Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 13:20   

Nie widzę w tym nic złego. Mi samej się czasami buty kolegów podobają i chetnie bym sobie takie kupiła :-) . Ale jednak tego nie robię. Choć fajnych butów dla kobiet coraz mniej niestety :-P Więc może kiedyś mi się zdarzy.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-08-27, 16:34   

bardzo mi się to podoba xD jeśli chodzi o adidasy, sama mam takie xD
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 09:37   

Raczej nie. Sama chyba nigdy nie założyłabym męskich butów..
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 18:39   

ja też nie :D
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-11, 20:35   

A ja noszę męskie skaty i baaardzo mi w nich wygodnie ;)
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

maruda.xD  

User

siemasz.



ImiÄ™: Ulka.

Do³±czy³a: 07 Wrz 2009

Sk±d: Bia³ystok.

   

Wys³any: 2009-09-11, 21:06   

moim zdaniem męskie buty są lepsze. Nosiłabym je gdybym miała większą stopę. Prz nr. 37 nie jestem wstanie znaleść męskiego buta ;P
 

żabap

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-11, 21:08   

A niby Nike Dunk to męskie są? bo wiele kobiet również je nosi.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-11, 21:26   

łaaa no bez kitu ;p Bozia mnie dziewczynką uczyniła więc niech tak zostanie ^^ :hyhy:
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-14, 17:49   

Jeśli chodzi o adidaski, to nosze meskie, jakos mi w oko wpadly takie najzwyklejsze czarne. oczywiscie zakladam je tylko do spodni, ktore je przykryja chociaz do polowy. do rurek musze niestety zakladac cos inkszego. od dawna chodze tez w glanach, ale to sa chyba buty i dla chlopca i dla dziewczynki
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

Pinkish  

Stały User

Różowa Pantera



Imię: Małgorzata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 14:17   

Podobają mi się i chciałam takie posiadać. Mama się uparła na damske czarno - białe z Walky. Kiedyś zdobędę i męskie. ;D
_________________
`Przedstawione, co piękne, zakończone, co straszne.
...Nie wszystko, co piękne, jest nasze...`
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-20, 14:55   

Co do ogólu typu " Męski ciuszek na dziewczynie - to nie mam nic przeciwko. W końcu nie codziennie muszę wyglądać jak dama, kobieco, cacy i w ogóle.

Staram się tak dobierać ciuchy aby wyglądać w nich i czuć się jak najlepiej, ale to nie wszystko + Do stosownej okazji.

Adidaski akurat to bardzo fajna metoda - pobiegać, pospacerować, na wycieczkę itp/ Tak samo jak męskie bluzy i koszulki. Dla mnie to wręcz urocze.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-10-20, 21:05   

Niektóre modele męskich, sportowych butów mi się podobają, ale na oglądaniu chyba poprzestanę. Nie mam i nie mam zamiaru kupować, na razie.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Midi  

User


Do³±czy³a: 26 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-26, 19:37   

Temat stary, ale ciekawy, więc odgrzebuję.

Kupowanie męskich butów? Jak najbardziej. Zwłaszcza, że każda z nas nosi na co dzień męskie ubrania, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Koszula, spodnie, żakiet, spódnica, buty na obcasie, baleriny, koturny - to wszystko i dużo więcej nosili mężczyźni zanim kobieta zagarnęła na własny użytek. Teraz przyjęło się w modzie, że baleriny czy obcasy to symbol kobiecości, ale dawniej było to męskie obuwie :) Historia jest najlepszym przykładem modowych absurdów. To, co nosili mężczyźni, noszą teraz kobiety. To, co nosiły kobiety, noszą teraz mężczyźni.

Sama w tym sezonie zakupiłam "męskie" obuwie. Zamówione z croppa z działu męskiego sygnowane jako dla mężczyzn. Gdy pierwszy raz je założyłam, koleżanka zapytała mnie, gdzie kupiłam takie fajne buty xD Jak jej powiedziałam, że to męskie, myślała, że stroję sobie z niej żarty, a potem miała bardzo nietęgą minę :D
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-01-27, 13:09   

Bardzo często adidasy kupuję męskie, bo te damskie mi się zupełnie nie podobają. I nie widzę w tym problemu.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-28, 10:36   

Nie. Osobiście nie wyobrażam sobie wyjść z domu w jakimś dresie i adidasach. To nie to, żeby ciągle chodzić w szpilkach i sukienkach odwalonych jak milion dolarów. Ale jest tyle ładnych, wygodnych, praktycznych i kobiecych butów. Czemu z tego nie korzystać?

Midi napisa³/a:

Jak jej powiedziałam, że to męskie, myślała, że stroję sobie z niej żarty, a potem miała bardzo nietęgą minę


Bo teraz wiele rzeczy z działu męskiego wygląda, jak te damskie.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com