Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

luteklutek  

User

luteklutek


Wiek: 29

Doczy: 21 Lut 2014

   

Wysany: 2014-02-21, 09:57   Męski zarost

Cześć , piszę tutaj ponieważ mam problem z moim zarostem .
Mam 19lat i dość słaby zarost na twarzy . Chciałbym mieć pełny zarost na twarzy , niestety mój jest beznadziejny - muszę golić co 1-2dni bo aż wstyd do ludzi wyjść .
Mój zarost zaczyna się od baków (szer.ok.2cm) i leci w dół do podbródka - tam mam najgęstszy . Troszkę pod nosem i 5-10 włosków na policzkach + mnóstwo blond włosków . Gdyby te blond włosy były ciemne to nie miałbym już o co się martwić , bo nie byłby to idealny gęsty zarost ale przykrywałby całą twarz :)
I właśnie w tym miejscu mi jeszcze brakuje zarostu - policzki i trochę więcej pod nosem .
Macie jakieś sprawdzone metody na to by te blond włosy przybrały ciemny kolor ?
Tak , wiem golenie co 2-3 dni - robię to praktycznie codziennie .
Wiem , że dla niektórych golenie to udręka , ale ja wolę mieć gęsty zarost i płakać , że muszę się często golić niż płakać z powodu braku wymarzonego zarostu .
Podobno mężczyźni dojrzewają do 21 roku życia , więc mam jeszcze +/- 2 lata .
Macie jakieś sprawdzone metody ? :oczami:
Dorzucę jeszcze takie zdjęcie - czarne kropki to mój zarost , białe to te blond włoski :)

Beard01-03.jpg

Plik cignito 162 raz(y) 28,75 KB

 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


Imię: Marcin

Wiek: 27

Doczy: 10 Lut 2014

Skd: Koszalin

   

Wysany: 2014-02-21, 10:44   

Wydaje mi się, że nie masz jeszcze czym się zadręczać i wszystko zmieni się w odpowiednim czasie...

Faktycznie wiadomo, że zarost rośnie tym szybciej im częściej się golimy...
Jeżeli ty golisz się codziennie to wydaję mi się, że już niedługo doczekasz swojego wymarzonego zarostu na twarzy...
Ja osobiście mam znajomych +/- w twoim wieku, co się w ogóle nie golą bo nie mają potrzeby... Zastanawiam się tylko, czy kiedykolwiek zaczną to robić...

Ja osobiście nie mam jakiegoś wymarzonego wyglądu zarostu na twarzy i nie przywiązuję do tego większej wagi... Golę się co drugi dzień... Tylko, że u mnie z tą różnicą, że ja jestem ogólnie owłosiony, na brzuchu, plecach, rękach... Kiedyś wszystko się samo unormuję co nie:D

Pozdrawiam, Marcin.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-02-21, 11:56   

Za dwa miesiące będę miał 20 lat, a zarost mam symboliczny. Trzeba czekać, natury się nie przyspieszy.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

luteklutek  

User

luteklutek


Wiek: 29

Doczy: 21 Lut 2014

   

Wysany: 2014-02-21, 12:27   

Marcineq napisa/a:

Tylko, że u mnie z tą różnicą, że ja jestem ogólnie owłosiony, na brzuchu, plecach, rękach


No ja ogólnie też jestem owłosiony , tylko ta broda .. :/
Od czasów gimnazjum(1-2klasa) mam meszek na klatce piersiowej a dokładnie na samym mostku , ściecha do lecha także od paru lat , gęsty zarost na nogach i rękach , natomiast na plecach nie mam .
Do tego zauważyłem , że od około 2-3miesięcy zaczynają mi wyrastać włosy na cyckach i przypuszczam , że jak tak dalej będzie się to rozwijało to będę miał całą klatę zarośniętą .
A na twarzy nic a nic więcej zarostu .. Ciągle tyle samo
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2014-02-21, 12:27   

luteklutek napisa/a:

Macie jakieś sprawdzone metody na to by te blond włosy przybrały ciemny kolor ?
Tak , wiem golenie co 2-3 dni

Nieprawda.

