Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Darcia  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Doł±czyła: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wysłany: 2012-05-13, 18:03   

Zawsze czuję, kiedy mojemu bliskiemu, krewnemu czy też znajomemu, na którym mi zależy, ma się stać coś złego - czuję wtedy taki charakterystyczny niepokój, na pozór irracjonalny lęk. Zawsze po jakimś czasie się okazuje, że akurat w momencie, kiedy ja zaczęłam się dziwnie zachowywać, komuś, kogo znam, coś się stało.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Ewelina Mach  

User


ImiÄ™: Ewelina

Doł±czyła: 11 Maj 2012

   

Wysłany: 2012-05-14, 10:40   

Mi także zawsze ciśnienie skakało kiedy pytano mnie;]
_________________
www.freeogloszenia.pl- bezpłatny portal ogłoszeniowy dla ciekawych świata:)
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 23 Lut 2010

   

Wysłany: 2012-05-25, 15:57   

Darcia napisał/a:

Zawsze czuję, kiedy mojemu bliskiemu, krewnemu czy też znajomemu, na którym mi zależy, ma się stać coś złego - czuję wtedy taki charakterystyczny niepokój, na pozór irracjonalny lęk. Zawsze po jakimś czasie się okazuje, że akurat w momencie, kiedy ja zaczęłam się dziwnie zachowywać, komuś, kogo znam, coś się stało.



Mam tak identycznie. Też coś takiego czuje jak Darcia. Gdy to odczuwałam to potem się okazywało, że tej osobie rzeczywiście coś się stało. Niby nie wierzę w jakieś przeczucia, przewidywanie przyszłości, ale te "sprawdzone" przeczucia były nieco dziwne i zmusiły mnie do zastanowienia się nad ta kwestią

Oprócz tego to chyba to, że np pytam się kogoś jak jego kot się wabi i w myślach pojawia sie imię Frycek i pytana osoba mówi mi, ze jej kot to Frycek. Czasami tak mam jakbym mogła przewidywać niektóre rzeczy:p.
 

Renfri  

User



Wiek: 29

Doł±czyła: 24 Maj 2012

   

Wysłany: 2012-05-25, 19:54   

Mam tak samo, jak moja poprzedniczka. Gdy ktoś mi jest lub był bliski, czuję, kiedy coś złego się mu dzieje. Jak ostatnio, w nocy z sobotę na niedzielę. Mimo tabletek usypiających nie mogłam zasnąć, co było dziwne, bo zazwyczaj odpływam po pół godzinie. Wtedy nie mogłam, okropnie się męczyłam, myślałam o pewnym człowieku i czułam właśnie ten niepokój. I jak się okazało rano - w tym czasie był bity przez bandę dresów i podwójnie stracił przytomność. Dodatkowo - co mnie dziwiło i dziwi nadal - potrafiłam po rzuceniu okiem na wielką garść kredek powiedzieć, ile ich tam jest. Tak samo jak z garścią miedziaków - mówiłam, ile tam jest groszy. :mrgreen:
_________________
"Where I was
I had wings that couldn't fly
Where I was
I had tears I couldn't cry
My emotions
Frozen in an icy lake
I couldn't feel them
Until the ice began to break"

~Bruce Dickinson - Tears of the dragon
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doł±czył: 09 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-05-25, 22:14   

OOBE przychodzi mi z latwoscia, co noc.
 

dziennikarz

User


Doł±czył: 05 Cze 2012

   

Wysłany: 2012-06-05, 14:31   

Jak mi siÄ™ nudzi to strzelam laserami z oczu, jak w X-menach.
_________________
www.artykul.com.pl - dla tych, którzy lubią czytać ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com