Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-08-29, 14:35

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-01, 19:42   

karo194 napisa³/a:

Chciałabym żeby ta znajomość nie była w ukryciu.

W takim razie powiedz rodzicom. Innego wyjścia nie ma.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

__Fragile__

User


Do³±czy³: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-02, 10:37   

karo194, wszystko zależy od was i waszego nastawienia. A właściwie - twojego. Moja kumpela poznała starszego o 10 lat faceta w wieku 17 lat. Nie wróżyłam im przyszłości, ale oni nie traktowali też tego specjalnie poważnie. Od, taka parka zwyczajna, żadnych ochów i achów. Zamieszkali ze sobą po 3 latach, mają dziecko i teraz próbują się chajtnąć (to nie takie łatwe po tak długim czasie życia ze sobą ;])
Myślę , że to kwestia charakterów. Ona jest bardzo nerwowa i myślę, że nie wytrzymała by z jakimś 'szczylem' w swoim wieku, zwłaszcza że 90% w naszym mieście to dresiarze palące trawkę. On z kolei kompletnie spokojny i wyluzowany. Nie wygląda na swoje lata i myślę, że nie było hecy z ich wiekiem bo czas najwyższy żeby taki się ożenił, a ona no cóż.. argumentacja rodziny przegrała, bo on jest OK.
Ile jesteście już ze sobą? - To najważniejsze żebym mogła Ci doradzić:)
 

karo194  

User

cichawoda


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-03, 07:45   

Zaraz będzie pół roku
 

__Fragile__

User


Do³±czy³: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-04, 08:29   

eee to nie ma co się stresować. Choć na wypady wspólne za wcześnie moim zdaniem. Jak Ci to życie zatruwa to przedstaw go rodzicom. Będą musieli zaakceptować twój wybór. A co będzie dalej, rozstaniecie się czy nie to już na pewno nie ich zasługa. Mogą się martwić i starać Cię odwieść od tego związku, ale taka ich rola i nic na to nie poradzą. Jeśli wiesz co robisz twoje argumenty zwyciężą. No i - twój związek, ja myślę :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-09-04, 11:28   

Musisz być moim zdaniem bardzo czujna. Nie mówię, że nic z Waszego związku nie będzie, życzę Wam jak najlepiej - ale znam dziewczyny, które były tak zachwycone swoimi starszymi partnerami, że są teraz samotnymi matkami - bo 40latkowi fajnie było pokazać się na mieście z młodą dwudziestką, jednak na dzieci to on się nie pisał. Jest miedzy wami przepaść nie tylko emocjonalna jak pisała Damn, z racji różnicy wieku macie rożne doświadczenia, cele w życiu i priorytety. Pół roku to niewiele. Na Twoim miejscu przedstawiłabym go rodzinie, ale nie planowała od razu ślubu i wspólnego życia, tylko poczekała, jak zacznie się on zachowywać, gdy sprawa przestanie być podniecającym sekretem. Poza tym - były wakacje, było cudowne. Teraz zaczęła się szkoła, obowiązki - to dopiero próba wielkich miłości.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

__Fragile__

User


Do³±czy³: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-04, 12:22   

cappuccino, masz bardzo ładną nazwę i avatar :) i zgadzam się oczywiście, trzeba poczekać aż różowe okulary się zsuną. Ale myślę , że na tym etapie Karo już nie raz słyszała takie rady. Zakochanie to zakochanie. Albo włączysz trzeźwy rozum od razu, albo musisz poczekać na pierwszą kolizję. Czego Ci nie życzę !
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com