Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mariagryka  

User

Gryka


ImiÄ™: Maria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 06 Maj 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-05-15, 10:08   

Nie używałam tego szamponu ale jeśli chcesz wzmocnić włosy to przede wszystkim rozejrzyj się za wcierkami, i zwróć uwagę na dietę. Moim zdaniem szampon (przynajmniej sam szampon) może niewiele zdziałać bo jego kontakt ze skórą głowy jest chwilowy.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-05-15, 12:04   

Na wypadanie może mieć wpływ wszystko stres, zła dieta, czy też nagły spadek wagi.
Też miałam ten problem, pomogły mi przede wszystkim wcierki, u mnie akurat Jantar i woda brzozowa.
Teraz natomiast używam Vichy neogenic by wzmocnić cebulki i pobudzić do wzrostu. U mnie efekt już był po 6 tygodniach kuracji.
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

MikołajM

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-16, 16:18   

Oj z tymi domowymi maseczkami to różnie bywa, ja zdaję się na sprawdzone kosmetyki jednak
_________________
~~ SPAMER!! ~~
~~ Pomóż nam ich wyeliminować! Zgłoś ten post do moderatora! ~~
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-16, 19:40   

Olejek rycynowy, plus nafta kosmetyczna i do tego jajko.
Raz w tygodniu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-04-03, 20:57   

No właśnie, a propos jeszcze tych olejków, to polecam udać się do Tesco, bo ostatnio zaopatrzyli się tam w te naturalne, wybór imponujący. Ale bardzo drogo, za taki arganowy- 32 zł, na przykład.
Póki co jest tyle możliwości na maseczki, że jedyne czego brakuje, to czasu na wypróbowanie wszystkich.
Aha, i co jeszcze zauważyłam, że najlepiej, jak się te włosy owija i przebywa w wannie dłużej, lepiej to wszystko wygląda.
Bo mi się niekiedy nie chciało, to tak chodziłam z maseczką na włosach, bez okrycia, i to był ogromny błąd.
_________________
W miękkim futrze kota
 

ola5601

User


Do³±czy³: 04 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-04, 12:57   

moge z calego serca polecic ci: maseczka z mango . bardzo dobrze sprawdzila sie na moich wlosach ;)
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2017-04-19, 21:15   

U mnie sprawdza się z kupnych Kallos Blueberry. Jednak częściej robię po prostu domowe płukanki.
 

Akwarela_Flower  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-18, 08:51   

Ja mam włosy farbowane już od 14 roku życia i powiem szczerze, kiedyś nie przykładałam wagi do pielęgnacji włosów. Owszem, szampon i odżywka, ale maski? Ale od pewnego czasu, jak zauważyłam, że włosy stają się tak łamliwe i szorstkie, zaczęłam szukać i znałazlam! Maska Ziaji taka w białym słoiczku z niebieską naklejką. :D Kosztuje dosłownie kilka złotych, ale dziala cuda. Od Loeral i tego typu innych rzeczy dostaje łupieżu.. a Ziajka - rewelacyjna! Probowałam też wersji do włosów farbowanych, ale mimo wszystko jednak ta niebieska jest lepsza. I do tego ładnie pachnie :D :-D
_________________
Akwarela
 

Minionka22

User


Do³±czy³: 23 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-26, 10:14   

Ja jestem zwolenniczką naturalnej pielęgnacji :) Ostatnio odkryłam świetną maskę do włosów z awokado http://~~ SPAMER!! Zgłoś ten post do moderatora! ~~/pielegn...a-zrob-ja-sama/ :) Bardzo fajnie działa, stosuje ją już chwilkę
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-05-26, 13:37   

Ja sobie ostatnio kupiłam maseczkę z Isany z olejkiem arganowym i jak przez 18 lat swojego życia myślałam, że z moimi włosami nic się nie da zrobić bo takie po prostu są i już, tak teraz jestem przekonana, że czasem warto sobie dogodzić i zrobić coś dla siebie. Kosztuje jedynie 5zł, ale robi z włosami naprawdę wielkie wow.
 

emłoter

User


Do³±czy³: 26 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-26, 14:24   

Robiłyście kiedyś maseczkę do włosów z jajkiem? Jaki zapach mają później wasze włosy?
_________________
co to jest błonnik witalny
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-05-26, 19:59   

emÅ‚oter napisa³/a:

Jaki zapach mają później wasze włosy?



Jajeczny.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com