Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

tadek  

User

Wysłany: 2017-11-17, 14:38   Kwestia monitora, bo nie wiem jaką przekątną wybrać

Ma ktoś może monitor 27"? Bo zastanawiam się nad przejściem na większy, ale nie wiem czy 27 nie będzie za duży. Jak wam się na nim pracuje? Lepiej niż na mniejszym? Kurcze, no bo jednak przydałby się większy, ale nie wiem czy nie starczyłyby mi 24. Gdybym mógł się kogoś poradzić i dostać obiektywną opinię to byłbym wdzięczny :)

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2017-11-17, 18:11   

Powyżej 24" są ok, ale tylko rozdzielczości powyżej 1920 x 1080. Zależy też, co chcesz robić z takim ekranem - do pracy ekstra, ale już np. gry będą wymagały karty graficznej z wyższej półki.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj

Wysłany: 2017-11-18, 02:42   

Na co dzień używam kompa z 27 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 5120 na 2880. I nie wyobrażam sobie pracy na mniejszych ekranach ;)
Z początku było trudno się przyzwyczaić do tak dużego wyświetlacza. a teraz jak mam pracować na 15 calowym laptopie to nie mogę się pomieścić z oknami na desktopie :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com