Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tequila  

Wymiatacz

stare czytadło



Imię: Małgosia

Wiek: 38

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-26, 15:47   

Frozy napisa³/a:

gdyby wszystkie kobiety się zbuntowały to myślicie, że wszystkie poniosłyby śmierć? :D


Nie, nazwaliby je feministkami. :mrgreen:
_________________
Przychodzę, by wchłonąć Twe usta, i by za włosy Cię powlec w świt, cały w perłowych muszlach.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-26, 16:04   

Szkoda się wypowiadać, od zarania wieków były nawet chore zasady, ale nie aż tak. Cóż możemy poradzić. Od początków, od ery jaskiniowców było tak, że rządził mężczyzna, a kobieta była od rodzenia dzieci i zaspokajania potrzeb. Teraz w większości idących do przodu krajów tak nie jest, feminizm mnie śmieszy, ale w niektórych kulturach jak widać pozostała ta swego rodzaju przesada. Większość powszechnie panujących zasady na tle płciowym, które piętnują takie nasze feministki, wynika w większości z predyspozycji każdej z płci dlatego równouprawnienie obejmuje zbyt dużo, moim zdaniem. Ale gdzie dzieje się krzywda, to nie można tego popierać w żaden sposób, nie ma podziału "jestem na tak" "jestem na nie".
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-07-26, 20:50   

Cytat:

Szkoda się wypowiadać, od zarania wieków były nawet chore zasady, ale nie aż tak.



przypomnę, że w średniowiecznej Europie codziennie palono czarownice, a w sprawach sądowych o czary liczyły się nawet zeznania dwulatków, jeśli umiały mówić...
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com