Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-18, 23:05   

O tak, bo Wołomin zrobi ci wjazd na chatę w Pawłowicach. To nie jest, aż takie duże zagrożenie by każdy miał w domu broń i mógł ją kupić jak paczkę fajek. A ja widzę już te dzieci, które zlazły broń w biurku tatusia i zaczynają do siebie strzelać.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Mar 2010

Sk±d: Paw³owice ¦l±skie

   

Wys³any: 2011-02-18, 23:11   

Isair napisa³/a:

A ja widzę już te dzieci, które zlazły broń w biurku tatusia i zaczynają do siebie strzelać.



To jest chyba największy problem, z dziećmi właśnie. Broń powinna być trzymana w jakimś metalowym, żelaznym i najlepiej ukrytym sejfie na szyfr, którego bachorom się nie zdradzi.
_________________

 

dev

User


Do³±czy³: 19 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-19, 13:11   

Ciężko mi wyobrazić sobie to, że każdy posiadacz broni będzie miał ukryty, metalowy sejf.
_________________
Czytajmy regulamin
 

Kux  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-19, 17:13   

Nie każdy od tak może załatwić sobie porządny sejf, ale chodzi tylko o to żeby dzieci nie miały dostępu do broni. A tak w ogóle jeżeli chodzi o legalizacje broni palnej to są tego plusy i minusy. Przykładowo plusem może być to że kiedy masz przy sobie lub w domu bron czujesz się bezpieczniejszym. Zaś minusem może być większa ilość zabójstw (chodzi mi o porachunki gangsterskie bo już można usłyszeć jak w TV mówią o ludziach którzy łatają z maczetami, katanami itp).
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-19, 17:33   

W stanach tak to właśnie wygląda. Duża przestępczość + dostęp do broni palnej. mało trzeba? Chłopcy z USA nie wyrośli jeszcze z czasów, kiedy walczyli z Indianami oraz kiedy powszechnie napadało się na pociągi i banki.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Kux  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-19, 19:48   

Dlatego mówię że "Legalizacja broni" w naszym kraju wcale nie jest potrzebna, a jeżeli ktoś chce mieć w domu bron niech poczeka do odpowiedniego wieku i zdobędzie odpowiednie dokumenty. Sam osobiście nie chciałbym mieć wrażenia idąc wieczorem do domu że ktoś do mnie mierzy i może mnie załatwić jednym strzałem. Bo jak każdy raczej wie przed nożem jest szansa na unikniecie ataku, a z bronią to nie jest możliwe.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-02-20, 13:23   

Absolutnie nie popieram legalizacji broni , każdy człowiek w pewnej chwili po alkoholu potrafi okrutnie postąpic z bronią ...
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

426  

User



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 34

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: Dok±d?

   

Wys³any: 2011-02-21, 19:12   

Ta jasne zalegalizować. W ¦redniowieczu broń była legalna i jaki tam był za przeproszeniem zozpiździaj. Zdecydowanie jestem na nie!
_________________
So here I am
In solitude I stand
I've got dreams inside
I need to realize
My faith has grown
No fear of the unknown
No more
No more
 

kaiengea8  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-21, 20:43   

Myślę,że to głupi pomysł. Jak dla mnie to broń w ogóle nie powinna nigdy powstać.
 

Kubas  

User

WÅ‚adca Zalesia


ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Lut 2011

Sk±d: Siemianowice ¦l±skie

   

Wys³any: 2011-02-21, 21:02   

Jestem przeciwny, a jeżeli chcecie legalizować broń to wprowadźcie anarchię i rozwalcie państwo do końca.
_________________

 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-02-21, 23:26   

Kubas napisa³/a:

Jestem przeciwny, a jeżeli chcecie legalizować broń to wprowadźcie anarchię i rozwalcie państwo do końca.


Urwa, ludzie, to że broń jet legalna to nie oznaczaże będzie jakiś rozpierdol!! W Szwajcarii jest OBOWI¡ZEK posiadania broni maszynowej i nie ma rozpierdolu!
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-22, 01:06   

No właśnie w Szwajcarii. Szwajcaria jest państwem neutralnym, generalnie rzecz biorąc miłującym pokój. Niestety, ale pewne akty prawne trzeba dostosowywać do danych krajów. Acha jeszcze jedno. Szwajcaria to kraj bogaty.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-02-22, 08:33   

Można również wprowadzić pewne ograniczenia, np: amunicja, rodzaj broni, wiek, stan prawny

[ Dodano: 2011-02-22, 08:34 ]
Można wprowadzić pewne ograniczenia, np: amunicja, rodzaj broni, wiek, stan prawny
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 11:14   

Capalous - i co to da? Jak ktoś powiedział - przy odrobinie szczęścia i z wiatrówki można zabić.

Polska nie dorosła, aby mieć takie prawo - a odwoływanie się do krajów o całkowicie innej mentalności nie daje podstaw do tego, że "a tam tak jest i jest dobrze, to u nas też będzie dobrze" - nie, nie będzie. I dobrze, i tak nie potrafimy sobie poradzić z legalnymi używkami, po co wprowadzać kolejny problem.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-22, 11:20   

Czy ja wiem, czy dorośliśmy do tego? A USA? Czy oni dorośli do tego? Po prostu jesteśmy inni.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com