Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

fantazja  

User


Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 10:30   

Ja też palę okazyjnie, choć czasami jest tak że pare dni pod rząd pale pare fajek dziennie. Ale nie jestem uzależniona. Za każdym razem jak pale to mi sie kreci w głowie, świetne uczucie, chyba tylko dlatego palę :P
_________________
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
 

Edward Waler  

User


Do³±czy³: 10 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-10, 16:35   

Mnie to nie rajcuje. U Ciebie to tylko zabawa a ja palę nałogowo tytoń, jest różnica. nie rozumiem co Ci w tym sprawia przyjemność.
_________________
http://Magnustobacco.com
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-10, 16:41   

Nie,nie sprawia przyjemności, palę tylko lajtowe szluczki
_________________
You know who i am
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-11, 02:39   

sznurek napisa³/a:

lajtowe szluczki


muszę to zanotować, LAJTOWE SZLUCZKI.


Palenie każdych fajek sprawia mi przyjemność, te mocniejsze palę zwyczajnie w trochę większych odstępach czasowych niż lajty. Ogólnie nałóg oficjalnie wziął nade mną górę i o ile jeszcze niedawno mogłam się chwilę obejść bez papierosów, tak teraz muszę je mieć przy sobie ciągle, żeby czuć się w miarę dobrze i komfortowo na tym świecie.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-11, 10:38   

Dla mnie paczka wystarcza na 7-8 dni. Palę sobie po 2-3 papieroski i to tylko na godzinę przed pójściem spać..w ciągu dnia..(nawet teraz pisząc te słowa, nie paląc od 3 dni nie mam chęci sięgnięcia po papierosa)
nie palę wcale. Miesiąc nie palenia też nie stanowi dla mnie problemu.
_________________
You know who i am
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-11, 15:49   

a ja oficjalnie rzuciłam palenie je je je < 333 a jak paliłam to chętniej mocne niż te lekkie czy cienkie, bo one to w ogóle porażka.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

spokojnydoczasu  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 08 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-13, 17:06   

Ja jestem nałogowcem i chce powiedzieć wszystkim którzy palą po 2-3 dziennie żeby dobrze to przemyśleli dopóki jeszcze mają szanse ot tak odstawić. Pale oczywiście mocniejsze papierosy i ogólnie nawet ze złamaną nogą wychodze zapalić na przerwach w szkole. Paliłem chyba większość papierosów jakie można kupić i zdecydowanie najlepsze dla mnie są LMy i okazjonalnie Malboro. Nikomu nie życzę władować się w nałóg bo papierosy drożeją i to jest odczuwalne. Nie rusze się z domu rano jeśli nie mam przy sobie paczki a jeśli już naprawde nie uda się nic załatwić to jestem ciągle na ciśnieniu. Jeśli chodzi o odczucia to paląc nie mam zawrotów głowy ale jednak się lepiej się czuje. Jeśli nie zapale po przebudzeniu to prawie nie ma we mnie życia i nie moge się dobudzić. Naprawde radze poważnie się zastanowić. Ja też zaczynałem od papierosa raz na jakiś czas, później było ich troche więcej i zanim się zorientowałem już było za późno na zwyczajne odstawienie bo brakowało mi tego i pojawiały się nerwy
 

moslej

User


Do³±czy³: 09 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-13, 19:41   

Palę po 2,3 na dzień i nie jestem uzależniony .... do czasu ;)
Ja też tak zaczynałem i paliłem po 2,3 na dzień a teraz nie stanowi do mnie problemu wypalić ponad 10 papierosów a gdy nie zapalę rano papierosa to mnie szlak trafia :P
A to wszystko zaczęło się w kwietniu tego roku ;(
Co do mocnych papierosów wolę palić lighty ale jak się nie ma co się lubi...... :hyhy:
 

spokojnydoczasu  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 08 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-13, 22:34   

Właśnie kolega ma racje. Zawsze zaczyna się od 2-3 na dzień. Później tylko kwestia czasu i bum brakuje szluga - są nerwy. Dlatego radze wszystkim żeby dobrze przemyśleli zanim zaczną a jeśli już zaczynają radze skończyć zanim będzie za późno. Wciągnąć się jest łatwo a problem pojawia się dopiero przy próbie odstawienia. Pomijam już fakt że kondycja spada bo pewnie niewielu to interesuje ;D
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-14, 18:05   

Cytat:

Zawsze zaczyna się od 2-3 na dzień


Nigdy nie zaczynałem tak palić. Palę tak mało poniekąd z wyboru i konieczności. I takim sposobem palę już kilka lat,a najważniejsze nie mam takich schiz jak tu co niektórzy,gdy nie zapalą.
_________________
You know who i am
 

Beznickowy

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 15:26   

Ostatnio przez przypadek zamiast zwykłych Lucky Strike kupiłem LS Additive Free, niby naturalne fajki, które mają w sobie mniej chemii. Jedne z najmocniejszych fajek jakie paliłem, nigdy nie ruszały mnie żadne Caro, Mocne, Męskie czy nawet ruskie fajki, ale tych LS nie mogłem zmęczyć, strasznie duszące, niedobre i mocne, "oddałem" koledze. Jednak Lucky Strike Blue to najlepsze fajki i zostanę przy nich.
 

impeditis  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 05 Lis 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2012-12-27, 15:11   

Palę jak mi się zachce- czasem 2,3 dziennie, a np. teraz- nie paliłam gdzieś 3 tygodnie. Najczęściej Marlboro Goldy, ale bywają czasem różne smakowe. "moc" fajek jest chyba zależna od palącego- np niektóre cienkie działają na mnie bardziej niż te powszechnie uważane za mocne ;)
_________________
¦wiat jest okej, to tylko ludzie psują mu opinię ; )
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-27, 17:17   

Palę okazyjnie, rzadko mocne. Jeśli już to raz, że cienkie, bo jakoś grube są... brzydkie. I dwa, że mentolowe, bo są całkiem dobre.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2013-01-05, 15:02   

Palę ale tylko te które mi smakują (Marlboro czerwone, Camele, Westy Ice) jak się truć to z klasą ;) tak 3-4 fajki dziennie paczka starcza mi na ok tydzień.
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-01-05, 15:23   

Na samą myśl o papierosach chce mi się w tej chwili wymiotować. Ciekawe, czy to pierwszy krok do rzucenia palenia, czy może za 2 godziny mi przejdzie.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com