Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-06, 21:29   

Straho napisa³/a:

A ja mam to głęboko w dupie, TV nie oglądam bo po co? Czasami coś poczytam o tym co się dzieje. Jestem daleko od tego wszystkiego.



¦więte słowa, Jacławie. I człek śpi spokojnie, i jakoś tak czyściej na umyśle.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-01-06, 21:51   

I nie żal wam Lisa?
Nie boicie się, że Kaczyński z Orbanem podpalają świat?
I, że za PO-PSL, żyło się lepiej i była zgoda, ludzie się kochali, dzieci były grzeczne, Polska była zielona wyspą, Niemcy nie krzyczeli, uchodźcy nie gwałcili?
Nie żal wam urzędasów i rodzin związanych z PO, którzy wychodzą i marzną na ulicach spędzani tam przez Petru i Schetynę?
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-01-06, 21:58   

Nie moge sie doczekac, gdy bede mogl znow trywializowac Twoje argumenty w taki wlasnie sam sposob. ; D Jeszcze tylko cztery lata... O, wait...! Ledwie trzy i dziesiec miesiecy! ; DD
_________________
Smile or die!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-01-09, 01:15   

Ranger napisa³/a:

Nie moge sie doczekac, gdy bede mogl znow trywializowac Twoje argumenty w taki wlasnie sam sposob


Uuuu...groźby?
Strasznie zerojedynkowo myślisz, jak barany, które tę śmieszną wojenkę prowadzą na górze.
To się nie doczekasz, gdyż ja nie jestem żadnym fanem PiSu, ani jakimś chronicznym wrogiem PO ( w 2005, kiedy większość tutaj jeszcze była w podstawówkach, głosowałem na PO, a tak się złożyło, że na PiS nigdy - choć przyczyny były różne ), żebym płakał i nie zamierzam mieć takiego bólu dupy z powodu utraty stołków przez PiS, jaki ma obecna opozycja.
Nawet "organizacja SLD" w 2005 roku potrafiła się pogodzić z porażką.

A Schetyna sprowadzający milion ludzi, już w ogóle dopełnia obraz nędzy i rozpaczy, ( pewnie się po drodze zgubią, bo to jak widać średnia wieku tego KODU ostro 50+ :-) ) fajnie że wziął do drużyny obrońców demokracji - "trzeciego bliźniaka" Dorna, tego który jeszcze niedawno chciał Tuska obalać przy pomocy kiboli.
Jeszcze Lis na barykadach, płaczący bo mu program i grubą kasę zabierają :-D

Kaczyński nie wygrał dzięki twardemu elektoratowi, moherowym babciom, ani fanatykom smoleńskim, bo tych było za mało, a dzięki kompromitującemu zachowaniu, arogancji i ciągłym przekrętom i aferom, gdzie wielu z ekipy PO brało udział.

Można w to jeszcze wliczyć znużenie społeczne i potrzebę zmiany, ale jeśli straszak w postaci PiS ni podziałał, to znaczy, ze było jednak niedobrze nie z winy PiS.

Ranger napisa³/a:

Jeszcze tylko cztery lata... O, wait...! Ledwie trzy i dziesiec miesiecy! ; DD


Hihihihihi :-) :-) hihiihihihi

No to widać strasznie ta demokracja została przez PiS zamordowana skoro już wiadomo, że PO wygra za 3 lata i 10 miesięcy.
Kaczyński krwawy-despota z umową na czas określony.

Demokracja!

a btw.
http://www.daserste.de/in...-druck-102.html - Lisek tutaj mówi, że PiS będzie rządził 8 lat.
No, "obiektywnemu" Tomkowi chyba warto wierzyć? ;)
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2016-01-24, 12:37   Re: Ludzie gorszego sortu.

lisek96 napisa³/a:

Oglądając tv, sprawdzając portale społecznościowe cały czas dochodzę do wniosku że ludzie których wybraliśmy do rządzenia naszym krajem cały czas nas obrażają oraz odbierają nam demokrację i chcą zniszczyć wolność i niezależność telewizji. Mówię tu oczywiście o PISie z Panem Prezesem, Macierewiczem i Ziobrą na czele. Nigdy nie lubiłem te partii na nawet bardzo, teraz coraz bardziej umacniam się w tym negatywnym stosunku do PISu kiedy jestem nazywany człowiekiem gorszego sortu bo za nimi nie jestem i nie glosowałem na nich w wyborach (przynajmniej mam teraz spokojne sumienie). I chciałbym się dowiedzieć jaki macie stosunek do aktualnych wydarzeń. Dyskusje czas zacząć :D



Podzielam Twoje zdanie. Z tym, że byłem obojętny na życie polityczne do momentu dostrzeżenia łamania prawa (konstytucji) przez grupę rządzącą. Ten fakt najzwyczajniej zaniepokoił mnie z 2 przyczyn:

1. Rozmontowanie nadzoru nad egzekutywą i legislatywą czyni władzę nieprzewidywalną. Zostają podkopane fundamenty stabilności państwa. Fundamenty niekoniecznie idealne, lecz jednak spełniające dotąd swe zadania.

