Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-03, 18:29   Manipulacja i dziewczyny

Czy używacie manipulacji w celu zrobienia wody z mózgu dziewczyny? Tak, aby szalała za Wami? Jeśli tak to w jaki sposób to robicie? Co uważacie o manipulacji wobec dziewczyn.
Pytam bo nie dawno kupiłem pewną książkę w tym temacie i zawarte w niej metody są
nie ukrywam skandaliczne, bo to czysta manipulacja umysłem dziewczyn, ale używając
ich zaciągnąłem z łatwością osiem dziewczyn do łóżka i używam tego niespełna dwa tygodnie. Nie mam wyrzutów sumienia, jednak zastanawiam się, jak Wy to oceniacie :P
Bo niby tak nie można, ale to działa i rucham sobie każdą, jaka mi się spodoba.
Martwi mnie fakt, że różowe nosorożce nie istnieją, ale te metody najskuteczniejszego uwodzenia istnieją. Niby to jest niedobre, ale z drugiej strony wejdę na fotkę, wybieram najładniejsze dziewczyny i po dwóch wiadomościach ZAWSZE jest zainteresowana i mam numer, następnie skutecznie ją interesuję i się umawiam, na spotkaniu też używam tych
metod z tej książki. Niby to złe, ale skuteczne. Tak w ogóle to witam wszystkich to
jest mój pierwszy post na forum :) Trzymam się tych metod opisanych w książce i mam wielką skuteczność zaliczania, tylko zastanawiam się jak to wygląda z punktu widzenia innych.
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:03   

Dobra zachęta dla nieudaczników
 

Kombajn  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2011

Sk±d: Mazowieckie

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:05   

Witaj na forum.
Moim znaniem na samym wejściu próbujesz się dowartościować i nie zrozumiałeś przesłania książki. Nie podałeś wieku sądzę, że nie masz więcej niż 16-17 lat.
W tym temacie są 3 typy książek:
Książki "jako tako" o kontaktach z kobietami
Książki NLS o efektywnym porozumiewaniu się z ludzmi
Ksiąźki NLP wywodzące się z NLP i zawierające informacje o kontaktach głównie z kobietami.
Jak wyuczysz siÄ™ schematu to nie ty podrywasz tylko autor w twoim ciele.
To są przykłady jak w szkole. Masz sam wyrobić swój tok myślenia.
Większość kobiet manipuluje nieświadomie, ma to w genach.
My musimy się uczyć, ale nie manipulacji bo to jest korzystne tylko dla osoby manipulującej, lecz uwodzenia bo moim zdaniem to jedyna nazwa odzwierciedlająca
chęć poznawania płci przeciwnej w naturalny sposób.
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:10   

Kobajn liczę sobie ponad 20 lat :) W tym temacie jest książka o najnowocześniejszym uwodzeniu. Sorry, ale odbieram Twój post jako "specem od uwodzenia jestem". Akurat ja w tej tematyce siedzę dłużej od Ciebie i nie musisz mnie uczyć, ale po prostu zaliczyłem książkę polskich guru od uwo, którzy są lepsi od undera czy feniksa, pewnie już się z ich materiałem spotkałeś i odnoszę większe wyniki, ale to jest oparte na manipulacji

Zresztą może pokaże Tobie filmik.

http://www.youtube.com/watch?v=BF4rPHDRPy0
 

Kombajn  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2011

Sk±d: Mazowieckie

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:22   

¯adnym specem nie jestem, nie chcę żadnego przechwalania, przebijania itp.
Mając 14 lat mam praktycznie minimalne doświadczenie bo co mogą robić 14-latki?

A takie filmiki to można sobie w buty wsadzić.
Mojego posta napisałem, aby pokazać pewien kontrast, uwodziciel szanuje kobiety i nie wyraża się

Cytat:

mam wielką skuteczność zaliczania

czy

Cytat:

rucham sobie każdą, jaka mi się spodoba.

To jest w moim odczuciu wulgarne i obraźliwe dla kobiet.
Nie wszyscy na tym forum korzystają z tych metod, część nawet o nich nie słyszała.
I jak możesz oceniać kogoś po przeczytaniu 1 książki? Z relacji kilku forumowiczów innego forum feniks dużo umie słabiej przekazuje wiedzę.
 

Ostatnio zmieniony przez Kombajn 2011-03-03, 19:26, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:25   

Uwodziciel rucha kobiety i zapewnia im tym samym radość. Uwodzenie to nie słodzenie, bądź bycie miłym kolesiem, rzucanie po seksie to norma i nie wyjeżdzaj, że uwodzicel szanuje kobiety :) Czytałeś Davida ? :)

W buty ? Moim zdaniem bdb pokazuje jak za pomocą paru tekstów namieszać dziewczynie. To i tak trailer, w książce jest dużo więcej :)
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:29   

Czytając posty z serii 'rucham/zaliczam każdą' niedobrze mi się robi i od razu rodzi mi się w głowie wizja 15 latka masturbującego się przed ekranem komputera, który nigdy w życiu nie widział realnych cycków.. no ale nieważne.
Manipulacja manipulacją, ale skoro sypiasz z dziewczynami, których nie znasz to jesteś najzwyczajniej w świecie męską dziwką. To już nie brzmi tak fajnie, jak 'zaliczam każdą', prawda? Dziwka. I dziewczęta na tym samym poziomie (z fotki sweet 16-stki... i tak wątpię w ich istnienie). Spróbuj zmanipulować szanującą się dziewczynę, nie na fotce, a w normalnej gadce i wtedy sprawdzaj sobie wyniki.
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:30   

CaptainMario napisa³/a:

Czy używacie manipulacji w celu zrobienia wody z mózgu dziewczyny?


