Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: stubarwny | 2011-05-24, 15:31

Autor

Wiadomo¶æ

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-23, 20:13   

szostol W takim razie ja napiszę, że nie będę cię tu obrażać, nie dam się sprowokować takiemu człowiekowi jak ty i mam trochę kultury...
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:17   

Dzieciaczki moje drogie. Po co się tak napinać? Czy nie można było załatwić tego problemu inaczej? np kliknąć wykrzyknik na dole posta obywatela Byku, i tam zgłościć stosowne wyjaśnienia/roszczenia?
Napewno problem by został prędzej rozwiązany i bez nie potrzebnej awantury.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:19   

minix niestety nie widzę takiej opcji, bo mam taką przeglądarkę, że nic nie widać. Więc jakiekolwiek problemy staram się załatwić przez pw w ostateczności założyłam temat
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:23   

Czarodziejka napisa³/a:

minix niestety nie widzę takiej opcji, bo mam taką przeglądarkę, że nic nie widać.


Jakie to smutne, że tylko tego nie widzisz...

Poza tym widzę, że nudziło się Wam za długo :)

Edit: UsunÄ…Å‚em co niepotrzebne w tym temacie :)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ostatnio zmieniony przez TQIT 2011-05-24, 07:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-05-24, 07:08   

Po pierwsze:
- W temacie ma prawo wypowiadać się jedynie założyciel tematu, osoba, której skarga dotyczy oraz administracja. Wszelakie komentarze osób nie związanych bezpośrednio z tematem będą usuwane.

Czarodziejka,czy Ty naprawdę uważasz,że cała moderacja na tym forum jest na Twoje usługi?Zostałaś wielce obrażona,dlatego od razu mam interweniować,rzucać wszystko i biec chronić sprawiedliwości na forum?Wybacz,ale niektórzy mają też swoje życie,które zajmuje sporo czasu i nie zawsze zostaje go na takie infantylne problemy jak Twój.Mogłaś napisać do kilku moderatorów,mogłaś również zgłosić post(co wczoraj wieczorem jakimś cudem Ci się udało!).
Czasem wystarczy trochę cierpliwości i wyrozumiałości-korona by Ci z głowy nie spadła przez poczekanie.

Poza tym uważam,że byku nie zasługuje na warna tak jak sobie tego zażyczyłaś,bo wbrew pozorom nie rozrzucamy ich na prawo i lewo.Ostrzeżenie słowne dla niego musi Ci wystarczyć,nie róbmy tutaj kolejny raz placu zabaw.

P.s.Mój nick to madeline134,a nie madelina.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 07:33   

Masz własne życie i nie starcza ci czasu na forum? Więc po co tu nadal jesteś? Najlepiej zrezygnuj w tej rangi i po problemie nie będę ci dupki zawracać. To ty zachowujesz się jak jakaś królowa, gdyby dacie warna tudzież ostrzeżenie słowne było dla ciebie takim wielkim wysiłkiem. Pisałam do innego moderatora ale też nie zareagował więc założyłam temat . No niestety dla mnie szanującej się dziewczyny jest to obrazą

//
Czarodziejka,trochę więcej umiejętności czytania ze zrozumieniem na przyszłość.Dziękuję za rady,ale pozwól,że sama będę decydować co robić,a czego nie.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-05-24, 07:36   

Czarodziejka napisa³/a:

No niestety dla mnie szanujÄ…cej siÄ™ dziewczyny jest to obrazÄ…


Nie będziemy nikogo prowadzić na szafot, bo obraził szanującą się dziewczynę - ty możesz zgłosić, my mamy prawo zareagować, kiedy będziemy uważali za stosowne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 08:16   

Dobra. Zobaczymy jeszcze.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-05-24, 09:42   

Czarodziejka napisa³/a:

Dobra. Zobaczymy jeszcze.



Chcesz się zrewanżować? Dokładnie tak to zabrzmiało. Dziewczyno, daruj już sobie. Widzisz że i tak nic nie zdziałasz a tylko robisz wielkie zamieszanie na forum.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 12:37   

Nie ja się nie zrewanżuje, bo nie mam po co i tak mi to nic nic nie da, a poza tym nie chce być taka jak oni.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-05-24, 15:31   

Dziękujemy za zgłoszony post. Użytkownik byku otrzymał ostrzeżenie dotyczące swojego zachowania. I mniej nerwów...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com