Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: TQIT | 2009-03-26, 18:52

Autor

Wiadomo¶æ

Szamanka  

Stały User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

Sk±d: Miasto Bo¿e

   

Wys³any: 2009-04-18, 19:30   

Ja brzdąkam od czterech lat na gitarze akustycznej, elektrycznej i basowej. W tym roku zaczęłam trochę pogrywać na perkusji ale to tylko dla zabawy.
Kiedyś robiłam jakieś własne kawałki, ale nie były one zbyt dobre, więc sobie odpuściłam. Teraz zdarza mi się komuś akompaniować na występach i od czasu do czasu zagram gościnnie z zespołem mojego znajomego.
_________________
God bless you.
 

Kebab

Stały User



Do³±czy³: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-22, 19:08   

Ja od nowego roku kupuję gitkę i zaczynam nawalać! Zacznę od akustycznej żeby się nauczyć, a potem !METAL! na elektrycznej.
_________________
Season ticket on a one-way ride
Asking nothing, leave me be
Taking everything in my stride
Don't need reason, don't need rhyme
Ain't nothing I would rather do
Going down, party time
My friends are gonna be there too
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-22, 21:48   

Kebab napisa³/a:

potem !METAL! na elektrycznej.


Czemu potem? Na akustyku, nawet na klasyku, da sie grać dużą część metalowych i rockowych przygrywek

Nie tworzę sam muzyki. Nie umiem, wolę uczyć się tego co juz stworzono.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Avro  

Stały User


ImiÄ™: asd

Wiek: 35

Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 20:34   

Od 7 lat gram na keyboardzie, a czy tworzę? Niby tak niby nie. Zawszę po tym gdy coś wymyślę nadchodzi chwila zwątpienia, czy ktoś już nie grał tego przede mną. Następnie uświadamiam sobie, że gram jakiś kawałek w innej tonacji i/lub trochę zmieniony. Inaczej mówiąc nie potrafię wymyślić czegoś oryginalnego :-/
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-25, 21:49   

od września zaczynam uczęszczać na zajęcia, by nauczyć sie gry na gitarze, uważam, że głos ten mam dość dobry, już troche tekstu pisze, niech tylko opanuje gre na gitarze to zakładam zespół, ale do tego jeszcze kupa czasu
 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2009-04-26, 10:04   

Swego czasu byłam zmuszana do gry na flecie na muzyce. Niestety mimo wysiłków nauczycielki nie umiem na nim zagrać niczego prócz gamy xD

Od kilku lat gram na gitarze akustycznej, chociaż ostatnio z braku czasu trochę ją zaniedbałam.. :-/
 

mirabelka12  

Stały User

Ałć



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Ostrowiec ¦w. GTI

   

Wys³any: 2009-06-13, 16:05   

Nie wiem czy ten temat jest jeszcze aktualny ale sobie odpowiem ;D
Ja gram na perkusji już 6 lat :D Perkusję dostałam od chrzestnego na Komunię, gdyż jego syn bardzo chciał założyć zespół a nie miał perkusisty, ale też bardzo chciałam grać na perkusji ze względu na Matta Soruma i to właśnie od niego czerpię inspiracje :) Od tamtej pory gram w zespole Stalowe Gacie (niegdyś Marmolada).
Skład:
Sianek (wokal, teksty)
Mitotajec (gitara basowa)
Morela (gitara elektryczna)
Ja, czyli Mirabelka (perkusja)
Na razie udało nam się tylko grać na akademii w szkole no i na dniach Ostrowca ¦w. :Jak mój brat stwierdził potrafię grać całkiem niezłe solówki na perkusji.
_________________
Jestem sobÄ….

Oceń :)
 

patrycjaaaz  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 19:00   

Ja przez jakiś czas,tzn. ok.roku grałam na flecie,a teraz pół roku gram na gitarze.. co do tworzenia,to raczej nie,chociaż kiedyś próbowałam :p marzy mi się jeszcze,żeby tata mnie nauczył grać na perkusji,bo ma zespół ;P i jeszcze ciągnie mnie do saksofonu.. kto wie,może kiedyś ;) ) :P
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-30, 19:14   

patrycjaaaz napisa³/a:

marzy mi się jeszcze,żeby tata mnie nauczył grać na perkusji


Też kiedys miałam fazę na perkusję;p. Próbowałam namówić kolegę, żeby mnie nauczył grac, ale jakoś plany padły;p.
Gram na gitarze i pianinie. Hmm. W zasadzie grałam bo to było dość dawno temu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-30, 19:24   

Umiem coś tam zagrać na pianinie, ale to raczej muzyka ze słuchu niż z nut. Do nauki gry na instrumentach nigdy nie miałam cierpliwości, czasu ani ochoty. Chociaż mama siłą mnie w podstawówce ciągnęła na te lekcje. =)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-07-01, 12:35   

Ja potrafię tworzyć, ale szczerze mówiąc jeśli chodzi o nuty odróżniam tylko półnutę od nuty... cholera, dobra, o nutach to ja nic nie wiem. To jednak nie powstrzymuje mnie żeby sobie wymyślać fajne piosenki na gitarze. Są metalowe, rockowe itd, solówki na razie są dosyć marne, (no cóż, gram od ponad roku i jeszcze nie za bardzo się na tym znam) ale reszta całkiem niezła. Tekstów nie ma. I wokalu bo mój głos pozostawia sobie wiele do życzenia.
_________________
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-07-01, 12:43   

Tak to jest jak dominują taby, a nie zapis nutowy. Muszę też kiedyś te nuty bardziej ogarnąć...
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-07-01, 21:47   

stubarwny napisa³/a:

Tak to jest jak dominują taby, a nie zapis nutowy. Muszę też kiedyś te nuty bardziej ogarnąć...



Ja wiem, nuty raczej nie dadzą niczego więcej. Chodzi o to żeby dobrze brzmiało.
_________________
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-07-02, 07:50   

Mi chodziło o to, że kiedyś to tylko nutami się posługiwano (mówię o gitarzystach), a od pewnego czasu dominują łatwiejsze taby stąd nutki idą w kąt. A takowe wypada znać.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-07-02, 17:30   

Ja wiem, jak powóz zdominował samochód to chyba lepiej się posługiwać samochodem.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com