Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-05-11, 08:03   

Mi się wydaje, że raczej nie na komisach bo tam są najgorszy zdziercy i krętacze. Weź kogoś, kto się zna i szukaj po prywatnych właścicielach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-05-11, 10:38   

Prywatne, nieuszkodzone, najlepiej żeby 1 właściciel miał dane auto X lat
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-05-12, 23:22   

Trzeba mieć pomoc kogoś kto się zna na mechanice. Nie kogośtam kto tylko lubi samochody, tylko kogoś kto sam je naprawia i jest niegłupi. Przeciętny facet, nawet jeżeli nie jest antymotoryzacyjny, to też tylko potrafi takie głupoty o samochodach mówić, że ręce opadają.

Podstawowa zasada, nigdy nie upieraj się na coś co ładnie wygląda. Jest mnóstwo wypicowanych, pięknie się świecących samochodów, które pod spodem są kompletnymi trupami i bombą z opóźnionym zapłonem.
Zawsze też trzeba zarezerwować kilka tys. obsługę i naprawy, bo nikt nie sprzedaje auta świeżo po wymianie części eksploatacyjnych i naprawie usterek. A w każdym razie b. rzadko się to zdarza.

metalmummy napisa³/a:

Mi się wydaje, że raczej nie na komisach bo tam są najgorszy zdziercy i krętacze.



Dokładnie tak. Wszelcy handlarze używanych samochodów to zawsze zdziercy i bardzo często oszuści.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

olivvka2

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³: 23 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-23, 20:17   

Ja zastanawiam się nad autem rodzinnym, mamy już dwójkę dzieci i w normalnych autach trochę z tyłu za mało miejsca.
_________________
szafy metalowe na akta
 

olkaOla  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2015

   

Wys³any: 2017-07-31, 12:30   

oghren napisa³/a:

A gdybyście mieli do wydania załóżmy 60 tys zł na samochód. To poszlibyście w nowy czy jakiś dobry używany?



Podobają mi się te małe samochody. Takie na miasto, aby można było łatwo wjechać czy wyjechać. Fajną opcją są również kabriolety - szczególnie na takie temp. jak obecnie.
Z małych podobają mi się MINI.

. Tylko obecnie poza zasięgiem cenowym.

Z małych aut fajne są też KIA np Nowa Picanto: http://www.landcar.pl/sprzedaz/nowe_picanto/256/
Małe rozmiary akurta zupełnie mi nie przeszkadzają.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2017-08-14, 23:30   

Samochód z USA to na 90% bite. Trzeba potem dobrze sprawdzać, czy poprawnie zrobiony. Najlepiej, jeśli poprzedni właściciel sobie sprowadził, zrobił i jeździł przez parę lat. Wtedy jest szansa, że dla siebie się postarał.
Sprowadzić samemu = naprawić uszkodzenie samemu
_________________
There can be only one
 

Frost  

User



Do³±czy³: 17 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-08-22, 13:53   

Nie zgodzę się z tym, że wszystkie samochody sprowadzane z USA są bite, ale zgodzę się z tym, że 20 tys to będzie jednak za mało. Moim zdaniem lepiej jest albo dozbierać, albo wziąć kredyt i szukać czegoś porządnego. Za pomocą porównywarki https://direct.money.pl/kredytysamochodowe/ możesz porównać sobie kilka kredytów i wziąć ten najbardziej dla siebie odpowiedni. A co do sprowadzania - są osoby które sprowadzają tylko i wyłącznie auta np. z Ameryki czy Japonii i nie dość, że często wcale nie wychodzi aż tak drogo to jeszcze auta są w świetnym stanie. Są firmy które się tym zajmują, wystarczy poszukać. Jak ktoś szuka nieco mniej spotykanego auta to jest to świetne rozwiązanie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com