Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-09-07, 00:24

Autor

Wiadomo¶æ

Wykwintnapostać

User


Do³±czy³: 05 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-05, 23:33   Losowo rzucona banicja na użytkownika StarozakonnyPhD

Wchodzę sobie po jakimś czasie na swoje konto, StarozakonnyPhD, a tu okazuje się z wymyślonych z nikąd powodów dostalem bana.
Dwa miesiące wcześniej otrzymałem ostrzeżenie podobnie sformułowane, które spokojnie przeczekałem, bo nie mam i tak dużo czasu na fora internetowe. To co się teraz dzieje, jednakowoż, zakrawa o dyskryminację (konkretnie ludzi o odmiennych niż moderacja poglądów - w tym wypadku antynazistowskich, filosemickich i antypolskich), szczególnie, że (o czym $karbówka powinien wiedzieć - nie wątpie, iż to twoja osobista decyzja polski wypierdku) ne bis in idem.

Proszę o uregulowanie sytuacji, nie pozwólmy, by $karbówka znęcał się i pastwił nad większością użytkowników forum.

Przepraszam uprzejmie za to, iż stworzyłem powyższe multikonto, lecz to jedyny sposób zakomunikowania forumowiczom o niesprawiedliwości, która mnie spotkała.
Proszę o niezamykanie tego tematu oraz komentarz moderacji, administracji, użytkowników, etc do całej sytuacji.

Dziękuję,

Starozakonny, Esq.
Doctor of Philosophy
Senior Juris Doctor
¯ y d
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-09-06, 00:50   

Wykwintnapostać napisa³/a:

(o czym $karbówka powinien wiedzieć - nie wątpie, iż to twoja osobista decyzja polski wypierdku)


Oczywiście, że to moja decyzja, myślałeś Polaczyno, że tylko wyzwę cię na privie?
Typowy polski warchoł... :-D

Wykwintnapostać napisa³/a:

ne bis in idem.


Nie kiciusiu, nikt tu cię nie ukarał na podstawie jakiegoś tam waszego śmiesznego polskiego prawa, o nie - zostałeś ukarany na podstawie niemieckiego kk z zasadą wliczenia tzw. das Anrechungprinzip - czyli można cię skazać dwa razy za to samo. :]

Wykwintnapostać napisa³/a:

Proszę o uregulowanie sytuacji, nie pozwólmy, by $karbówka znęcał się i pastwił nad większością użytkowników forum.


I tak ciÄ™ wyrzucÄ™.
Idź pokrzycz u swojego Jarka Kaczyńskiego. :-)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-09-06, 02:48   

Po pierwsze: jeśli dostałeś bana, to na pewno znasz powód. Nie zgadzasz się z decyzją moderacji? Pisz do admina.
Po drugie: na jaką cholerę inni użytkownicy mają się wypowiadać w tym temacie?
Po trzecie: przestań zgłaszać posty Skarbówki, bo dostaniesz bana i na to konto. Jeśli myślisz, że tak się odegrasz, to muszę cię poinformować, że jesteś w błędzie. Bo nie dość, że są to zgłoszenia bezpodstawne (czytaj: z dupy), to jeszcze ten fragment:

Wykwintnapostać napisa³/a:

polski wypierdku

świadczy o tym, że jesteś ***** hipokrytą.

CoÅ› jeszcze?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-09-06, 09:43   

Czas wreszcie wyjść na ulice!
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-09-06, 15:30   

Jimmy spokojnie, zobacz to:

Wykwintnapostać napisa³/a:

Starozakonny, Esq.
Doctor of Philosophy

Senior Juris Doctor
¯ y d


każdy na tym forum, kto ma cokolwiek wspólnego ze studiami filozofii, ma problemy z głową. :-)

On był wcześniej Niemcem, potem Ukraińcem, teraz jest niby ¯ydem, a tak naprawdę to polski gimbus z małego miasteczka.
Niech sobie chłopak zaistnieje w necie chociaż tak.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-09-06, 23:35   

$karbówka napisa³/a:

każdy na tym forum, kto ma cokolwiek wspólnego ze studiami filozofii, ma problemy z głową.



Pewnie dlatego że normalni filozofowie mają lepsze rzeczy do roboty niż udzielanie się na forum. Ostatni k$$na kierunek na którym kwitnie życie towarzyskie.

Owszem skarbówka, ja mam lekkie zaburzenia, głównie depresję oraz spłycenie relacji emocjonalnych, więc o dziwo i tutaj masz rację :mrgreen:
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com