Czyli jak widzę, uważasz, że dziewczyny są tempe i głupie... uhu + dla ciebie na samym starcie - taaa.

CaptainMario napisa³/a:

jednak zastanawiam siÄ™, jak Wy to oceniacie :P


Jako dziewczyna oceniam to bardzo negatywnie. Wykorzystywanie i tyle. Ale :

CaptainMario napisa³/a:

Niby to złe, ale skuteczne.


również w obec mężczyzn.

Więc: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:35   

Nie no hahahah pozdrawiam każdego, kto da się nabrać na takie wyciąganie kasy od zakompleksionych nastolatków, wasze socjotechniki są prawie tak prymitywne jak świadków Jehowy
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:36   

Nie obrażajcie się, wiem że temat jest niepoprawny dla Was, ale faktem jest Wy bardziej nie możecie wytrzymać bez seksu niż my, ale o tym nie mówicie :) Bo wtedy społeczeństwo uznało by Was za k..e Taki seks jak mój jest ok :) Ale oczywiście Wy mówicie to złe, mimo że daje Wam frajdę. Nie słucham, że to jest bla bla bo prawda
jest inna. Pozdr
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:37   

jeżeli robienie wody w mózgu dziewczyn z fotki (to się da bardziej?) daje ci satysfakcje, to proszę bardzo. głupie dziewczyny potrzebują głupich facetów.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

CaptainMario  

User


Do³±czy³: 03 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:40   

Dziewczyny młode są wszytskie głupie, ale jeszcze nie zdaja sobie sprawy z tego. Książka jest nie tylko na temat uwodzenia na fotce ale też w realu :)
 

Kombajn  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2011

Sk±d: Mazowieckie

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:41   

Ja wkręciłem się w to, bo byłem mega nieśmiały nie potrafiłem odezwać się do dziewczyny z obawy, że mnie zje :-P
Nie każdemu chodzi o sex.
Myślicie, że gimnazjaliści zawiązują pierwsze miłości, związki tylko dla sexu? TO UCZUCIA
Ja dzieki tej pomocy przełamałem się, stałem się otwarty, wesoły, ludzie , dziewczyny chcą ze mną rozmawiać.
To jest ta różnica. Są ludzie co nauczą się technik, manipulują ludźmi i czerpią z tego satysfakcję. Inni np. rzuceni przez byłą szukają pomocy jak odbudować związek, być szczęśliwym i samemu dawać szczęście drugiej połówce. Jak wszędzie, są dwie drogi a od ciebie zależy którą wybierzesz.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:42   

Rób se jak chcesz, każdy widzi to inaczej. Ja bym Cię kijem nie tknęła, ale Ty widzę masz ograniczone pole manewru. To że się dają ruchać to wcale nie jest całkowicie Twoja zasługa. Kiedyś się może zakochasz, rób jak uważasz. Możesz manipulować tylko tymi, które manipulować się dają. Jesteś taki zaje**** ale działasz na najniższych szczeblach, do eksperta Ci daleko.

Cytat:

Uwodzenie to nie słodzenie, bądź bycie miłym kolesiem, rzucanie po seksie to norma i nie wyjeżdzaj, że uwodzicel szanuje kobiety :)



Tylko to już jest debilne. Dla Ciebie to norma, ale Ty jesteś kretynem.

Cytat:

Ale oczywiście Wy mówicie to złe, mimo że daje Wam frajdę. Nie słucham, że to jest bla bla bo prawda
jest inna. Pozdr



Bla bla frajda jest ale nie z debilem. Ale niektórym wszystko jedno, masz rację.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostatnio zmieniony przez Damn 2011-03-03, 19:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-03, 19:43   

CaptainMario napisa³/a:

Książka jest nie tylko na temat uwodzenia na fotce ale też w realu :)


ale jak sam napisałeś, ty uwodzisz na fotce. a to żadna sztuka, naprawdę. one tam wszystkie tylko czekają, aż ktoś im napisze wiadomość i się żadnymi sztukami manipulacji nie trzeba popisywać, żeby się z taką lalą umówić. to żaden wyczyn.
a to

CaptainMario napisa³/a:

Dziewczyny młode są wszytskie głupie, ale jeszcze nie zdaja sobie sprawy z tego.


tylko o tobie świadczy, z kim się zadajesz.
no i to, że umiesz podrywać dopiero kiedy przeczytałeś jakiś poradnik, to też raczej powód to śmiechu.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com