Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-08-29, 18:25   

Próbowałem 3-4 razy(2 raz blanty, 2 razy wiadro) - nie polecam :/
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-09-02, 12:38   

Jak masz schizy to nie pal bo zlapiesz takiego nad tripa ze będziesz myślał ze umierasz xD
 

pogo  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-19, 19:49   

Jeśli jesteście za legalizacją to przy okazji niedzielnych wyborów warto wypełnić petycje http://wez-to.gq/kyv0
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-22, 00:30   

Hm. Ostatnio czesto mi sie przytrafia.
Angela oczywiscie sprowadzila mnie na te droge. Wiec na ballkonie. NocÄ…. Wczoraj mianowicie troche sie przy tym smialysmy, co nie umknelo mojej sasiadce. Ktora tak w ogole jest katechetka, obwiescila mi to nad ranem- budzi pani cala kamienice.
Ale rzeczywiscie ze smiechu rozbolaly nas brzuchy. A moze z jedzenia, bo oproznilysmy przy tym cala lodowke. Konczac na czekoladowych budyniach. I ostatecznym wyjsciem do sklepu w celu zakupienia kolejnej dawki cukru.
Wpuszczalysmy sobie wzajemnie dym do ust i to bylo w tym najlepsze.
Za kazdym razem mowimy- to nasze ostatnie gramy
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-22, 18:23   

miałam takiego kolegę, który sporo jarał. zawsze wtedy stawał się niemową.
przerażało mnie to, dlatego spróbowałam tylko raz.
nie wiem czy śmiałam się więcej.. wtedy ciągle się śmiałam, więc bez różnicy.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

¦wietlik  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 23:01   

Paliłem, kilka razy. Pewnie na tych kilku by się nie skończyło, gdyby nie to, że dziewczyna postawiła mi ultimatum - albo ona albo zioło. Ale to było dawno. Teraz nie mam ani jej, ani jarania. Co za ironia.
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-10-30, 23:40   

Ja uważam że trawa powinna być legalna. Mam powyżej 18 lat i sam wiem co jest dla mnie dobre.Chce palić?Będe palił, nie bedzie mnie kusic to nie bede palil.Proste a przynajmniej lud bedzie palil dobry jakosciowo towar a ile zwiekszy sie budzet.Nie paliłem nie kusi mnie to.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

nju  

User


Imię: Rafał

Do³±czy³: 02 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-03, 16:01   

Palę od dwóch lat. Jak czytam o dziewczynach które zakazują swoim chłopakom palenia marihuany to mnie skręca. Przecież THC to taka niewinna substancja, nawet nie jest w stanie uzależnić fizycznie w przeciwieństwie do nikotyny czy alkoholu.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-11-03, 21:36   

Taaaaaaaaaaaaaa... Problem jest następujący. Kiedy uzależniasz się fizycznie, idziesz na odwyk, leczą Cię - detoks i koniec tematu. Kiedy uzależniasz się psychicznie, czeka Cię terapia, która nie musi przynosić dobrych efektów ponieważ wymaga Twojego czynnego udziału. Uzależnienie psychiczne jest przyczyną braku woli zmiany swojego życia albo i posypania tego życia. Stąd się biorą nawroty. Lekarze i terapeuci uzależnień spierają się które jest tak naprawdę gorsze. Ja uważam, że psychiczne uzależnienie jest gorsze i tak uważa wielu uczonych, są ku temu poważne przesłanki w tym porównanie trudności leczenia. Ja nie tolerowałabym u chłopaka odurzania się czymkolwiek, alkohol tylko w rozsądnych ilościach, niewywołujący żadnych przejściowych zmian osobowości, nie toleruję także smrodliwych palaczy. Na szczęście mojego nie skręca ;) Mam to nieszczęście poznać kwestie obu uzależnień od podszewki. Uważam, że ludzie, którzy muszą używać wspomagaczy zamiast korzystać z naturalnego, potężnego arsenału chemicznego mózgu, są jakoś w głębi duszy nieszczęśliwi, a przynajmniej biedni że nie potrafią czerpać z życia maksymalnie, całkiem na trzeźwo ;) serio współczuję.
I skoro już jesteśmy tu tacy mądrzy - nikotyna nie ma wcale jakiegoś super potencjału uzależniającego.

