Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: stubarwny | 2011-05-12, 21:26

Autor

Wiadomo¶æ

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-06-27, 18:43   

Nie chodzi mi o film tylko tą jakby to ująć, fascynację niggerami, czyli posługując się przykładem zwroty w stylu:

Maka napisa³/a:

Peace to my real g'zzz.

mnie to osobiście cholernie bawi, ale co kto lubi.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-06-27, 20:29   

Tamten post był kierowany do kolegi, którego wypowiedź zniknęła z tematu. Co do takich tekstów jakie zacytowałeś to przecież nie można brać ich na poważnie ;)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-06-27, 20:44   

Trochę potrzebowałam, żeby się przekonać, że jednak nie jest aż takim bufonem. Da się z nim pogadać, mimo, że szczyl. Chciał, żeby mu tu haiku napisać, ale niestety, zabrakło mi czasu - mam nadzieję, że wybaczysz.
I fajne ma bokserki. :hyhy:
_________________
meow
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-07, 15:45   

Trochę narcyz ze mnie i lubię słuchać o sobie, może ktoś chce coś dodać, a tematu nie widział, więc REFRESH
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-08-24, 09:14   

Miły i obeznany w temacie. Zawsze ma coś mądrego do powiedzenia. Słucha co prawda innego rapu niż ja, ale i tak ma u mnie za to plusa.
"Hip hop nie dzieli nas a Å‚Ä…czy." : )
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-10-24, 12:31   

Czy to Ty kiedyś napisałeś, że jesteś najbardziej, albo jednym z najbardziej rozpoznawalnych userów na forum? Nie wiem, a może to Cera. Nieważne. Pamiętam, że na początku miałeś avatary z, brzydko mówiąc, czarnuchami. Nie słucham Twojej muzyki. Nie śledzę Twoich postów. Mimo wszystko wydajesz się być "wporzo" gościem. Mam do Ciebie stosunek kompletnie neutralny, może kiedyś to się zmieni. Yo.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 23 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-07-13, 00:52   

Zapewne nie byłoby mnie tu gdyby "niegodny" opis mojej osoby. Twierdzisz ze pieprze głupoty a nie potrafisz nawet przedstawić argumentów. Co do twojej osoby uwazam ze jestes osobą bez charakteru, bez aspiracji która sprawia wrazenie że żyje od 1 do 1 . Taka mało znacząca postać z Ciebie co mnie specjalnie nie dziwi m. in. ze względu na brak pokornosci z twej strony czy braku aspiracji. Jeśli obrazilem szanownego kolegę najmocniej przepraszam ;)
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-07-13, 18:41   

Oj Feuer, Feuer, widzę, że Cię dupka boli, ale już nic się nie odzywam, bo co tam taki człowiek

Cytat:

bez charakteru, bez aspiracji

jak ja może wiedzieć.
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 23 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-07-13, 21:41   

matiz55 napisa³/a:

Oj Feuer, Feuer, widzę, że Cię dupka boli,


Po prostu bronię swoje dobre imię a ty jestes jednostką która nie sprawia wrażenie ze ma plany na przyszłość
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-07-13, 22:42   

Feuerleben zostales mistrzem odgrzewanego kotleta:D Jak trzeba byc glupim i dziecinnym, by po przeczytaniu kilku slow na swoj temat, przeszukiwac flame autora i ponad rok od zalozenia mu napisac:D wogole nikt sie nie domyslil, ze nie radzisz sobie ze zloscia i flustracja. Dlaczego uwazasz, ze matiz55 nie ma planow na przyszlosc? Wogole jak to stwierdziles? Rozmawiacie o swoich planach?
matiz55 nie znam Cie za bardzo bo czesto mijamy sie w dzialach. Ale gdy czytam twoje posty, wydajesz sie osoba inteligentna, opanowana, sympatyczna i z doswiadczeniem zyciowym, masz tez duzy dystans do siebie. Zdajesz mi sie osoba nie zadufana w sobie, szczera i baaardzo mila.
_________________
I'm fucking genius.
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 23 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-07-13, 22:50   

Sweeetie napisa³/a:

Feuerleben zostales mistrzem odgrzewanego kotleta:D

Dobrze że z gramatyką polskiego już u Ciebie lepiej/

Sweeetie napisa³/a:

wogole nikt sie nie domyslil, ze nie radzisz sobie ze zloscia i flustracja.

Co to jezd flustracja?

Sweeetie napisa³/a:

Dlaczego uwazasz, ze matiz55 nie ma planow na przyszlosc? Wogole jak to stwierdziles? Rozmawiacie o swoich planach?

Wywnioskowałem to z jego stylu pisania i nie wydaje się człowiekiem pewnym planów w swoim życiu
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-07-14, 10:57   

Cytat:

Wywnioskowałem to z jego stylu pisania


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie mam więcej pytań, wszystko jasne.
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-07-14, 21:15   

Feuerleben dziekuje. Ja rowniez sie ciesze. Moje osiagniecia gramatyczno-fleksyjno-skladniowe zawdzieczam smutnemu_obserwatorowi, ktory biegal za mna po calym forum ze slownikiem:) Aczkolwiek literowki jak kazdemu, czasem mi sie zdarzaja np ,,flustracja''.
Jak mogles na podstawie postow uznac ze matiz55 nie ma planow na przyszlosc???jak dla mnie to on wyglada na osobe ambitna i z aspiracjami, nie znajduje w jego postach czegos co by temu przeczylo.
_________________
I'm fucking genius.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com