Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

ja91fajny

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 18:57   moje marzenia nie doczekaja sie spelnienia?

hej jestem 17 letnim mlodym chlopakiem ktorego pasja jest taniec,mam bardzo powazny problem a wlasciwie dylemat,uwielbiam tanczyc i kazdy mi mowi ze tancze swietnie choc nigdy nie uczylem sie w zadnej szkole tanca,jestem samoukiem ,potrafie tanczyc w roznych stylach,nawet mialem ambicje a wlasciwie marzenia aby wziac udzial w programie you can dance,nawet teraz beda castingi do kolejnej edycji,pochodze z malego miasta,choc do gdanska mam okolo 120 km, chcialbym tam pojechac ale sa pewne problemy:nie mam zbyl dobrego kontaktu z rodzicami a oni trzymaja mnie pod kluczem i raczej nie pozwola aby tam pojechal sam czy z ktoryms z nich,choc nic im o tym nie mowilem,nie przekonuje ich nawet to ze zaraz skoncze 18 lat:(jest jeszcze pewien problem:wlasciwie nie boje sie krytyki tanecznej lecz tego ze jestem osoba bardzo szczupla,mam okolo 173 cm wzrostu a waze niecale 50 kg,boje sie ze jury typu piróg czy egurolla "zmiazdza"mnie w tym sensie,a tego chyba bym nie przezyl na oczach telewidzow,znajomych ze szkoly czy rodziny,mam talent taneczny,sam to wiem i czuje,ale co zrobic?czekac do kolejnej edycji jesli bedzie:(chcialbym zrealizowac to marzenie tylko nie wiem jak,kto ma jakis pomysl na to jak mozna mi pomoc?prosze o rozsadna rade i wsparcie...
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-03, 19:01   

Dlaczego masz rezygnować ze swoich pasji, marzeń?? Porozmawiaj jak najszybciej z rodzicami. Z góry zakładasz, że rodzice Cię "skreślą"... bzdura!!!
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

kinga2881  

Stały User

Zapalara


ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 19:04   

Skoro masz talent mógł byś spróbować, a dlaczego jesteś taki szczupły???, spróbuj rozmawiać z rodzicami powiedz im, że to twoje marzenie, że oni kiedyś jakieś mieli... ;)
_________________
Skoro moje życie przelatuje mi przed oczami
Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczę jeszcze świt?
Za bardzo przyzwyczajona do mówienia 'żegnaj'
Ale jest już za późno, by podnieść wartość mojego życia
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 19:06   

lepiej porozmawiać z nimi fajny człowieku ;d
 

monia  

Stały User



ImiÄ™: Sweet Girl:)

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 19:08   

To super ,ze jesteś ambitny...z pewnością masz wilki talent skoro chcesz wziąć udział w YCD .Jeżeli dotarłbyś się na kasting a jury by cię urażało za to jak wyglądasz, nie przejmuj się.Tu chodzi o to jak tańczysz a nie jak wyglądasz.Nikt nie mówił ,że będzie łatwo.Jeżeli od rodziców zależy to czy pojedziesz tam czy nie to z pewnością powinieneś z nimi na ten temat porozmawiać.Wytłumaczyć ,że to chcesz teraz robić.W KOÑCU spróbować zawsze możną.Nawet jeśli osiągniesz porażkę warto było.
 

fabrykaemocji  

User

goth


ImiÄ™: . anett

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Sty 2009

Sk±d: . szubin !

   

Wys³any: 2009-01-04, 21:26   

. czasem trzeba wiele poświęcić , aby osiągnąć ' dany cel ' .. dążenie do spełnienia marzeń jest planem prawie , każdego nastolatka . mów często starszym o swoim pomyśle , powiedz także ile dla ciebie znaczy ! . warto spróbować , bo później możesz żałować . mamy tylko jedno życie i trzeba korzystać z niego całą parą !
. nie martw się swym wyglądem ! . nikt z nas nie jest idealny ! . a czyż , do diabła , składasz się tylko z samego ciała ?! :))
_________________
. ' kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich wkoło , kupię nóż .. ' <3
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-04, 21:43   

ja91fajny, nie ma zycia bez ryzyka , nigdy się nie przekonasz jeśli nie spróbujesz ;) Niestety o marzenia trzeba walczyć.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pezetkas  

User


Do³±czy³a: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-05, 17:39   

człowieku ! czym Ty sie przejmujesz? zacznij działać i idź na casting ! Porozmawiaj z rodzicami o swoich planach/marzeniach. Jeżeli tego nie zaakceptują hmm.. ja mam zasade "żyj i baw się jakby to był twój ostatni dzień" oczywiście moja mama nie popiera mojej teorii ale co tam :D Z tego co piszesz musisz być naprawde dobrym tancerzem, ale wyrób sobie troche psychike jeśli chcesz stawiać czoła takiemu wyzwaniu, skoro masz sie załamać po krytyce piróga, lepiej spasuj...
 

