Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2016-01-14, 01:10   [muzyka] Bity Hip-hop

Siemanko :D chciałem się podzielić swoimi wypocinami zrobionymi w fl studio. Zaznaczam że są to proste, samplowane bity, dopiero zaczynam przygodę z fl studio. chciałbym poznać opinię osób postronnych. Zapraszam do odsłuchu :D



Bit1



Bit2
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-01-15, 14:59   

Dobre,Co prawda bardziej podoba mi się Bit2 ale oba są dobre :) Na czym robiłeś :FPC,midi out +lsd.Czy na jakiś konkretnych wtyczkach ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-01-16, 10:35   

Jeśli chcesz poznać opinię kompletnego laika, to muszę powiedzieć, że nawet fajne, oryginalne, ciekawe te twoje bity :) Przyjemnie się słucha, więc pracuj dalej. Super, że masz zajawkę :) Mnie też chyba bit2 bardziej podchodzi ^^
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2016-01-16, 11:30   

Dzięki za pozytywne opinie :D DeVaneio, dopiero zaczynam ogarniać program, to w jaki sposób robię jest kompletną amatorszczyzną ;d w najblizszym czasie planuje zakupić kurs fl studio, wtedy znając lepiej wszystkie funkcje będę miał większe pole do popisu :p na razie to składanie dźwięków na patternach, wycinanie sampli i układanie wszystkiego na playliście :D
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-01-16, 20:06   

Jeżeli zrobiłeś to na fls10 czy 11 to radzę ci sciągnąc 12,gdyż jest wiele poprawek,ale najwarzniejsze jest to że Sytrus,Harmor,Harmless,Drum Synth Live i BassDrum mimo wersji demo nie przerywają grania,więc możesz spokojnie ich używać.Proponuję ci zakupić 12stke najlepiej fruity edition,jest najtańsza.Pozostałe wtyczki i plug-in'sy lepiej ściągnąć.
Ja swoją przygodę zaczołem cztery lata a program wciąż mnie zaskakuje.Twórz aż stwożysz dzieło :)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2016-01-26, 09:44   

Dorzucam jeszcze coś ze swoich "dzieł" :D

hardcore

boombap

funky soul

swing
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2016-01-26, 22:31   

Czym ten hip-hop sobie zasłużył, że taki bity? :((
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

haste  

User


ImiÄ™: Iras

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Sty 2016

Sk±d: ZRW

   

Wys³any: 2016-01-31, 12:25   

Bity mają fajną strukturę, ogólnie przyjemnie się słucha. Niestety brzmienie leci po całości - myśle że dobrym pomysłem będzie pościąganie różnego rodzaju VST typu kompresory czy limitery i kilka godzin spędzonych na kręceniu gałkami :-)
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2016-02-04, 12:11   

@haste Prosta sprawa :D wiem że jeszcze dużo nauki przede mną ale chciałem po prostu pokazać je komuś do obiektywnej opinii. Czy jest sens dalej się w to bawić :p ale widzę że ludziom w miarę się podoba, więc teraz tylko zostało szlifować umiejętności :D
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

haste  

User


ImiÄ™: Iras

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Sty 2016

Sk±d: ZRW

   

Wys³any: 2016-02-05, 00:00   

Oczywiście że jest sens i mam nadzieję że nie przestaniesz produkować. Z czasem zaczniesz czuć to jakie brzmienie lubisz i jakie brzmienie daje Ci satysfakcje. Generalnie no tysiące wtyczek będziesz musiał sprawdzić żeby faktycznie polecieć po całości i powiedzieć to brzmi tak jak chciałem.

Brzmienie polecam sprawdzać na instrumentach klawiszowych - pianinka np. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com