Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Klaudia123456  

User


ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 02 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-02, 17:19   Mam dość siedzenia w domu!

Cześć! Mam problem. :-( Otóż, dzisiaj miałam wolne od szkoły. Planowałam więc pójść do sklepu meblowego i wreszcie po siedmiu latach z moim pokojem (który no... faktycznie ma za małą szafę na moje ubrania, jest trochę dziecinny), zrobić jego wielką metamorfozę i wybrać nowe meble oraz dodatki. Ale oczywiście - nie... Mama się nie zgodziła, mówi, że jak mam wolne od szkoły to powinnam się w ogóle nie ruszać z domu tylko odpoczywać. A ja mam tego dość. Jak mam wolne to wolę wykorzystać ten czas jak najlepiej, spotkać się z przyjaciółką czy chociażby wybrać te nieszczęsne meble, które planowałam wybrać, a potem kupić już od pół roku. Męczy mnie to już. Ciągłe siedzenie w domu (nie licząc oczywiście chodzenia do szkoły, bo w ogóle nie ma takiej opcji, by tam nie pójść :znudzony: ) No więc co mam zrobić? Przejmuję mną zazdrość. Byłam dzisiaj w bardzo złym nastroju, ponieważ bardzo chciałam iść do tego sklepu meblowego, a nagle moja najlepsza przyjaciółka wysyła mi snapa z podpisem "w IKEI" - kurde no wkurzyłam się, zapanowała mną zazdrość. :-x Skracając mam dość ciągłego siedzenia w chałupie. :kwasny: Wolę wyjść na miasto, na zakupy, na ludzi. :-/ Jestem otwarta, towarzyska, nie mogę całymi godzinami siedzieć i czytać książki w swoim pokoju. :znudzony: :spi: Miał ktoś podobny problem? Wiem, pewnie dla niektórych to głupie, ale ja na prawdę nie przepadam za siedzeniem w domu. :przestraszony: Uwielbiam spędzać czas poza domem. Dzięki za przeczytanie i liczę na porady :?:

[ Dodano: 2017-11-02, 17:43 ]
Przed chwilą przy obiedzie umówiłam się z rodzicami, że pojedziemy do sklepów meblowych w sobotę. Mam nadzieję, że nic już nie popsuje tych planów.
;) :-) :!:
Życzcie mi powodzenia, że już wszystko potoczy się po mojej myśli :-)
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-11-02, 18:07   

Skoro nie lubisz siedzieć w domu to z niego wyjdź a nie robisz z tego problem milenijny... Jedyne co Cię usprawiedliwia to wiek :-D

Moja rada to nie siedź w domu skoro nie lubisz oraz jedź do ikei :mrgreen: .

Dzięki za poprawienie nastroju!
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Klaudia123456  

User


ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 02 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-02, 20:10   

AT4 No właśnie ten głupi wiek. Dziękuję za odpowiedź. :]
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-11-02, 20:54   

Zrób bunt, po prostu wyjdź, miej gdzieś zakazy. Dlaczego ktoś ma Ci zabraniać normalnie żyć. Wymyśl jakąś akcję, zrób coś ciekawego z przyjaciółmi, pomagajcie komuś, twórzcie coś razem, opowiadaj swojej mamie o tym, pokazuj jej, jak cię to cieszy. Może wtedy twoja mama zobaczy, że ty wypoczywasz w bardziej aktywny sposób, że potrzebujesz trochę wolności. Powodzenia ;)
 

Klaudia123456  

User


ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 02 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-02, 21:05   

Dziękuję :-) Na pewno spróbuję. :-)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-11-03, 01:02   

Takie pytanie, jak w obecnych czasach, ci uczniowie majÄ… czas na takie rozrywki, jak chodzenie po sklepach meblowych?
Pytam, bo mam brata w liceum, i on wychodzi do szkoły o 7, wraca po 16. A na drugi dzień ma przynajmniej dwie kartkówki, i jeden sprawdzian. I praca domowa z przynajmniej 4 przedmiotów!!!!
Przecież przy takim trybie życia, zabić można wszelkie pasje. A już na pewno chęć do jakiejkolwiek nauki. :wstyd:

[ Dodano: 2017-11-03, 01:03 ]
I czy to jest normalne?
Jestem bardzo wściekła!!!!
_________________
W miękkim futrze kota
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-11-03, 14:14   

UP@ Może autorka nie poświęca wolnego czasu na naukę. Zadanie można klepnąć przed lekcją od kumpla :evil: Szkoła zamiast rozwijać praktyczne umiejętności stawia na wtłaczanie dużej ilości wiedzy niekoniecznie przydatnej w codziennym życiu i pracy. Jakieś podstawy oczywiście trzeba znać ale nie każdy będzie matematykiem, polonistą czy biologiem... Ja uczyłem się tylko tych przedmiotów które po prostu mnie ciekawiły a resztę byle jakoś zaliczyć.
Efekt mojej nauki jest taki, że z wielu przedmiotów których uczyłem się przecież tyle lat już nic nie pamiętam bo w życiu są dla mnie bezużyteczne.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

kantek  

User


ImiÄ™: Antek

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-11-10, 14:00   

a ile masz lat? moi rodzice jak bylem młodszy to też sie bali mnie samego puszczać nawet do sklepu, na szczescie im szybko przeszlo :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com