Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Doł±czyła: 12 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-03-26, 20:38   

nie słuchaj.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2011-03-26, 20:42   

blacklover napisał/a:

nie słuchaj.

Nie rĂłb OT.


Metallikę poznałem u kumpla. On jest znawcą, ale mnie jakoś nie ciągnie. Nie powiem, lubię od czasu do czasu posłuchać hitów, jak np. Nothing Else Matters, The Unforgiven III czy The Day That Never Comes. Ale bez szaleństwa.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Doł±czył: 12 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-03-26, 21:03   

blacklover napisał/a:

nie słuchaj.

Jak mam lekcję na pracowniach i jakaś dziewczyna puści tą szmirę z komórki, to niestety muszę tego słuchać, bo za nic w świecie tego nie wyłączy.
 

Iron Teenager  

User



ImiÄ™: Szymon

Doł±czył: 04 Kwi 2011

   

Wysłany: 2011-04-04, 16:24   

Metallica teraz to nie ta sama co w latach 80 czy 90 . Trochę się , że tak powiem skiepścili . Nie powiem bo czasami posłucham ich nowych albumów , ale dosyć rzadko .
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-12-29, 13:15   

Znam Metallikę z podstawowych kilkunastu piosenek, na koncercie byłam, dobrze się słuchało jak się miało 14 lat. Teraz mój gust poszedł w innym kierunku. Swoją drogą, jeśli Metallica - tylko stare płyty. Tak samo zresztą jest w przypadku większości zespołów, które znam, Metallica wyjątkiem nie jest. ;)
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wysłany: 2016-11-19, 12:35   

Mam sentyment do utworów z albumów "Master of Puppets" i czarnej płyty, poza tym bardzo lubię ballady "Fade to black" i "Unforgiven 2" - godną kontynuację "The Unforgiven". W sumie lubię też utwór "Low man's lyrics". Jednak ich twórczość z XXI wieku jest wtórna i nie przypadła mi do gustu, w przeciwieństwie do wcześniejszej twórczości. I poza wymienionymi dwoma balladami, również album "Reload" jest dość kiepski i nie wracam do niego. Podobnie "Load" z 1996 nie jest tak dobry jak poprzednie.

Tak że ogólnie lubię wczesną twórczość Metalliki, ale uważam, że w pewnym momencie się wypalili.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com