Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-09-12, 17:45   

Raczej ich omijam, bo kojarzÄ… mi siÄ™ z chamstwem, wulgaryzmami i JP na 100%.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-09-15, 22:28   

Margines.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-16, 16:21   

Jimmy FoX napisa³/a:

Margines.


Darcia napisa³/a:

chamstwem, wulgaryzmami


pozatym tępota, prostactwo,szukanie zaczepki i problemów- nienawidzę ich najchętniej bym wytępił wszystkich
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-16, 16:22   

zależy czy łysy dresiarz tylko z wyglądu, czy i z charakteru..

Jak jest łysy chłopak, chodzący w dresie, ale ogólnie jest kulturalny, no to niech sobie będzie, taki ma styl, tak mu wygodnie i nic mi do tego- sama mam takich kolegów i są naprawdę w porządku.
Jeśli natomiast jest to stereotypowy drech, który myśli, że jest Bogiem, klnie co drugie słowo i chce prać wszystko co się rusza to po prostu rzygać mi się chce na sam widok.. Typowy jełop, który nic w życiu nie osiągnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-16, 17:36   

mist napisa³/a:

Typowy jełop, który nic w życiu nie osiągnie.


W 10% tego typu jełopów ma na kącie więcej pieniędzy niż twoi rodzice.
Dresiarze...niech sobie będą, ja się nie boję sam jestem dresiarzem, ale pół na pół. Raz jestem ogólnie w porządku a przyjdzie okres, że jestem stereotypowym dresem jak dr Jekyll and mr Hyde.
Wychodzę z założenia, że jeżeli będziesz w porządku dla dresiarza, on także będzie w porządku. Jak posłusznie oddasz portfel to nie zrobi nam z mordy kisielu. Dresiarz także człowiek :)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-16, 18:06   

Straho napisa³/a:

W 10% tego typu jełopów ma na kącie więcej pieniędzy niż twoi rodzice.


Z tego co mi wiadomo, to nie mówiłam ile moi rodzice mają na koncie- ale oni przynajmniej uczciwie zarabiają. Czy okradanie ludzi to osiągnięcie czegokolwiek w życiu?

Straho napisa³/a:

Jak posłusznie oddasz portfel to nie zrobi nam z mordy kisielu.


Gratuluję podejścia
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-09-16, 18:12   

Straho napisa³/a:

ma na kÄ…cie


:mrgreen:

Straho napisa³/a:

Jak posłusznie oddasz portfel to nie zrobi nam z mordy kisielu.



Hahah, ja nie noszę portfela. Za to noszę długie włosy. Powinienem ściąć i im oddać żeby nie zrobili mi z mordy kisielu?

Nie przepadam za tego typu ludźmi, czuję się zwykle źle w ich pobliżu i towarzystwie.

Straho, ty akurat jesteś nietypowym dresiarzem, więc się nie liczysz. Chyba że bijesz ludzi dla zabawy, za jakieś przekonania, wygląd, zabierasz im telefony itd.
_________________
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-16, 19:59   

Straho napisa³/a:

ma na kącie więcej pieniędzy niż twoi rodzice


w 99,9% to ieudaczniucy życiowi , może ta 1/10 ma jakieś zapasy mamony ale tyo muzycy-poza konkursem.

Straho napisa³/a:

jeżeli będziesz w porządku dla dresiarza, on także będzie w porządku

Aha a już ile razy takie tempaki napieprzały metali i nie tylko za to że nie są tempymi drechami, nawalają nawet sami siebie, bo jeden krzywo spojży na drugiego-dzicz!, na konceercie Huntera banda drechó(10) zaatakowała metali (3) bo byli metalami, ja stojąc z kolegami na pekapie też omało nie napier****łem się z ćwokami bo jednemu z nich ktury przechodził koło nas wkręciło się że się na niego gapimy choć nikt się nie patrzył bo to przykry widok. Już do nas sapał i popchjnął mni mioałem się z nim lać ale odciągnęi mnie koledzy bo ich było 2x więcej.

Straho napisa³/a:

Jak posłusznie oddasz portfel to nie zrobi nam z mordy kisielu.

no powodzenia, ja nie potrzebuyje glanów żeby zmasakrować takiego idiotę a wierz mi jestem na nich cięty jak nie wiem co i gdyby tylko jakiś spróbował coś mi zabrać to mugłby się zacząć modlić.

