Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Beznickowy

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-05, 18:47   

Porcelana. napisa³/a:

Na samą myśl o papierosach chce mi się w tej chwili wymiotować. Ciekawe, czy to pierwszy krok do rzucenia palenia, czy może za 2 godziny mi przejdzie.


A czym jest spowodowana ta niechęć do papierosów?
Ja od kilku dni jestem chory i mam dolegliwości gastryczne jeszcze po sylwestrze, a mimo to paliłem. Teraz coś fajki nie wchodzą więc palę dużo mniej, ale mimo wszystko chce się zapalić.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:02   

Wczoraj po raz pierwszy zapaliłem mocnego papierosa od dłuższego czasu. Jestem na etapie wycofywania się z palenia, ponieważ widzę jak bardzo niepotrzebna to zabawa dla mnie, jak dużo mnie kosztuje, nie tylko materialnie, ale też jak będzie kosztować zdrowotnie. Od tego roku stawiam tylko i wyłącznie na zdrowy styl życia, alkohol ograniczyłem do minimum, papierosy również i wierzę w to, że poprzez zmianę stylu życia, poprawię i swoją kondycję i zdrowotność.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2013-02-24, 20:38   

Na szczęście mi nie podchodzą, jedynie z przyjacielem zdarza mi się zapalić gdy nie mam swoich mentolowych light. Chociaż zawrotów głowy nie zauważyłam.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-02-26, 14:56   

Jeżeli zapalę 'czerwonego' to z reguły natychmiast schodzę z tego świata. Opcjonalnie zawroty głowy, nudności i mroczki przed oczami. Dlatego póki co trzymam się mentolowych.
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2013-02-26, 21:50   

Palenie jakiś słabych fajek to straszna strata pieniędzy, równie dobrze można się mocnymi nie zaciągać i na to samo wyjdzie. Palenie dla palenia.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-03-09, 13:44   

Ostatnio dość mocno ograniczyłam palenie i nawet tradycyjne mentole wydają mi się bardzo mocne. Po czerwonych mam straszne zawroty głowy i jest mi ogólnie niedobrze.
_________________
meow
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-03-09, 14:17   

Ja lubię czasem zapalić, jednak są to z reguły słabe papierosy. W zależności od tego co jadłam wcześniej mój organizm reaguje róznie, czasem jest mi strasznie niedobrze, a czasem mogę wypalić kilka pod kolej i nic mi nie jest. Ale generalnie chyba nie jestem podatna na ten nałóg, bo popalam sobie już od 3 lat i to właściwie tylko w towarzystwie, jak siędzę w domu to nie mam parcia, żeby zajarać.
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

Bopczyk

User


Do³±czy³: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-14, 15:05   

zawrot glowy pozniej minie, a Ty nie bedziesz mogl jarac innych fajek niz mocne i bedziesz jaral co raz wiecej
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-05-25, 11:38   

Osobiście nie palę, pare razy mi się zdarzylo jednego czy dwa, dlatego chyba ie czuje zadnej roznicy
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

Tomex85  

User

Tomex



Wiek: 38

Do³±czy³: 26 Maj 2013

Sk±d: OPOLE

   

Wys³any: 2013-05-26, 18:49   

Nie palę już dobrych kilka lat,czuję się przez to świetnie że udało mi się rzucić.Palenie mocnych czy lightów,czy smakowych-wszystko takie same,wszystkie oskubią nas ze zdrowia i portfela :zalamany:
_________________
"MYLI SIÊ,KTO S¡DZI,¯E NIE B£¡DZI"
 

broken.  

User


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-11, 22:49   

Wiecie ze slimy i mentole sa bardziej szkodliwe?;> ja pale Marlbolo Goldy to byly moje pierwsze, ale to wogole jest nieporownywalne z shagiem! Polecam sie przesiasc ;) ja niestety nie moge sobie pozwolic na zakup tego bo i tak w domu bym nie robila ;/
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2013-06-13, 22:23   

Shag to jest to do tego holenderski tytoń i oczywiście bez filtra i jest gicik :-D
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

Toksyczny  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-17, 07:38   

Cytat:

Wiecie ze slimy i mentole sa bardziej szkodliwe?;>


Jak jest z miętusami to nie wiem, ale że slimy są bardziej szkodliwe to nie prawda. Slimy wydzielają mniej "CO", jak i mają w sobie mniejszą dawkę nikotyny.
_________________
"Ja­kie słowo wy­powiesz, ta­kie usłyszysz."
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 22:04   

lepiej dla ciebie. ja po mocnych fajkach tez mam straszny helikopter i nie lubie tego uczucia
 

tlypal  

User

Kotły Ekopal


ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 39

Do³±czy³: 28 Maj 2015

Sk±d: 47-435 ¯ytna

   

Wys³any: 2015-05-28, 13:07   

Malrboro sÄ… najlepsze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com