Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-11, 18:54   Mój dziwny sen

Oto co mi sie ostatnio śnił

Poczułem dziwny wstrząs, wokół mnie było pełno zielonego światła, zacząłem się unosić. Przez jakiś czas nawet byłem ucieszony bo latałem. Cytując Tysona byłem w ekstazie. Jednak czar szybko prysnął gdy okazało się, ze kosmici mnie porywają. Jakież było moje zdziwienie gdy poczułem, iż nie mogę się ruszać. Jakaś nadprzyrodzona moc mnie paraliżowała. Chciałem krzyczeć, ale nie mogłem. W końcu znalazłem się na pokładzie statku kosmitów. Wszędzie było miała, raził mnie w oczy blask białego światła. Gdy już mój zmysł wzroku był uregulowany spostrzegłem, że jestem na jakimś łóżku. Poczułem bardzo miłe uczucie, ale nie było tak miłe gdy zobaczyłem co to jest. Kosmici zwalili mi konia, po czym wzięli próbkę mojego nasienia. Mówie im "po co wam to". Pokazali mi środkowy palec. Chciałem się wyrwać, ale nie mogłem, jakaś niewidzialna moc mnie trzymała. Po chyba dwóch godzinach obudziłem się w pewnym pomieszczeniu. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem Elvisa Presleya. Więc mówię do niego "przecież ty nie żyjesz". Popatrzył się na mnie i odparł "Love me tender love me sweet, newer let me go". Myślę sobie co jest. Wtedy Elvis zaczął powaznie ze mną gadać. Oznajmił mi, że chcąc coś powiedzieć, musi zaspiewać tą piosenkę, także powiedział, że zostaliśmy porwani przez kosmitów. Pomyślałem sobie przerażony, że muszę sie zastosować do porad Organizacji P.O.P.I.K. Zaczałem robić dużo chałasu. Kosmici prawie oszaleli, jakimś cudem wydostałem się ze statku, ale co się stało z Elvisem to nie mam pojęcia. Znalazłem się w wylatowie. A że nie miałem pieniędzy, to szedłem pieszo do domu ponad 700 kilometrów.

Nie wiem co o tym sądzić
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-11, 19:05   

Straho, zazwyczaj śni się nam to czego pragniemy, albo się obawiamy. Za dużo czasu poświęcasz kosmitom i stąd to wszystko;).
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-11, 19:08   

Ja już o kosmitach nie myślę od miesiąca, więc raczej nie to :-P
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-11, 19:10   

Straho, ale kiedyś myślałeś. Mi się czasem śnią koledzy z obozów sprzed kilku lat. I też z niczego:).
;p
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-11, 19:12   

No fakt, zapomniałem dodać, że był to sen po ostrej libacji alkoholowej.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-11, 19:17   

delirium tremens
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com