Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mart  

User


Do³±czy³a: 10 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-10, 21:41   

Linkin Park kocham od pierwszego przesłuchania. Mój ulubiony zespół.
Dzięki niemu wkroczyłam na ścieżkę mocniejszego brzmienia. Nie jest to zespół idealny, ale godny uwagi. Sposób, w który łączą style muzyczne jest niesamowity :)
Każda płyta jest świetna, nie potrafiłabym wybrać najlepszej.
Wielu ludzi narzeka, że na ATS jest za dużo elektroniki, zespół stał się komercyjny.
Płyta Hybrid Theory i Meteora odniosła ogromny sukces i gdyby panowie nadal nagrywali w takim stylu, ludzie narzekaliby że są nudni. Linkini wiele ryzykowali, nie wiedzieli jak płytę przyjmą odbiorcy. Linkin Park nie stoi w miejscu, nieustannie się rozwija i szuka nowych nurtów.
Tworzą tak jak im się podoba. Mają za to mój szacunek :)
Chester ma wspaniały głos, relaksuję się przy jego krzykach :) . Mike jest moim ulubionym raperem, to jak to wykonuje trafia do mnie.
Teksty nie są o niczym, mają przekaz. Wielokrotnie pomagały mi w trydnych chwilach.
Oprócz tego członkowie są wspaniałymi ludźmi. Pokazywali to wielokrotnie, założyli również fundację Music For Relief.

Jeśli mam ochotę się wykrzyczeć włączam Hybrid Theory i Meteorę. Jeśli mam ochotę na to i to - Minutes to Midnight. Przy A Thousand Suns się rozpływam, żyję we własnym świecie. Oglądając koncertówki dostaję kopa na cały dzień :D
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-10, 22:53   

Lubię. Możliwe, że to przez wspomnienia z czasów gimnazjum dawno temu. Ale mają coś w sobie.
_________________
lol
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-11-10, 23:29   

Mart napisa³/a:

Nie jest to zespół idealny


Fakt.

Mart napisa³/a:

Każda płyta jest świetna


No jednak nie.

Mart napisa³/a:

Wielu ludzi narzeka, że na ATS jest za dużo elektroniki, zespół stał się komercyjny


Nie wiem, czy stał się komercyjny, nie czytam w ich myślach. Wiem, że elektroniki to tam jest nie za wiele. Ludzie lubią kopiować czyjeś pomysły na krytykę.

Mart napisa³/a:

Płyta Hybrid Theory i Meteora odniosła ogromny sukces i gdyby panowie nadal nagrywali w takim stylu, ludzie narzekaliby że są nudni


Oj nie. Numetal forever!

Mart napisa³/a:

Linkin Park nie stoi w miejscu, nieustannie się rozwija i szuka nowych nurtów


Więc wychodzi na to, że to, co dotychczas tworzyli (z resztą sam Chester mówił, że nienawidzi starego LP) nie było ich pasją. Nie lubię zespołów bez pasji. Eksperymentują, ok. Ale zdradzili swoją muzykę. Nie są wierni sami sobie. Rozumiem, że numetal nie jest ich pasją, tak więc, powstał zupełnie przypadkowo-ot tak na początek. To mi się nie spodobało-sami nie wiedzą, czego chcą. Jak w końcu się dowiedzą, to niech skupią się tylko na tym i wtedy stwierdzę, czy to aby na pewno jest mój ulubiony zespół.

Mart napisa³/a:

TworzÄ… tak jak im siÄ™ podoba


Sami nie wiedzÄ…, czego chcÄ….

Mart napisa³/a:

Chester ma wspaniały głos, relaksuję się przy jego krzykach :) . Mike jest moim ulubionym raperem, to jak to wykonuje trafia do mnie


Byli by niczym bez dyrekcji Mr Hahna i klimatycznej muzyki. SÄ… lepsze wokale.

Mart napisa³/a:

Teksty nie są o niczym, mają przekaz. Wielokrotnie pomagały mi w trydnych chwilach


No fakt, o niczym to nie są. Ale ich sens pozostawia wiele do życzenia. Liczy się muzyka, nie tekst. Od tekstu są wiersze.

Mart napisa³/a:

Jeśli mam ochotę na to i to - Minutes to Midnight


Czyli na krzyczenie i co jeszcze? MtM to przeciętniak z zaledwie kilkoma godnymi uwagi kawałkami.

Everthus napisa³/a:

Lubię. Możliwe, że to przez wspomnienia z czasów gimnazjum dawno temu. Ale mają coś w sobie


Wolę już właśnie takie komentarze, mówiące o dojrzałości odbiorcy, a nie o byle fascynacji, bo to teraz modne.

[ Dodano: 2012-04-13, 17:45 ]
http://www.sonic1029.com/...t-just-a-taste/
Urywek nowego singla. Co fani (ew. byli fani) o nim sądzą? Można wciąż mówić o tym samym zespole sprzed 7-8 lat?

