Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2010-10-24, 20:52   MacBook Air

Widzieliście już to cudo http://www.apple.com/pl/macbookair/ normalnie się w nim zakochałem :D jak tylko wpadnie mi trochę gotówki to go nabęde do swojej kolekcji produktów apple.
A teraz pytanie: CO o nim sądzicie??
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Doczy: 14 Lip 2009

   

Wysany: 2010-10-24, 21:47   

Ta, 10 k wydasz za logo Epla ? Proszę bardzo :-o
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2010-10-24, 22:37   

Narazie nie. Przeciesz napisałem jak wpadnie mi trochę gorówki!!
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Doczy: 31 Gru 2009

   

Wysany: 2010-10-26, 11:10   

miniX napisa/a:

A teraz pytanie: CO o nim sądzicie??

¯e tanie efekciarstwo, jak zwykle od jobsa.
 

Il Principe

User


Doczy: 29 Lis 2010

   

Wysany: 2010-12-26, 22:15   

Nie każdy musi być fanem Apple, ale skąd od razu ta wrogość?

Na Air'a na pewno znajdą się chętni, choćby ze względu na perfekcyjny design - analogiczna sytuacja do Alfa Romeo ;) .

Dla mnie to może być idealny drugi komputer, ze względu na porównywalne do dużo mocniejszego MB Pro 13,3"" osiągi i swoją lekkość, które pozwalają na realizowanie podstawowych zadań w podróży - doskonale poradzi sobie z podstawową obróbką zdjęć w Photoshopie, odtwarzaniem filmów w YouTube i pozwoli na czytanie książek online np. na www.ibuk.pl. W połączeniu z doskonałym designem czego chcieć więcej ? Chyba tylko racjonalnej ceny ;)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-12-27, 09:33   

Il Principe napisa/a:

Nie każdy musi być fanem Apple, ale skąd od razu ta wrogość?

Na Air'a na pewno znajdą się chętni, choćby ze względu na perfekcyjny design - analogiczna sytuacja do Alfa Romeo .

Dla mnie to może być idealny drugi komputer, ze względu na porównywalne do dużo mocniejszego MB Pro 13,3"" osiągi i swoją lekkość, które pozwalają na realizowanie podstawowych zadań w podróży - doskonale poradzi sobie z podstawową obróbką zdjęć w Photoshopie, odtwarzaniem filmów w YouTube i pozwoli na czytanie książek online np. na www.ibuk.pl. W połączeniu z doskonałym designem czego chcieć więcej ? Chyba tylko racjonalnej ceny


Ale zauważ, że w przypadku komputera stacjonarnego za 10 tysięcy złotych miałbyś sprzęt zaopatrzony w dwie, a nawet trzy mocne karty graficzne( 3xSLI, nie wiem co z crossfire) i naprawdę dobry procesor( jeden z mocniejszych 4-rdzeniowych core i7, AMD jest lepsze w tańszych konstrukcjach, gdzie liczy się stosunek cena/wydajność). Podobnie jest w przypadku zwyczajnych notebooków. Konstrukcje do gier kosztują jakieś 7-9 tysięcy. Jeśli chcemy coś małego, to wybieramy netbooka- chociaż atom cudem świata nie jest, ale zawsze można poczekać na APU od AMD, wejdą na rynek zdaje się w 2. kwartale 2011r., a testy pokazują ich wyższość nad atom+ION.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



Imię: Wojtek

Wiek: 30

Doczy: 02 Maj 2009

Skd: Katowice/Chorzów

   

Wysany: 2010-12-28, 01:57   

Bawiłem się tym w sklepie, prawdziwie malutkie cacuszko, jeśli miałbym tyle wydać to już wolę IMac'a lub Mac Pro.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

grandalf6  

Wymiatacz


Imię: vkvlwkvklvwlvk

Doczya: 02 Lip 2010

   

Wysany: 2010-12-29, 03:11   

Kolega z pokoju ma, dla mnie normalny laptop.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2010-12-31, 19:14   

