Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tom_and_jerry  

User


Do³±czy³a: 14 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-24, 15:40   makijaż permanentny - gdzie na kurs?

Nikt tu jeszcze nie pisał o makijażu permanentnym, a jest on dość praktycznym rozwiązaniem. Chciałabym żebyście napisały gdzie można zrobić kurs takiego makijażu i czy jego robienie jest bardzo trudne. W internecie znalazłam jedną ciekawą ofertę warsztatów - w Centrum New Look. Nikt mi jednak nie doradzał gdzie dobrze nauczą mnie tej sztuki, dlatego piszcie gdzie polecacie się zapisać na kurs.
 

tower  

User


Do³±czy³a: 27 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-12-13, 20:44   

Centrum Szkoleniowe New Look jest jedną z lepszych placówek kształcących linergistki. Z tej szkoły wychodzą naprawdę bardzo dobre linergistki, także nie zastanawiaj się i spokojnie idź tam na kurs. Na pewno nauczysz się tam wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do tego zawodu.
 

paska  

User


Do³±czy³a: 25 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-25, 16:14   

Wiesz…różnych kursów z permanentnego jest w bród, możesz wybierac i przebierać. Jednak 95% z nich sÄ… nic nie warte. Natomiast z takich centrów szkoleniowych które z czystym sercem mogÄ™ polecić to Beauty, Massage & SPA w Piasecznie. Indywidualne kursy prowadzi tam Pani Agnieszka, bez dwóch zdaÅ„ mistrzyni w swoim zawodzie.
No i co ważne nie słodzi że jaka to jestes dobra i wspaniała, jakie masz umiejętności - rzetelnie mówi co jej zdaniem jest do poprawy i nad tym pracuje z kursantem, uczy jak wykonywać makijaż stopniowo, nasycając go kolorami, daje to gwarancje ze nie będziemy nikogo krzywdzić w trakcie wykonywania makijażu. Aha no i ćwiczenia wykonywane są na modelkach (żywych:)) a nie na sztucznych rękach itp. Na koniec kursu dostajesz dokument na drukach MEN. No i jeszcze co ważne to pomoc przy wyborze właściwego sprzętu przy starcie własnego biznesu, co by nie mówić są uczynni:)
 

Heidi

User


Do³±czy³: 01 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-01, 15:24   kurs permanentnego

ja bylam na kusie w akademii w koszalinie- bardzo dobra szkoła, warto tam isc jesli sie nie chce wyrzucic kasy w błoto. Duzo teorii i dużo praktyki- szkoła goda polecenia.
 

Sarunia444

User


Do³±czy³: 13 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-13, 19:50   

Ja też robiłam Kurs makijażu permanentnego w Akademii Szkoleniowej Aleksandry Góreckiej w Koszalinie. Zajęcia były fajnie prowadzone i przede wszystkim było dużo praktyki. Mnie najbardziej podobały się te, związane z dobieraniem kolorów, pigmentacją. Pani Ola potrafi zarazić swoją pasją, a tak na marginesie to świetna kobieta. Polecam kursy prowadzone właśnie przez Panią Aleksandrę Górecką.
 

juuuustyna  

User


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-05-01, 14:30   

taki kurs to świetna sprawa :)
_________________
mój ulubiony salon kosmetyczny w warszawie www.b-4u.pl
 

KOWALEWSKAM

User


Do³±czy³: 22 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-22, 10:17   

Ja swój kurs z makijażu permanentnego robiłam w Biotekpolska.pl, po kursie kupiłam również urządzenie do makijażu permanentnego od tego dystrybutora i jestem zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na ten kurs i sprzęt ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com