Straho napisa³/a:

Dresiarz także człowiek

raczejh bydło które trzeba wytępić!!!
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-16, 20:28   

pustuÅ‚ napisa³/a:

raczejh bydło które trzeba wytępić!!!


To bydło zna przynajmniej jakieś zasady ortografii:

pustuÅ‚ napisa³/a:

ktury


pustuÅ‚ napisa³/a:

mioałem


pustuÅ‚ napisa³/a:

popchjnÄ…Å‚


pustuÅ‚ napisa³/a:

mioałem


pustuÅ‚ napisa³/a:

potrzebuyje



pustuÅ‚ napisa³/a:

ja nie potrzebuyje glanów żeby zmasakrować takiego idiotę a wierz mi jestem na nich cięty jak nie wiem co i gdyby tylko jakiś spróbował coś mi zabrać to mugłby się zacząć modlić.


Ja wątpię czy byłby w stanie się modlić po tym jakbyś mu łeb rozwalił. Tylko zauważ, dresiarze są cwani i chodzą w grupach.

pustuÅ‚ napisa³/a:

banda drechó(10) zaatakowała metali (3) bo byli metalami


Ja nie raz słyszałem jak to "metale" pobiły chłopaka w kapturze, ale o tym się przecież nie mówi, bo "metale" to zdrowe społeczeństwo :d

pustuÅ‚ napisa³/a:

raczejh bydło które trzeba wytępić!!!


Z tego co wiem to bydło się je, z bydła są kotlety itp. Ale żeby tępić? Ja jestem zwolennikiem humanitarnego zabijania zwierząt gospodarczych.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-16, 20:44   

Straho napisa³/a:

czy byłby w stanie się modlić po tym jakbyś mu łeb rozwalił


Podejżewam,że nie

Straho napisa³/a:

bydło zna przynajmniej jakieś zasady ortografii:


"...jo stary beka jak *uj* zwała że za****oza...
" I ma wyszukane słownictwo i bogaty zasób słów, ja nie zwracam na to uwagi pisząc na internecie,drechy nie potrafią się wysławiać ani w sieci anie tym bardziej w realnym świecie, bo przecież od myślenia boli ich głowa :mrgreen:

Straho napisa³/a:

dresiarze sÄ… cwani i chodzÄ… w grupach.

Nie są cwani tylko boją się chodzic sami bo bez łysola przy d**ie świat zdaje się być zbyt straszny ale co innego jak 10 na 3 wtedy to normalnie jestem bogiem- metalu uświadom to sobie!

Straho napisa³/a:

metale" pobiły chłopaka w kapturze,

A myslałeś że stoimy i patrzymy się jak sroka w gmnat? naturale,że w końcu przychodzi odwet, z tym,że nie robimy tego w taki prymitywny sposób jak drechy.

Straho napisa³/a:

bydło się je, z bydła są kotlety

No drech się nie nadaje na nakarmienie psa, bo mugłby się zatruć
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-16, 20:57   

pustuÅ‚ napisa³/a:

ja nie zwracam na to uwagi pisząc na internecie,drechy nie potrafią się wysławiać ani w sieci anie tym bardziej w realnym świecie


Znam wielu dresiarzy, którzy wysławiają się lepiej jak ty, zarówno słowem pisanym i mówionym.
Czytam twoją wypowiedź i odnoszę wrażenie, że jesteś bardziej (jakby to ująć żeby cię nie obrazić, urazić) "nietypowy" jak sami dresiarze. Już sam styl twojej wypowiedzi, ale to debata nie na to posiedzenie.

pustuÅ‚ napisa³/a:

mugłby


Skoro wymagasz od dresiarza zdolności merytorycznych, to pierw zacznij od siebie. Pozdrawiam.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-16, 21:06   

Straho napisa³/a:

Znam wielu dresiarzy, którzy wysławiają się lepiej jak ty, zarówno słowem pisanym i mówionym.
Czytam twoją wypowiedź i od


Hahaha, no teraz to mnie rozbroiłeś, zwłaszcza ze słowem mówionym, nie pamiętam,żebyśmy prowadzili jakąkolwiek konwersacje na skypie czy czymś podobnym, pozatym nie słyszałem jeszcze wypowiedzi drecha na poziomie wyższym niż 2 klasa gimnaz.

