Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

katarnik

User


Doł±czył: 10 Sty 2016

   

Wysłany: 2016-01-10, 21:44   Matura

Czy jeżeli na maturze zdam wszystie przedmioty oprócz np. matematyki to za rok muszę pisać wszystko łączenie z przedmiotami dodatkowymi (chemia i biologia jeżeli zdany wynik mnie satysfakcjonował)? Czy tylko matematykę.
 

DarkSalion  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 33

Doł±czył: 18 Wrz 2015

   

Wysłany: 2016-01-10, 21:48   

Nie wiem jak jest z obowiązkowymi (choć pewnie nie trzeba), ale dodatkowych nie musisz zdawać drugi raz (tak mi mówili w szkole), ale najlepiej zapytaj się wychowawcy o to i nie martw się. Trzeba się bardzo postarać, żeby oblać podstawową matematykę, tym bardziej, że wszystkie wzory masz w tablicach i wystarczy w większości podstawić liczby. 30% wyrobić łatwo.
 

katarnik

User


Doł±czył: 10 Sty 2016

   

Wysłany: 2016-01-10, 21:50   

DarkSalion napisał/a:

Nie wiem jak jest z obowiązkowymi (choć pewnie nie trzeba), ale dodatkowych nie musisz zdawać drugi raz (tak mi mówili w szkole), ale najlepiej zapytaj się wychowawcy o to i nie martw się. Trzeba się bardzo postarać, żeby oblać podstawową matematykę, tym bardziej, że wszystkie wzory masz w tablicach i wystarczy w większości podstawić liczby. 30% wyrobić łatwo.



Matematyke dałem jako przykład bardziej chodziło mi o polski gdyż nie miałem czasu przeczytać ani jednej lektury w całości (tylko streszczenia) ze względu na to, że cały tydzień chodze na korepetycje z chemi i biologi i nie za bardzo mam czas na te lektury. Boje się o to, że zdając biologie i chemie na przykład na 85 % nie zdam polskiego i od nowa będe musiał się starać za rok napisać tak dobrze przedmioty w.w
 

Cassy  

User



Wiek: 26

Doł±czyła: 26 Gru 2015

   

Wysłany: 2016-01-10, 21:51   

Jest jeszcze poprawka w sierpniu
_________________
Everything ends badly.
 

alienated  

Stały User



Doł±czyła: 28 Gru 2015

   

Wysłany: 2016-01-10, 21:54   

Nie. Zdajesz tylko to co oblałeś.
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

katarnik

User


Doł±czył: 10 Sty 2016

   

Wysłany: 2016-01-10, 21:59   

alienated napisał/a:

Nie. Zdajesz tylko to co oblałeś.



No ok, a gdyby założyć, że nie zdałem poprawki dalej to za rok od nowa wszystko czy przychodze tylko na część matematyczną i ją pisze?
 

alienated  

Stały User



Doł±czyła: 28 Gru 2015

   

Wysłany: 2016-01-10, 22:02   

Tylko na tą część.
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

gorunio

User


Doł±czył: 22 Sty 2016

   

Wysłany: 2016-01-22, 19:22   

Tylko matematyke
_________________
pozycjonowanie
 

nataliaes

User


Doł±czył: 28 Sty 2016

   

Wysłany: 2016-01-28, 22:33   

Matematykę- żeby mieć swiadectwo maturalne. Bez zdania obowiązkowych przedmiotów tego nie masz. Te dodatkowe mozesz zdawac ponownie tylko jesli chcesz :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com