Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sugarlady  

User

sugarlady


ImiÄ™: Natalia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-23, 23:06   Można siÄ™ poÅ‚ożyć spać z maskÄ… na wÅ‚osach? PróbowaÅ‚yÅ›cie?

Koleżanka wystraszyła mnie, że pojawi mi sie od tego łupież albo wypadnie mi duzo wlosow xd

Na screenie niżej jest napisane, że to wskazane
Jak sÄ…dzicie?

image.jpg

Plik ¶ci±gniêto 23 raz(y) 164,2 KB

 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-23, 23:21   

z maską na włosach nigdy nie spałam, jedynie z olejkami.
Sama nie wiem czy gdybyś to zrobiła to spowodowałoby to takie skutki jak napisałaś.
Może ktoś coś doradzi. A tak w ogóle to na maskach przeważnie pisze żeby trzymać je na włosach 15 min (przynajmniej na tych co ja miałam). Ja bym się stosowała do zaleceń producenta.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-24, 19:01   

Jak na moje oko to możesz sobie ostro podrażnić skórę głowy, maski to jest w wiekszości sama chemia i mimo wszytsko sama wydłużam przeważnie o klilka minut, ale bez przesady. Najlepiej nałóż na włosy, załóż czepek, podgrzej ciepłym powietrzem z suszarki i potem po okresie po jakiś 20 minutach zdejmij.Jak chcesz się bawić w nakładnaie kosmetyków na całą noc spróbuj olejów.
 

poszukiwaczka

Stały User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-02-25, 09:51   

niezdrowo jest kłaść się z mokrymi włosami, najlepiej nałożyć maskę na suche włosy i palulu :)
_________________
Jak coś przyjdzie mi do głowy to wypełnię to pole.
 

abooot  

User


ImiÄ™: abooot

Do³±czy³a: 14 Wrz 2017

   

Wys³any: 2017-09-14, 10:05   

Ja jednak nie radziłbym wykonywać takich akcji. Można pobrudzić pościel oraz przedobrzyć z preparatami co zakonczyc sie moze nawet przeszczepem włosów. Wtedy to juz chyba jednie Artur Kierach pomoże...
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2017-11-12, 21:53   

Z maskami się nie kładę ale z olejkami tak.
Najłatwiej to na poduszce rozcielić sobie ręcznik
W ostateczności można spać w specjalnym czepku
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-11-13, 19:29   

Dezerterka napisa³/a:

Z maskami się nie kładę ale z olejkami tak.


Ja nie, bo w trakcie snu czuję się niezwykle fatalnie z takimi włosami.
Stąd minimalny czas trzymania u mnie oleju na włosach - 20 minut. Najwyższy - to kilka godzin w ciągu dnia, jak nigdzie nie wychodzę.
Optymalny - godzina.
Natomiast, jeśli chodzi o noc, to ja zwykle nakładałam olej na podkład nawilżający, wiadomo nie moczyłam całych włosów w oleju, że aż spływa, stąd nie musiałam zabezpieczać nigdy poduszki.
Poza tym zauważyłam, że jak nakładam duże ilości takiej mieszanki olejów, to mi się włosy bardzo obciążają, że wypadają w trakcie emulgowania, że jestem w głębokim szoku niekiedy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com