Straho napisa³/a:

"nietypowy"


Owszem,jestem i cieszę się z tego,że nie jestem jak wszyscy dookoła, uważam to za swoją zaletę.

Straho napisa³/a:

wymagasz od dresiarza zdolności merytorycznych

Wymagam tylko jakiegokolwiek bogactwa leksykalnego wyższego niż 2 gimn.

Straho napisa³/a:

pierw zacznij od siebie

Mnie nikt w szkole nie poprawia na polskim a mamy wysoki poziom, na oprowadzaniu wycieczek po ORPD dostaje jako nieliczny pochwały za wspaniały pokaz umiejętniści wypowiadqania się jak i wiedzy o ptakach, ponadto redaktorzy gazet też nie narzekają na jakość moich wypowiedzi i przepisują słowo w słowo to co im powiem
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-16, 21:11   

pustuÅ‚ napisa³/a:

pozatym nie słyszałem jeszcze wypowiedzi drecha na poziomie wyższym niż 2 klasa gimnaz.


Ja natomiast czytam wypowiedzi na poziomie 2 klasy podstawówki, ale nie chodzi przecież o docinanie sobie.

pustuÅ‚ napisa³/a:

nie pamiętam,żebyśmy prowadzili jakąkolwiek konwersacje na skypie czy czymś podobnym,


Założyłem, że w świecie realnym prowadzisz tak samo natarczywą oraz prostacką rozmowę jak na forum, bo nie powiesz chyba, że zabijasz polotem i elokwencją.

pustuÅ‚ napisa³/a:

dostaje jako nieliczny pochwały za wspaniały pokaz umiejętniści wypowiadqania się jak i wiedzy o ptakach


O ptakach, ale nie o wyższości poglądów nad słownikiem języka Polskiego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-16, 21:15   

Straho napisa³/a:

czytam wypowiedzi na poziomie 2 klasy podstawówki


Nie sądze,żeby z mojej strony.

Straho napisa³/a:

prowadzisz tak samo natarczywÄ… oraz prostackÄ… rozmowÄ™


Ani natarczywy,ani prostacki raczej nie jestem, bynajmniej nikt do tej pory nie zwrócił mi na to uwagi a ludzi znam wielu...

Straho napisa³/a:

O ptakach


Nie zrozumiałeś

Straho napisa³/a:

nie chodzi przecież o docinanie sobie.


No mi napewno nie, prowadzimy wolną dyskusję o dresach, tylko Ciebie najwyraźniej drażni moje zdanie w tej kwestii, ale rozumiem to
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-16, 21:16   

pustuł, nawet ja nie mogę czytać Twoich postów, bo dostaję oczopląsu od tych wszystkich błędów, więc nie chwal się kto to tam Cię uwielbia za umiejętność wypowiadania się, tylko udowodnij, że jesteś taki dobry za jakiego się uważasz. Straho wymienił Ci znacznie mniejszą część błędów jakie robisz, więc chyba warto się nad tym zastanowić hmm..?
To tak odbijajÄ…c od tematu..

Straho napisa³/a:

Znam wielu dresiarzy, którzy wysławiają się lepiej jak ty


I ja również.

pustuÅ‚ napisa³/a:

nie robimy tego w taki prymitywny sposób jak drechy.


hm.. ciekawe w jaki? Subtelnie i z gracją pałujecie delikwenta? Każda bójka jest prymitywna.

pustuÅ‚ napisa³/a:

Wymagam tylko jakiegokolwiek bogactwa leksykalnego wyższego niż 2 gimn.


Nie wymagaj od ludzi czegoÅ›, do czego sam siÄ™ nie stosujesz.

pustuÅ‚ napisa³/a:

Nie są cwani tylko boją się chodzic sami bo bez łysola przy d**ie świat zdaje się być zbyt straszny ale co innego jak 10 na 3 wtedy to normalnie jestem bogiem- metalu uświadom to sobie!


Nigdy nie widziałeś jak dwóch dresów sadzi się do 5 neutralnych ludzi? Bo ja owszem. Więc nie mów, że się boją, bo większość 'rasowych' drechów jest bezwzględna, przez co nie szanuję ich w ogóle
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com