Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-05-08, 00:32

Autor

Wiadomo¶æ

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-05-04, 23:18   

Cytat:

Jimmy i takie problemy?
Az myślałem, że to trolling i paczkę fajek wypaliłem czytając z przejęciem!


To raczej ja jestem w szoku Twojej odpowiedzi. Pierwszy raz napisałeś normalną analizę w tym dziale :-D czyżbyś przechodził jakąś metamorfozę?

Cytat:

W relacji z kobietÄ… sÄ… dwie "karty przetargowe"


Się uśmiałem, kartą przetargową to może być wygląd, aparycja, intelekt, wspólna pasja, charyzma, a nie seks czy o mamo dziecko :mrgreen: :mrgreen:
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-05-05, 00:40   

morgan94 napisa³/a:

To raczej ja jestem w szoku Twojej odpowiedzi. Pierwszy raz napisałeś normalną analizę w tym dziale


I zobacz, jak się rozkręcam, tutaj druga poważna odpowiedź - http://www.e-mlodzi.com/z...nie-vt44476.htm

morgan94 napisa³/a:

czyżbyś przechodził jakąś metamorfozę?


Na drzewo, szyszki strącać... ;)
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-05-06, 08:18   

Generalnie w zdobywaniu kobiety chodzi o to aby odwrócić rolę , aby to ona bardziej ganiała za tobą .Ty do niej podchodzisz , ty proponujesz spotkanie więc nie musisz za nią jeszcze latać , bądź bardziej niedostępny . Jeżeli dzwonię do jakiejś dziewczyny i chce się umówić , a ona odpowie mi , że nie ma czasu to już do niej więcej nie dzwonie :-D Jeżeli by chciała to by przyszła albo podała inny termin .Kobiety to połowa wszystkich ludzi żyjących na świecie , więc masz w czym wybierać , jeżeli jednej się nie podobasz chyba to nie jest jakaś wielka tragedia prawda? ;)
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-05-06, 23:38   

Jimmy FoX napisa³/a:

Masz wybór. Albo olejesz sprawę albo będziesz posłusznym pieskiem. Kup jej kwiaty, czekoladki i przepraszaj na kolanach. Oczywiście, za każdym razem, kiedy będzie się na ciebie gniewać.



Twoje słowa z innego wątku.
Nie w pełni odnoszą się do Twojego tematu, ale... ...pokazałeś, że Ci zależy: odpuść.

Zainteresowanie kobiety wyczujesz w 100 %. Będziesz absolutnie pewien, że jej na Tobie zależy.
Jeśli masz mętlik/niepewność, to znaczy, że Ono nie istnieje lub jest bardzo małe..
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-05-08, 00:32   

Dzięki za odpowiedzi.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com