim mieście pod względem nauki . Nie potrafisz poznawać ludzi poza szkołą ?
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-10, 16:09   

Rhagar14 napisa³/a:

A ja wybrałem najlepsze liceum w moim mieście pod względem nauki . Nie potrafisz poznawać ludzi poza szkołą ?


w szkole się spędza po 8h dziennie, miałam beznadziejne gimnazjum pod względem ludzi i stwierdziłam, że nigdy więcej. Zreszta jak w szkole są swietni ludzie, to jakoś tez czas szybciej mija, nawet na polskim się nie umiera z nudy. : 3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com