Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ShadyLane90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Sie 2016

Sk±d: Daleko

   

Wys³any: 2016-08-07, 21:16   

Bardzo często mam problemy z rozmową z obcymi ludźmi. Co dziwne - lepiej dogaduję się z osobami starszymi niż z rówieśnikami.
Kiedyś miałam także ogromny problem, by nawiązać jakikolwiek kontakt z płcią przeciwną, ale to na szczęście uległo zmianie.
_________________
"Nie pukaj do zamkniętych drzwi mego nieba, bo nigdy nie wpuszczę Cię tam!"
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2016-08-08, 21:05   

Kiedyś i owszem, ale to czasy mojej przesadnej nieśmiałości. Aktualnie większych problemów nie mam, odzywam się jeśli czegoś potrzebuję, bądź chcę zwrócić komuś uwagę czy po prostu porozmawiać, poznać. Gorzej z odmową na jakieś prośby, nie umiem odmawiać, ani być stanowcza, lecz pracujęnad tym.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

RemiliaSc  

User

Remilia



Wiek: 23

Do³±czy³a: 18 Sie 2016

Sk±d: Zachód

   

Wys³any: 2016-08-18, 15:02   Re: MieliÅ›cie kiedyÅ› trudnoÅ›ci z rozmowÄ…?

Stella_126 napisa³/a:

Mi się trudno gada w realu, bo jestem osobą z fobią społeczną.


Cóż, ja tak samo. Do tego dochodzi jeszcze uczucie, że gdy już coś mówię, to nikogo to nie obchodzi. Mam wrażenie, że ''na dzień dobry'' ktoś już mnie nie lubi, albo jest mną znudzony. Wszystko, co mówię, muszę najpierw przemyśleć, jestem... sztywna.
 

Arogant  

User



Do³±czy³: 22 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-08-18, 21:02   

Jeżeli są to osoby mi znane to bez problemu.
Ale jak mam zagadać do obcej dziewczyny strasznie ciężko jest mi zacząć tą rozmowę. Później już z górki
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2016-08-21, 19:29   

Trudności z rozmową nie, ale w rozmowie już tak - jąkam się krótko mówiąc. Nawet jeśli wcześniej bywało różnie to na tym etapie nie ma dramatu, z wiekiem ta wada oczywiście się cofa, nie działa to jednak na zasadzie np. równi pochyłej. W moim przypadku tendencję spadkową można porównać do paraboli, ale to tak nawiasem mówiąc. Ogół tej sytuacji nie rzutuje na zdolność nawiązywania przeze mnie kontaktów. Spotykam wielu ludzi, na prawdę sporo się ich przewija, wśród nich są osoby "różnie" reagujące na(tak jak wcześniej to nazwałem) ogół tej sytuacji. Mimo wszystko uważam, że tacy ludzie są potrzebni choćby dlatego, że monotonia jest złą rzeczą. Niemniej jednak w takich sytuacjach atmosfera staje się niekomfortowa, regułą tego nie nazwę bo ważny jest sposób manifestowania odczuć, można to uczynić subtelnie albo na chama. W każdym razie długo to nie trwa - mam swoje patenty, kolegami generalnie też nie zostaniemy. Odrzućcie na bok swoje wyobrażenia, jestem osobą kulturalną i tak też tego typu sytuacje rozwiązuje. Nie jest powiedziane, że trzeba wiele i wulgarnie mówić żeby być przez taką osobę omijanym ;)
 

borówka23

User


Do³±czy³: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-10, 23:18   

Ja staram się walczyć ze swoją nieśmiałością i szczerze coraz lepiej mi to wychodzi.
 

ant12

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-11, 15:45   

Nie mam większych problemów z rozmową, ale oczywistym jest, że z jednymi osobami rozmawia się fajnie, a z jednymi źle.
_________________
... Budowa domów Śląsk Docieplenia Śląsk
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-17, 15:27   

Ja nie mam fobii społecznej. Po prostu niedawno stwierdziłam, że z niektórymi osobami nie da się normalnie rozmawiać
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com