Widzę większość PCtowcy. Ze sprzęteem Apple jest tak albo go kochasz, albo nie nawidzisz.
iMac zajmuje niewiele miejsca na biurku po mimi 27" matrycy. zero jakich kolwiek kabli (za wyjątkiem zasilania)
Z konfiguracją sprzętową jest tu inaczej niż w PC. Programy na Mac os X pisane są inaczej przez co nie potrzebują tyle mocy obliczeniowej. A przedewszystkim co jest ważne jakość wykonania perfekcyjna.
Moim zdaniem iMac zdecydowanie jest bardziej multimedialny od PC a jeszcze jak ma się Apple TV- bajka. Perfekcyjna synchronizacja iphona/ipada/ipoda z itunes. Tak samo MacBook Air na baterii trzyma ok 7-8h WiFi, muzyka, ok godniza grania. Lekki,bardzo mało się grzeje. Dla mnie cód techniki.
Ale no cóż żyjemy w wolnym kraju, karzdy kupuje to co chce- nic na siłę :)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-12-31, 19:30   

miniX napisa/a:

Widzę większość PCtowcy. Ze sprzęteem Apple jest tak albo go kochasz, albo nie nawidzisz.
iMac zajmuje niewiele miejsca na biurku po mimi 27" matrycy. zero jakich kolwiek kabli (za wyjątkiem zasilania)
Z konfiguracją sprzętową jest tu inaczej niż w PC. Programy na Mac os X pisane są inaczej przez co nie potrzebują tyle mocy obliczeniowej. A przedewszystkim co jest ważne jakość wykonania perfekcyjna.
Moim zdaniem iMac zdecydowanie jest bardziej multimedialny od PC a jeszcze jak ma się Apple TV- bajka. Perfekcyjna synchronizacja iphona/ipada/ipoda z itunes. Tak samo MacBook Air na baterii trzyma ok 7-8h WiFi, muzyka, ok godniza grania. Lekki,bardzo mało się grzeje. Dla mnie cód techniki.
Ale no cóż żyjemy w wolnym kraju, karzdy kupuje to co chce- nic na siłę :)


To jak porównywanie Athlona II x2 i Core i7 980X. Z jednej strony wspaniały stosunek ceny do możliwości, z drugiej strony wszystkie najnowsze technologie i nieporównywalna wydajność. Niestety, różnica w cenie jest zbyt wielka, aby mówić o uczciwej walce.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



Imię: Michael

Wiek: 34

Doczy: 28 Maj 2009

Skd: BDG

   

Wysany: 2011-01-02, 15:02   

Rozpisałem się i oczywiście wylogowało mnie, nawet nie zapamiętało postu ehh... Do rzeczy, w skrócie bo nie chce mi się już tyle pisać...

Nie wiem skąd kolega Nekes wytrzasnął taką kosmiczną cenę 10k. Ja znalazłem oferty za ponad 5 tysięcy i to jeszcze z lepszymi parametrami niż podany przez założyciela tego tematu (http://armago.pl/macbook-air-13-core-2-duo-186ghz-2gb-128gb-flash-geforce-320m-bnowoscb-p-2622.html?osCsid=1347e62f496b9abd76ea94ee11144e3d).

Sam, jeśli będę zmieniał kompa czy kupował laptopa biorę produkt applowski. Po pierwsze nie zajmuje dużo miejsca w porównaniu do pcetowego pudła, które zawadza mi pod biórkiem. Po drugie stabilny system, fajne oprogramowanie (szczególnie dla video i grafiki). Po trzecie ładny design.
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

dalia  

Stały User


Doczya: 09 Mar 2010

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-14, 10:02   

Mi też się podoba nowy macbook air. Widziałam go w jednym ze stoisk w media markt. Już nawet nie chodzi o jego wygląd i wagę, ale o wydajność. Procesor zapewnia pracę na lepszym poziomie niż niejeden ze starszych modeli Macbook’ów Pro. Poza tym, cena może się plasować już od około 5 tysiaków. Więc nie jest tak źle jak piszecie.
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Doczya: 20 Sty 2011

   

Wysany: 2011-04-14, 10:50   

Jest śliczny.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 05 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2011-04-14, 11:21   

Nie lubię pracować na Macach. Ten MacBook również mnie nie porywa.
_________________
meow
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-04-14, 11:40   

Nie dałbym takiej kasy tylko ze względu na wygląd :-) Jeśli chce szpanować, kupuje Sony Vaio.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com