Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grzesiek95

User


Do³±czy³: 01 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-01, 11:45   Marta

Cześć, witam forumowiczów i chciałbym opowiedzieć wam pewna historie, może pomożecie mi znaleźć rozwiązanie.
Mianowicie jakieś dwa lata temu ostatni raz widziałem swoją koleżankę Martę, kiedy wyjeżdżałem wszystko było w porządku, po skończonym liceum szukała pracy. Ja wyjechalem za granice, z Marta rozmawiałem coraz rzadziej a po jakimś czasie przestaliśmy rozmawiać wcale. Niedawno wróciłem i to co zastałem przeszło moje najsmielsze oczekiwania.
Spotykam Martę codziennie kompletnie pijana i brudna. Pracuje w lesie na czarno, a pieniadze z wypłaty wciąż przepija. Od ludzi dowiedziałem się ze tata Marty pomimo choroby również pije codzień po czym dochodzi do awantur i bijatyk pomiedzy Marta a jej tata. Mama Marty nie żyje od lat a ona i jej ojciec po prostu się nie nawidza. Marta żyje z ojcem w dwóch nie wielkich pokojach, w tym pokój Marty jest przejściowy wiec w sumie nie ma prywatności.

Zacząłem się zastanawiać jaki jest powód tego ze Marta pije. Przecież nie dla rozrywki ponieważ kto normalny codziennie upija się do nieprzytomności dla zabawy ? Wydaje mi się ze Marta pije ze smutku, żeby o czymś zapomnieć...

Połączyłem fakt picia i nienawiści do ojca i podejrzewam ze to właśnie on ja musiał skrzywdzić. Może molestowanie ? Gwałt ? Sam nie wiem co myśleć. Może Wy pomożecie ?? Chciałbym bardzo jakoś pomoc Marcie i nie wiem jak do tego podejść
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-10-03, 02:00   

Możliwe po prostu iż ma genetyczną podatność na alkohol zaczęła pić ze smutku czy czegoś i przerodziło się to w alkoholizm.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Grzesiek95

User


Do³±czy³: 01 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-04, 12:54   

Nie sadze ze to sprawa genetyki. Nikt z jej przodków nie był alkoholikiem. Sam już nie wiem co mam myśleć
 

noaleoco

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-10-10, 19:37   

Przyczyną jest to co jest w jej głowie. Jeśli nadal uważasz się za jej przyjaciółkę, pokaż jej że istnieje też jaśniejsza strona życia. Najgorszym wyjściem będzie olać sprawę.
 

sandzielek

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-20, 15:02   

Moze sie poradz jakiegos psychologa, nie musisz jej od razu do niego prowadzic, tylko sam sie poradzic, nawet przez internet śa takie portale gdzie mozna napisac i dostac porade. Wiadomo ze nikt nie wyleczy twojej kolezanki z akoloholizmu jesli sama nie bedzie chciala ale moze wskazac tobie co mozesz dla niej zrobic.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-21, 18:33   

Zastanów się czy coś was nie łączyło ? Może się załamała że ciebie straciła. To może być wszystko. Porozmawiaj z nią. Zabierz ją do siebie. Zadbaj o nią ( o ile nie masz kobiety/żony). Wtedy ci się wyżali :) .
 

pietryk  

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2017-10-22, 16:55   

noaleoco napisa³/a:

Przyczyną jest to co jest w jej głowie.



zgadzam się z tym co mówi rozmówca powyżej...
_________________
Innowator.Tv
 

ali12  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-25, 22:05   

moze powinienes z nia porozmawiac? może załamała się że nie może znaleźć normalnej pracy>?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com