Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

18081990  

Wymiatacz

S.^


ImiÄ™: Blanka.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2014-06-02, 13:28   

Jeżeli się jest w związku i kocha się siebie wzajemnie,to żadna rzecz nie jest obrzydliwa.
Miłość jest piękna,sex w każdej postaci jest tylko pieczęcią miłości i przyjemnością ;)
_________________
"Czuła się tak... szczęśliwa, tak wolna..."
 

Toytoy

User


Do³±czy³: 01 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-03, 08:45   

Mi robienie minetki sprawia tyle samo przyjemności co lód :) po prostu lubie to robić, ten smak i zapaszek hehe
 

Nicca  

User

Nicca



Do³±czy³a: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-13, 23:07   

Nie widzÄ™ w tym niczego obrzydliwego :)
_________________
"chodźmy zabić tę nienawiść, bo opanowuje świat"
~ Fokus
 

Niemoralny  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-09, 14:08   

No muszę przyznać, że uwielbiam dawać w ten sposób rozkosz kobiecie. Podnieca mnie to i mam dużą satysfakcję widząc jak kobieta wije się na łóżku pod naciskiem mojego języka :D
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 22:16   

moja dziewczyna w teorii byla przeciw bo sie wstydzila a teraz nie moze wyzyc bez tego jeden tydzien
 

Pizdoglonek  

User


Wiek: 25

Do³±czy³a: 02 Maj 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-05-03, 01:58   

Pozwolić bym pozwoliła, chociaż w żadnej mojej fantazji się to jeszcze nie pojawiło.
Znacznie częściej jednak marzę o tym, żeby to jemu zrobić dobrze. Czasem mam wrażenie, że oszaleję.
Sama szybko dochodzÄ™, gdy tylko czujÄ™ jak bardzo jest podniecony tymi pieszczotami.
Te niekontrolowane dźwięki, stęknięcia, ciężki oddech, kropelki potu na jego czole...
_________________
Nie udawajmy pochopnie, że jesteÅ›my „samotni wÅ›ród tÅ‚umu ludzi” – kiedy bÄ™dziemy samotni naprawdÄ™, zrozumiemy tÄ™ różnicÄ™.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-05-03, 23:04   

Na początku obrzydzenie, ale też czuję radość z dawania przyjemności partnerce(altruizm łóżkowy xD?). Samo w sobie podnieca mnie, gdy dziewczyna się wiję i stęka, pojękuje.
 

Manixxx  

User

Manson


ImiÄ™: Tomek

Wiek: 32

Do³±czy³: 13 Maj 2015

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2015-05-13, 15:14   

Moja kobieta to uwielbia. Doznaje przy tym niesamowitych orgazmów i często wielokrotnych. Dla mnie też jest to ekstra sprawa. Jeśli się kocha to nie ma tabu ani ograniczeń. Często jej to robię i na odwrót. Ona uwielbia fellatio i robi ze szczerym uśmiechem przy każdej okazji. Kocham ją i nie odczuwamy aby było to poniżające dla kogokolwiek :) I to nie działa na zasadzie coś za coś ;p nie jest się zobowiązanym do zrobienia zaraz po tym partnerowi/ce również dobrze ustami. Robimy to kiedy chcemy i mamy ochotę :) I czerpiemy ogrom przyjemności:) Raczej w naszym przypadku seks oralny stosowany jest jako rozgrzewka przed aktem :) Pozdrawiam i polecam :)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-05-13, 16:54   

Minetka jest zaj*bista ;d
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-05-13, 19:36   

Szkoda, że te wszystkie doznania nie są takie świeże, niebywałe. Szkoda, że ja to już wszystko wiem. ah, dziewiczą znów być:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

olgitax  

User

księżniczka syrenek


ImiÄ™: Olga

Wiek: 25

Do³±czy³a: 07 Cze 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-06-07, 20:54   

ja uważam że nie ma nic poniżającego i obrzydliwegow tym że chłopak sprawia mi przyjemność :D osobiście bardzo lubie :3
_________________

 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-09, 08:27   

olgitax napisa³/a:

ja uważam że nie ma nic poniżającego i obrzydliwegow tym że chłopak sprawia mi przyjemność :D osobiście bardzo lubie :3



A odwdzięczysz się chłopakowi tym samym ;) ?


Słyszałem śmieszne gadki kobiet:
Minetka - TAK
Lodzik - FUU NIE!

dla mnie to czysta hipokrycja :-P
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-09, 08:44   

NIC A NIC mnie nie brzydzi. LECZ nie lubie tego. Jakos tak mi nie pasi. Chociaz moze w niektorych okolicznosciach moze byc calkiem zabawne
_________________
W miękkim futrze kota
 

paula_20  

User

niepoprawna gaduła


ImiÄ™: Paula

Do³±czy³a: 11 Cze 2015

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2015-06-11, 20:43   

Oczywiście ,że się zgadzam i to za każdym razem. Uważam ,że seks oralny to jedna z najlepszych pieszczot, lubię spełniać swojego mężczyznę w ten sposób i tak samo on lubi spełniać mnie. Minetka jak i lodzik ,to jedno z najlepszych uczuć - lubię brać i dawać ;) Mój mężczyzna nigdy nie miał z tym problemu. Obrzydliwe jest to chyba tylko dla niedojrzałych.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-13, 17:53   Re: Minetka

SweetGirl napisa³/a:

No właśnie.
Dziewczyny - czy chciałybyście by chłopak wam tak robił? Czy uważacie że jest to poniżające? Obrzydliwe?

Chłopaki - jakie wy macie do tego podejście?



Wedlug mnie, z perspektywy kobiety, na pewno dla wiekszosci jest to potrzebne. Jak dla mnie wrecz czesto :D niekiedy sama nawet mowie wprost, ze tego chce i potrzebuje. Pierwszy raz mialam opory, ale wiem, ze teraz to nic obrzydliwego, wystarczy miec do tego pozytywne nastawienie i chec, NIGDY NIC NA SILE.
Tak samo jest z robienie loda. Na pewno kazdy facet o tym sie marzy :D Przyznam, ze na poczatku zwiazku mialam opor i dopiero po roku sprobowalam to zrobic, bo chcialam go zadowolic i sama zobaczyc jak to jest. :D

p.s Bylo mi dziwnie kiedy chlopak robil mi dobrze, a ja nie moglam mu sie "odwdzieczyc", jednak on nie widzial w tym problemu. Reasumujac powiem, ze jestem takiego zdania, ze w zyciu trzeba sprobowac wszystkiego. :D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com