Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

AteizmToReligia

Nowy

MĂłwi tylko zagadkami



ImiÄ™: Lelahel

Doł±czył: 29 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-04-29, 15:20   Moje powitanie.

Nazywam się Profesor John Magnetyzer, mimo nie jest to polskie nazwisko. Pochodzę z Nowej Anglii w USA i byłem profesorem na wydziale metafizyki na politechnice w Arkham, Massachusetts, do czasu aż ****na rada etyczna zamknęła moją katedrę i anulowała moje badania i cofnęła mój stopień naukowy. Zostałem wyśmiany i poniżony przez bandę DURNI w garniturach, którzy uważają ze dyplomy i ekskluzywne przyjęcia czynią z nich naukowców. Banda jeleni co nie przesiedział ani jednego dnia w laboratorium... ale kto się śmieje ten się śmieje ostatni! haha tak. Nie chcieli pracy mojego życia? TO JEJ NIE DOSTANĄ!!! Umie pan to przeczytać pani rekotrze? Może pani doktor Kirk? haha może dziekan coś wam doradzi. Tak cwaniaki, mówiełem wam ze jestem geniuszem! nauczłem sie polskiego, jezyka ktorego nikt z was nie umie przeczytać. Aha i jeszcze jedno, powodzenia w plagiatowaniu pracy której sie nie umie przeczytać panie Majors! haahaha JESTEM NIEPOWSTRZYMANY
_________________
"With the best of intentions
You tried to give an ocean directions
Think you're giving but you're taking my life away"
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-04-29, 16:00   

:-| :-| :-| ... :-| ... :-o ... :-| ... :?: :idea: . Em ... Ten tego... Cześć. To nad czym tak konkretnie pracowałeś ?
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2018-04-29, 18:34   

Ateizm to nie religia
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-05-01, 20:02   

Dobry wieczĂłr :-)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-05-02, 11:11   

Eeee, aha. :znudzony:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com