Nie masz się czym przejmować. Ja też nie mam idealnej brody. Na twarzy mam jasną, na szyi ciemną, gęstszą. Z wiekiem broda zmieni swój wygląd, może nawet kolor. Chcesz ją mieć - nie gól się. Ot.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Hav0c  

Wymiatacz



Imię: Marcin

Doczy: 09 Sty 2012

Skd: Rzeszów~

   

Wysany: 2014-02-21, 12:56   

Wszystko zależy od genów i tego nie zmienisz, mam wujka który dopiero koło 40stki musiał zacząć się codziennie golić- wcześniej raz w tygodniu.
_________________
„Póki jesteśmy, nie ma śmierci, gdy jest śmierć, nie ma nas”
 

diesynueva

User


Doczy: 09 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-02-21, 17:49   

Czekaj cierpliwie, bo nie ma reguły co do zarostu, każdy z nas ma inny i w różnym tempie rośnie.. Ja też nie mogłem się doczekać swojego, bo sądziłem, że golenie to "męska rzecz". Sęk w tym, że po pewnym czasie miałem już dosyć żyletek i balsamów i przesiadłem się na specjalny trymer do brody philipsa. Inwestycja mojego życia, bo przycinanie zarostu zajmuje nieco mniej czasu niż golenie i cera dużo lepiej wygląda.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2014-02-21, 18:11   

Pierwszy raz goliłem się w wieku 17 lat. A teraz chciałbym wrócić do czasów braku zarostu, bo mnie to w k u r w*. Po co martwić się czymś, co potem będzie przeszkadzać?...
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Poemat2014  

User


Doczy: 28 Lut 2014

   

Wysany: 2014-02-28, 18:59   

Racja genów nie zmienisz
_________________
Zaproszenia ślubne | Rabaty radomsko
 

makintosz  

User


Imię: Marian

Wiek: 37

Doczy: 24 Mar 2014

   

Wysany: 2014-03-24, 12:41   

ja np. wolalbym zeby mi nie rosl zarost w takim tempie w jakim rosnie :D. nienawidze go
 

SzK  

Stały User


Imię: Szymon

Wiek: 26

Doczy: 15 Lis 2013

   

Wysany: 2014-03-25, 18:09   

Hehe, i tutaj mają przewagę faceci z owłosieniem jasnym i nieco słabszym od "przeciętnej". Co do twojego pytania, kolego, nie martw się, masz zarost, czy nie masz, i tak w większości wypadków jesteś gładko ogolony, więc to czy masz gęsty, czy nie, to chyba nie wiele zmienia.
_________________
Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.
 

Kakao  

User


Doczy: 24 Sty 2014

   

Wysany: 2014-04-09, 11:20   

Do golenia najczęściej używam maszynki elektrycznej, szczególnie, że mój zarost jest dość gęsty i szybko rośnie. Dzięki niej nie muszę spędzać już tyle czasu przez lustrem i przejmować się podrażnieniami po goleniu.
 

expirion

Stały User



Imię: Marcin

Wiek: 33

Doczy: 27 Sie 2012

   

Wysany: 2014-04-20, 09:00   

Ja używam do golenia strzyżarki (chyba tak to się nazywa), czyli golę tak do 1mm. Jest to o wiele szybsze niż golarką, a po za tym nie ma podrażnień na skórze.
_________________

 

mou  

Stały User



Doczy: 02 Cze 2013

   

Wysany: 2014-04-25, 16:57   

Nie zarost czyni mezczyzne, ale to czy ma sie jaja w gaciach.
 

fantom133

User


Doczy: 16 Kwi 2014

   

Wysany: 2014-04-26, 22:15   

O zaroście piszemy co jaja mają z tym wspólnego :-)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com