Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 18:44   

Nie ma to dla mnie znaczenia.
Nawet nie wiem czy chcę mieć ślub, najwyżej cywilny.
Nie lubię ślubów, jeżeli się kogoś bardzo kocha to do szczęścia nie jest im potrzebny ślub, połowa związków i tak się rozpada...
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

ninus112  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 21:08   

Mam zamiar wziąć ślub około 22 roku życia albo po studiach kiedy skończę edukację.
Nie wzięłabym ślubu pod naciskiem rodziców nawet jakbym miała dziecko to bym wolała zobaczyć jak zachowa się mój chłopak kiedy będzie dziecko czy będzie się nim zajmował czy nie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-19, 16:55   

Mihihih napisa³/a:

Damn, ślub wygląda tak, jak go sobie zaplanujesz. Coraz częściej młode pary odchodzą od wielkich weselisk, stawiając na skromne i gustowne uroczystości. Tylko jeszcze te starsze pokolenia nie umieją sobie takich ślubów wyobrazić, a moja babcia na pewno. ; )



Mówię o samej uroczystości.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-19, 20:01   

jezeli kiedyś będzie, to skromny i elegancki. w białej sukience, ale cywilny, bo oboje na takie szopki się nie nastawiamy.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-19, 20:37   

Jak ślub to tylko kościelny. Z przymusy nigdy bym się nie ożenił, nie ma takiej opcji. Jakbym poznał dziewczynę i zakochał się na dobre i Ona powiedziała by Mi że ma dziecko to zaopiekowałbym się jak własnym. Mam zamiar wziąć ślub w wieku 25 w górę. Nie wcześniej.
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 18:30   

NIE. ¦lub wziął bym jedynie z miłości.
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 18:46   

To moje poglądy na temat małżeństwa:

Kocham być w małżeństwie. To wspaniale mieć przy sobie tę jedną wyjątkową osobę, którą chcesz całe życie wnerwiać.

Małżeństwo umniejsza namiętności... nagle znajdujesz się w jednym łóżku z członkiem rodziny.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2010-07-23, 21:22   

¦lub- zawsze sobie marzyłam, że będzie z wielką pompą, w białej sukni, z limuzyną i weselem na 300osób, ale teraz wiem, ze tak naprawdę te wszytskie elemanty są zbędne, bo miłość w tym dniu ma jedynie znaczenie.
W zwiąku jestem już ponad 2 lata i rozmawialiśmy juz na takie tematy. Wyszło, że oboje mamy podobne nastawienie, więc myślę, że gdy nadejdzie TA chwila osiągniemy kompromis.

Będziemy przede wszystkim My, najbliższa rodzina, skrommne przyjecie. Jedynem moim wymysłem jest sukienka od prady.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 23:22   

Mój ślub...Odpowiedni czas na to będzie pomiędzy 27-30 rokiem życia.Wyobrażam go sobie jako skromy ślub,najprawdopodobniej tylko cywilny.Choć na pewno moi rodzice będą mieli wąty,co do tego.Bo jak to nie zaprosić ciotecznego kuzyna drugiego męża ciotki Himenegildy?
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-08, 15:35   

Nie lubię chodzić na śluby co dopiero mówić o wyjściu za mąż :-x
Denerwuje mnie to wszystko te wszytskie obrzędy , oczepiny itp.
Byłam ostatnio siedziałam ze starymi, musiałam tam siedzieć takie miejsce mi przydzielili. Też nic wypić nie mogłam, bo obok mnie siedziała katechetka, kurrrrrr myślałam, że zwariuje tam.
a POZA tym nie nie lubię tych tańców, przytulanek, i pocałunków beznadziejnych.
_________________
Kiss my ass:*
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-10, 18:07   

ja bym chciała wziać ślub. ale tylko cywilny
 

banasiatko  

Wymiatacz

Y.O.L.O.



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-09-10, 20:08   

malinkaa napisa³/a:

Wzięlibyście ślub ze względu na dziecko? (nacisk ze strony rodziców, ludzi itp)



Owszem, próbowali mnie rodzice zmusić do ślubu, kiedy dowiedzieli się o ciąży, ale wyjaśniłam im, że to w tym momencie nie jest najlepszy pomysł. ¦lub powinno się brać z miłości, a nie z przymusu. Nie chcę wyjść za mąż, żeby po pięciu latach się rozwieść, bo się wcześniej nie dotarliśmy.
Marzy mi się ślub w kościele, w którym ślub brali również moi rodzice. W białej sukni z czarnym pasem na wysokości talii. Z najwspanialszym (bo moim) facetem na świecie. Z tym, że mojemu mężczyźnie marzy się ślub cywilny :zalamany:
_________________
http://poza-brzuszkiem.blogspot.com
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-10, 20:35   

ze względu na dziecko moze i bym wziela-ale i tak tylko cywilmy. koscielnego nie planuje brac wcale
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-09-11, 18:40   

¦lub wydaje mi się czymś absurdalnym, szczerze powiedziawszy nigdy go nie wezmę.
Mojej miłości nie jest w stanie uchwycić jakaś żenująca formalność.
Wymyka siÄ™ bowiem wszelkim konwenansom.
_________________
W miękkim futrze kota
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2013-09-12, 19:42   

Wesele zawsze spoko, ale nie swoje. Nie, nie i jeszcze raz nie. Jak ktoś się kocha to nie musi się zaraz żenić przecież. A i przynajmniej nie ma żadnych rozwodów, ani nic.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com