Zafascynowana  

User

-ka ale nie zwykła



Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Sty 2009

Sk±d: z kapusty ^^

   

Wys³any: 2009-01-05, 18:55   

¦wiat należy do odważnych. Spróbuj a na pewno nie pożałujesz ! Mam nadzieję że się dostaniesz bo wiem co czujesz uwierz... Tyle że moi rodzice zgodzili się zapisać mnie na zajęcia :). Jedź na ten casting, bez względu co powiedzą na to rodzice to twoje życie prawda ? Chcesz przekreślić to co jest Ci pisane ? No nie wiem.
_________________
Czerwone korale, czerwone niczym wino
Korale z polnej jarzębiny
I Å‚zy dziewczyny i wielkie Å‚zy
Z miasta płaszcz i korale me
On pochwalił i rzekł
¯e zemną zatańczyć chce
Jego dzins i mej bluzki biel
Zwarły się w tangu wnet
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:04   

Bardzo się cieszę, że jeszcze są ludzie w tak młodym wieku, którzy mają ambicje. Kolego,porozmawiaj z rodzicami. Przygotuj ich jakoś :) mam nadzieje , że uda Ci się spęłnić swoje marzenia :)) Jesli umiesz tańczyć pokaż co potrafisz w programie YCD :)
A to, że jesteś chudziutki to mało ważne. Nikt nie jest idealny ;P nawet ja <devil>
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

LubieCie  

User

My Soul Is Bles



ImiÄ™: Bartosz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-06, 18:01   

Nie rezygnuj ze swoich marzeń.... Mam 15 lat i mam chore serce a dokładniej moje serce nie rośnie... Jest one wielkości serca 6-7 latka... Jeśli nie urośnie to mogę zostać paraliżowany albo porostu umrę... Moją pasją jest pisanie wierszy... Zawsze chciałem wydać książkę z moimi wierszami by ludzie poznali jak widzę świat i jaki on dla mnie jest... Mimo mojej choroby nie poddaj się i dążę do tego. I Ty też się nie poddawaj ;) Spełnij swoje marzenia i bądź szczęśliwy... Bo szczęście jest najważniejsze :)

Powodzenia ;)
_________________
Słowa mają magiczną moc.... A szczególnie te które mówi Twoje serce...
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-06, 22:20   

Cytat:

Nie rezygnuj ze swoich marzeń.... Mam 15 lat i mam chore serce a dokładniej moje serce nie rośnie... Jest one wielkości serca 6-7 latka... Jeśli nie urośnie to mogę zostać paraliżowany albo porostu umrę... Moją pasją jest pisanie wierszy... Zawsze chciałem wydać książkę z moimi wierszami by ludzie poznali jak widzę świat i jaki on dla mnie jest... Mimo mojej choroby nie poddaj się i dążę do tego. I Ty też się nie poddawaj ;) Spełnij swoje marzenia i bądź szczęśliwy... Bo szczęście jest najważniejsze :)


zrób to!
zbierz swoje wiersze w jedną kupe i wysyłaj do wdawnictw :-)
do odwaznych świat należy.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-06, 22:28   

Cytat:

do odwaznych świat należy.



dokładnie .. wierze w ` LubieCie ` i ` ja91fajny ` , że wam sie uda ..
bo warto walczyć o to co sie naprawde kocha i o czym sie ciągle marzy ..
Jeśli rodzice trzymają cie `` pod kluczem `` musisz z nimi poważnie porozmawiać ,
przeciez wiadomo , że rodzicą chyba najbardziej zalezy na szczęsciu dziecka ..
a co do wierszy - dokładnie zrób to co powiedziała ci `Iskra ` - Bo później jeśli tego nie zrobisz
możesz żałować to do końca życia .. :!: :!:
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wys³any: 2009-01-06, 22:30   

ryzkuj! jedź na casting, nawet bez zgody rodziców.
jak już się dostaniesz i zobaczą, że taniec to jest to, co naprawdę kochasz zrozumieją.
tego jestem pewna.
a krytki dotyczącej twoich gabarytów się nie bój, wątpię żeby Cię na tym polu zmiażdżyli.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-08, 00:15   

Wydaje mi się, że wyjazd na casting tak daleko od domu bez rodziców jest złym pomysłem. To nie takie proste... nie wyskoczy sobie ot tak na 3 godzinki, na pewno zejdzie Mu tam kilkanaście godzin. Ja91fajny pisze, że ma 17 lat, a co się z tym wiąże? Jest jeszcze pod opieką rodziców i Oni odpowiadają za Niego!!
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com