Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-18, 23:02   Miejmy to już za sobÄ….

Nie lubię mówić, pisać o sobie, ale wypada jednak naskrobać parę słów. To lecę. Mam te nieszczęsne 18 lat, jestem w klasie maturalnej. Interesuję się filozofią, muzyką i literaturą, ale staram się poszerzać wiedzę również z innych dziedzin. Zdarza mi się pisać do szuflady, głównie z nudy, chociaż może kiedyś coś z tego będzie. Gram trochę na perkusji, ale na razie nie czuję się na siłach, żeby być w zespole. Lubię zagadki, ćmy, lasy sosnowe i filmy z Humphreyem Bogartem.
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2016-09-18, 23:13   Re: Miejmy to już za sobÄ….

Witaj! :)

Wichrzyciel napisa³/a:

Nie lubię mówić, pisać o sobie


I co - było aż tak źle?

Wichrzyciel napisa³/a:

Lubię zagadki, ćmy, lasy sosnowe


Jakie sÄ… Twoje ulubione zagadki?
W jakim sensie lubisz ćmy?
Za lasy - plus, sama lubię po takich spacerować, rozmyślać, podziwiać.
Pozdrowionka!
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-18, 23:20   

Lonely Butterfly napisa³/a:

I co - było aż tak źle?


Jakoś dałem radę :-)

Ćmy podobają mi się z wyglądu. Takie ciemniejsze motyle, no i niektóre mają super futerko. Śmieszne, że większość moich znajomych przed nimi ucieka.

Zagadki... różne. Kiedyś bardziej w tym siedziałem. Po prostu lubię, jak coś nie jest oczywiste na pierwszy rzut oka, jak trzeba się chwilę zastanowić.
 

Muszkieter  

Stały User


ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 24 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-19, 10:41   

Wichrzyciel napisa³/a:

LubiÄ™ zagadki



Cześć,

Jak lubisz zagadki to masz:
Ojciec wdowiec z synem kawalerem pojechali na wczasy, gdzie poznali dwie kobiety: matkę - wdowę i jej córkę - pannę.
Przypadli sobie do gustu i po jakimś czasie ojciec wdowiec ożenił się z matką wdową, a syn kawaler z córką panną.
Później nastąpiły pewne przetasowania, w wyniku których ojciec z synem stali się braćmi.
Jak o możliwe?
_________________
La vie est dure et les femmes sont cheres, et les enfants facile a faire.
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-19, 16:58   

Muszkieter napisa³/a:

Jak lubisz zagadki to masz:
Ojciec wdowiec z synem kawalerem pojechali na wczasy, gdzie poznali dwie kobiety: matkę - wdowę i jej córkę - pannę.
Przypadli sobie do gustu i po jakimś czasie ojciec wdowiec ożenił się z matką wdową, a syn kawaler z córką panną.
Później nastąpiły pewne przetasowania, w wyniku których ojciec z synem stali się braćmi.
Jak o możliwe?



Proste. Ojciec i wdowa mają dziecko, analogicznie syn i córka wdowy. W ten sposób syn zyskał brata i jednocześnie stał się ojcem - ojciec i syn są teraz braćmi.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-09-19, 20:33   

Wichrzyciel, Siema
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Muszkieter  

Stały User


ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 24 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-20, 19:18   

Wichrzyciel napisa³/a:

Muszkieter napisa³/a:

Jak lubisz zagadki to masz:
Ojciec wdowiec z synem kawalerem pojechali na wczasy, gdzie poznali dwie kobiety: matkę - wdowę i jej córkę - pannę.
Przypadli sobie do gustu i po jakimś czasie ojciec wdowiec ożenił się z matką wdową, a syn kawaler z córką panną.
Później nastąpiły pewne przetasowania, w wyniku których ojciec z synem stali się braćmi.
Jak o możliwe?



Proste. Ojciec i wdowa mają dziecko, analogicznie syn i córka wdowy. W ten sposób syn zyskał brata i jednocześnie stał się ojcem - ojciec i syn są teraz braćmi.



Nie jest to prawidłowe rozwiązanie.

Prawidłowe: Tak im te .... żony dopiekły, że ojciec i syn wstąpili do zakonu i w ten sposób stali się braćmi :-D :-D
_________________
La vie est dure et les femmes sont cheres, et les enfants facile a faire.
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-20, 20:06   

DeVaneio, Cześć.

Muszkieter, Dobre, tego się nie spodziewałem. Chociaż z logicznego punktu widzenia moja odpowiedź była poprawna.
_________________
Nevermore.
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2016-09-25, 21:34   

Siema.
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-25, 21:40   

Wichrzyciel napisa³/a:

Zdarza mi się pisać do szuflady


Cóż takiego Twa szuflada widzi, czego nie pokazujesz innym? Dokładniej mówiąc, co konkretnie piszesz?
No i witaj.
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-25, 21:51   

Miętowy, cześć.

CieńCienia Zalążki opowiadań/powieści, na razie nigdzie ich nie udostępniam. Piszę raczej po to, żeby wyrzucić z siebie myśli, a przy okazji mogę dać upust wybujałej wyobraźni. Może jak trochę dojrzeję i skończę choć jedno, to coś wydam. Wolę, żeby nikt tego wcześniej nie widział, wtedy ewentualnie zrobi lepsze wrażenie.
_________________
Nevermore.
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-25, 21:58   

Wichrzyciel, jakiś określony gatunek czy to, co aktualnie w Tobie siedzi przelewasz na papier/dokument tekstowy w komputerze/telefonie?
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-25, 22:17   

Najczęściej jest tak, że wpada mi jakaś myśl i potem dopisuję resztę, żeby to wszystko miało ręce i nogi.
_________________
Nevermore.
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-26, 13:21   

Wichrzyciel, pozostaje mi więc życzyć Ci powodzenia i samych dobrych pomysłów, oraz wytrwałości :).
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Roxanne12  

Nowy


Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-09, 00:59   

Hej Wichrzyciel, myślisz, że kiedyś pokażesz światu swoje dzieła pisane aktualnie do szuflady :) ?
_________________
"Każdego dnia trzeba posłuchać choćby krótkiej piosenki, przeczytać dobry wiersz, obejrzeć piękny obraz a także, jeśli to możliwe, powiedzieć parę rozsądnych słów."- Johann Wolfgang von Goethe
~Roxanne
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com