Teraz jest modna sprawa "medycznej marihuany". Otóż coś takiego nie istnieje, to wymysł mediów i zwolenników "wolnych konopi". To jest najnormalniejsza marihuana, taka jak w skrętach, może tylko z zastrzeżeniem że dobrej jakości, na pewno nie doprawiana domestosem ;) . Natomiast nie jest to jakiś cud. Nie ma także poważnych dowodów że jest istotnie skuteczna w medycynie, jest stosowana wyłącznie w eksperymentalnych terapiach. I ja oczywiście uważam, że POWINNA, no bo skoro morfiny się używa w lecznictwie i innych rozmaitych silnie uzależniających opioidów, to czemu nie wyciągu z konopi. To głupie, że nie jest. Natomiast jeszcze głupsze jest to powszechne podniecenie.

Marihuana powinna być legalna, skoro alkohol jest legalny. Byle nie dla dzieciarów, +18 będzie ok. To jednak nadal nie świadczy o jej całkowitej nieszkodliwości.(Nad)używanie każdej substancji w czynny sposób wpływającej na funkcjonowanie mózgu stanowi czynnik ryzyka rozmaitych zaburzeń.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

nju  

User


Imię: Rafał

Do³±czy³: 02 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-03, 22:32   

Marihuanę palę od dwóch lat. NIGDY nie poczułem się źle bo nie mogę zapalić. Palę tylko jak mam. A mam jak ktoś mnie zapyta czy chcę. Nie jestem w stanie się od tego uzależnić, raz w życiu miałem ciąg miesięczny na THC i po jego zakończeniu czułem się całkowicie normalnie.

Uzależnienie fizyczne jest gorsze od psychicznego według mnie. Fizyczne uzależnienie nie istnieje bez psychicznego, psychiczne bez fizycznego może. Osobiście doświadczam skrętów jak dłuższy czas nie zapodam jakiegoś opioidu. Nie ma co tego równać z psychiczną zachcianką na bake.

Nikotyna nie ma super potencjału uzależniającego? Może i prawda. Ale ogółem to co znajdziesz w papierosie potrafi uzależnić, i to nawet fizycznie. Oczywiście nie w takim stopniu co opiaty, ale fakt jest taki że bez papierosa potrafię się trząść, czuję taki dziwny ucisk w klatce piersiowej i ogółem źle się czuję. Papieros zapalony na takim głodzie sprawia że momentalnie zaczynam czuć się dobrze.

Alkohol uzależnia. Ciężko jest wytrwać w postanowieniu raz na jakiś czas w małych ilościach.
 

ACoMiTam

User


Do³±czy³: 27 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-04, 10:15   

Ja też już jaram sporo czasu, nie mówię o dwóch - czterech miesiącach, i nie powiem, jaram sporo... I szczerze ? Nie rozumiem jak można się od tego uzależnić, jeśli przychodzi dzień / tydzień kiedy nic nie zrobię - absolutnie nie mam z tym problemu, totalnie mnie nie ciągnie... Ostatnio nawet sam z siebie powiedziałem stop i ograniczyłem. Także w moim przypadku uzależnienie od trawy jest obalone, nie istnieje dla mnie coś takiego, gdybym miał to rzucić to no problemo, ale na razie nie widzę powodu dla którego miałbym to zrobić, korzystam póki mogę.
 

anna79

User


Do³±czy³: 26 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-01-07, 12:27   

słyszałam, że od września do szkół w wielkopolsce (chyba) ma wejść jakiś projekt przeciw narkotykom i dopalaczom. mają podobno wykorzystywać drony i psy tropiące. mówili coś o tym na zebraniu z rodzicami w szkole u mojego syna. chyba `nasze zasady, twoje bezpieczeństwo` czy jakoś tak. tez słyszeliście coś o tym???

myślę, że to może być dobry pomysł, może to w końcu jest rozwiązanie skuteczne... bo jak dotąd to nic konkretnego nie zrobiono z tym...
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-07, 13:26   

Fanem marihuany nie jestem, choć popalać mi się zdarzyło nie raz. Omijam, temat nie dla mnie. A co do legalizacji, jak już pisałem w innym wątku - jestem za.
 

anna79

User


Do³±czy³: 26 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-01-12, 09:55   

ja osobiście fanem też nie jestem. ponadto jestem rodzicem i cieszę się, że może w końcu ktoś skutecznie rozwiąże ten problem, bo jest nadal niezwykle palący i nierozwiązany
 

ewelina29  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-11, 10:35   

przez przypadek oglądałam w którąś z ostatnich niedziel tvn i tam był reportaż krótki o tym projekcie z psami i dronami, bardzo spoko i profesjonalnie to wszystko brzmi

podrzucam linka do reportażu, polecam się zapoznać i pozytywnie zaskoczyć jak ja :)

http://dziendobry.tvn.pl/...ami,191629.html
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com