2. Historia już zna takie przypadki - podobnie zaczynało NSDAP, a Kaczyński już stosuje pełzający terror.

Na powyższe nie dostaną mojej zgody.
 

martysia03  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-11, 21:16   

Też nie oglądam TV, a gorszym człowiekiem się nie czuję.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-02-11, 22:43   

N4VV napisa³/a:

Podzielam Twoje zdanie. Z tym, że byłem obojętny na życie polityczne do momentu dostrzeżenia łamania prawa (konstytucji) przez grupę rządzącą. Ten fakt najzwyczajniej zaniepokoił mnie z 2 przyczyn:

1. Rozmontowanie nadzoru nad egzekutywą i legislatywą czyni władzę nieprzewidywalną. Zostają podkopane fundamenty stabilności państwa. Fundamenty niekoniecznie idealne, lecz jednak spełniające dotąd swe zadania.

2. Historia już zna takie przypadki - podobnie zaczynało NSDAP, a Kaczyński już stosuje pełzający terror.

Na powyższe nie dostaną mojej zgody.





:-o Ty tak na serio?

[ Dodano: 2016-02-11, 22:45 ]
Jak tak... to straszny kit dajesz sobie do mózgu wściskać aż mi sie przykro zrobiło hahaaha
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-02-12, 21:47   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Jak tak... to straszny kit dajesz sobie do mózgu wściskać aż mi sie przykro zrobiło hahaaha



Zacznij proszę używać argumentów, przynajmniej od czasu do czasu.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2016-02-13, 13:03   

philosophus napisa³/a:

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Jak tak... to straszny kit dajesz sobie do mózgu wściskać aż mi sie przykro zrobiło hahaaha



Zacznij proszę używać argumentów, przynajmniej od czasu do czasu.


Daj spokój - nie wymagaj rzeczy niemożliwych. Oszołomstwo nie zna pojecia argumentu. Im sie wydaje, że słowa lewak, komuch, agent etc. to sa argumenty. Cóż się dziwić, przejeli wzorce z "niepokorych" i "niezależnych" szmatławców propagandowych, a do jakiejkolwiek refleksji nie są intelektualnie zdolni. Stąd najlepszym wobec nich postępowaniem jest izolacja.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-02-13, 16:54   

cooooo za betony...

philosophus napisa³/a:

acznij proszę używać argumentów, przynajmniej od czasu do czasu.



po co :?: skoro każdy to wie że to jest ściema!

N4VV napisa³/a:

Daj spokój - nie wymagaj rzeczy niemożliwych. Oszołomstwo nie zna pojecia argumentu. Im sie wydaje, że słowa lewak, komuch, agent etc. to sa argumenty. Cóż się dziwić, przejeli wzorce z "niepokorych" i "niezależnych" szmatławców propagandowych, a do jakiejkolwiek refleksji nie są intelektualnie zdolni. Stąd najlepszym wobec nich postępowaniem jest izolacja.


kompleks niższości?
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Patryk29

User


Do³±czy³: 15 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-15, 10:27   

No i błąd drogi kolego, ponieważ trzeba być swiadomym tego co się dzieje...polecam niezależną tv gdzie świetnie tłumaczą co to jest tak naprawde KOD , z czego sie zrodził , kto gra tam główną rolę itd...
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2016-02-15, 14:36   

Cytat:

kiedy jestem nazywany człowiekiem gorszego sortu bo za nimi nie jestem i nie glosowałem na nich w wyborach



Echhh

http://jasonhunt.pl/najgo...o-w-tym-chodzi/
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-02-16, 14:04   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

po co :?: skoro każdy to wie że to jest ściema!



Ja mam dyplom z politologii i o tym nie wiem.

Punkt 1 wypowiedzi N4VV nie jest nieuzasadniony, więc powinieneś wyjaśnić dlaczego nie należy się przejmować tym problemem w naszym przypadku.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com