[ Dodano: 2012-06-17, 20:17 ]
I jak wrażenia z nowej płyty? Jak dla mnie Lost in the echo jest genialny
_________________
There can be only one
 

sÅ‚odkimisiu  

User


ImiÄ™: michalina

Wiek: 27

Do³±czy³: 15 Lip 2012

Sk±d: my¶libórz

   

Wys³any: 2012-07-15, 19:52   

Ja uwielbiam tylko piosenke numb :-)
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-16, 12:32   

Ostatnio coraz mniej mi się podobają. Jak ich na vivie usłyszałam to aż żal mi serce ścisnął, piosenka przyprawiała mnie o mdłości sama w sobie. Gdzie ich świetne utwory ?
http://youtu.be/dxytyRy-O1k to ma być Linkin Park ? nie no -.-"
Uwielbiałam kiedyś Chestera Benningtona, przystojny i świetnie śpiewa. Jego plakaty zdobiły mi pokój długo, ale niech on ucieka, taki głos nie może się zmarnować. <3
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-07-16, 12:42   

Dawno temu słuchałem, ale chyba już wyrosłem z takiego grania. Hybrid Theory to była moja ulubiona płyta tego zespołu. Poza tym Collision Course też mi się podobało, ale to ze względu na Jay'a głównie.
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-07-16, 13:23   

Wielkim fanem nie można mnie nazwać, ale naprawde lubię ich. Ubóstwiam płytę A Thousand Suns, która jest jedna z moich ulubionych. Jest jeszcze dla mnie ciekawy album Hybrid Therory ii cover Rolling in The Deep Adele.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Chikusho  

Stały User

saya jiwa miskin



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lip 2012

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2012-07-19, 08:47   

Tak, lubię ich. Mają wiele znakomitych utworów, a nową płytą Living Things pokazali, że potrafią eksperymentować. Mike zazwyczaj większość czasu poświęcał na rapowaniu, a tu takie miłe zaskoczenie jego głosem w prawie każdym kawałku. W moim sercu i tak jednak na zawsze Meteora.
_________________
Roz­myśla­nie o śmier­ci jest roz­myśla­niem o wolności ~ Morrison
I'll tell you… No eternal reward will forgive us now for wasting the dawn.
 

SlodKa  

Stały User


ImiÄ™: Karina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-07-25, 10:48   

Bardzo lubiÄ™ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-07-25, 20:22   

Raz się pokocha, zawsze się wraca. A przynajmniej ja tak mam. Od czasu do czasu po prostu MUSZÊ posłuchać Faint, Numb, Bleed it out, Crawling, Somewhere I Belong itd. Niestety z dwóch ostatnich albumów nic nie wskoczyło do moich ulubionych. No może Waiting for the end ujdzie.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2012-07-25, 20:43   

Kiedyś uwielbiałam, jednak już przed wydaniem płyty A Thousand Suns mój entuzjazm stopniowo spadał, później z ciekawości przesłuchałam album i tym bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że nie ma do czego wracać. Jednak z sentymentu wybrałam się na OWF, usłyszałam wszystkie ulubione piosenki na żywo, zobaczyłam na żywo uwielbianych dawniej członków zespołu i na nowo postanowiłam "wrócić". Living Things jest zupełnie inną płytą niż Hybrid Theory, nie ma już takiej mocy przekazu, to zupełnie inna muzyka, ale lubię ich obecnie słuchać nawet w takiej odsłonie, bo wciąż mam w uszach to jak te utwory brzmią na żywo, tą energię.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2012-07-26, 00:04   

Nie lubię i nigdy nie lubiłem
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Petros  

Stały User

SG-1



Do³±czy³: 07 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-07, 13:46   

HT i Meteora, to były czasy. Potem już tylko pojedyncze utwory. A jaki zryty teledysk do Lost in the echo
 

Martynella  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-09-09, 16:48   

Uwielbiam starych Linkinów, na tych nowych początkowo się zezłościłam, ale teraz stwierdzam, że nie są tacy źli. Są po prostu inni, ale nadal do przyjęcia. Choć mniej mi się podobają w takiej odsłonie, jakby coś stracili.
 

NothingSpecial  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Wrz 2013

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2013-09-03, 22:07   

Wiem, że dawno nikt tu nic nie pisał, ale kocham LP taak bardzo, że musiałam odnaleźć o nich temat! I nie mogę się doczekać nowej płyty oraz soundtracka do filmu Joe ('Mall')! I mimo iż praktycznie całkowicie zmienili swój styl, to nadal uważam ich za najwspanialszy zespół na świecie, który na żywo daje z siebie wszystko. I nie mogę się doczekać jak będą grali w Londynie ;)
_________________
"Bowiem słuszność ma filozof, który mówi, że granica między szczęściem a melancholią nie grubsza jest aniżeli ostrze noża..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com