Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: TQIT | 2009-03-26, 18:52

Autor

Wiadomo¶æ

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychódź ;))



ImiÄ™: Magda

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: no to 'sRu'

   

Wys³any: 2009-07-02, 17:33   

Ja niestety nic ni w zab ..ani grac ani spiewac a o tworzeniu to nawet nie wspominam..


/Bozia nie dała mi talentu :wstyd:
_________________
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-02, 18:20   

Cytat:

Ja wiem, jak powóz zdominował samochód to chyba lepiej się posługiwać samochodem.


Nuty są potrzebne, przydają się w wielu sytuacjach, są uniwresalniejsze niż taby, choć z tych łatwiej się gra.
Znam tylko podstawy, ale takie utwory jak "Oda do radości" zagram bez większego problemu z nut.

Czasami jak sobie pogram na gitarze to wychodzi i coś swojego, ale to tylko jakieś krótkie przegrywki do znanych mi utworów. Choć jak mi się intro do "£adne oczy" Czerwonych Gitar nie spodobało to zrobiłem własne :hyhy:

[ Dodano: 2009-07-03, 15:40 ]
Ja gram (bez żadnego większego celu, po prostu to lubię) na harmonijce ustnej (strój C), flet prosty, keyboard, no i oczywiście gitara (na razie akustyk Defil, jednym słowem rewelacja to nie jest, szczególnie że akcja strun to jakieś 9 mm :kwasny: )
Fajnie się gra na harmonijce, improwizacja jest najlepsza bo to jedyny instrument na którym jakby się nie zagrało tak zawsze coś wyjdzie, nie da się po prostu źle grać.
Lubię też śpiewać, ale tylko bez publiczności, wiec nikt nigdy jeszcze nie słyszał jak śpiewam (oprócz obowiązkowych "pieśni" na muzyce w szkole ;) ) A moim autorytetem jeśli chodzi o śpiew jest oczywiście Czesław Niemen.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

SixtySix

User



Do³±czy³: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-04, 04:18   

Gram na perkusji, od lat 4.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-07-05, 14:52   

Ja bym nagrywał piosenki, ale perkusji i wokalu nie mam.
(Nie mam perkusji a głos em...)
_________________
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-07-05, 14:54   

Kupić jakiś dobry kombajn muzyczny i samemu tworzyć na kompie.
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-07-05, 14:58   

Ja chcę grać na gitarze od kilku lat, nawet rozmawiałam z rodzicami, ale do tej pory jakoś nie wyszło.
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-07-05, 21:01   

A bawiłem się kiedyś w reason 3.0 i 4.0, f. loops oraz w soniac'u. Pisałem texty, można powiedzieć, że jeszcze czasem coś skrobnę - ostatnio jakoś przed wyjazdem coś pisałem. Jak na razie skończyło się na nagranym jednym kawałku 2lata temu. Jednakże wczoraj zainstalowałem program do robienia muzy i recorder'a, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-07-12, 20:16   

Gram na gitarze, trochę śpiewam, troszkę na klawiszach, na harmonijce ustnej. Bawię się również w muzykę komputerową, stary trackering.
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

Gabbrisha  

User

Let's Rock ^^



ImiÄ™: Gabriela

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2008

Sk±d: po³udniowy wschód xD

   

Wys³any: 2009-07-13, 13:15   

U mnie dopiero początki na gitarze elektrycznej. Jako, że w zespole pełnie rolę wokalu , umiejętność gry na gitarze często się przydaję xD Wyczucie rytmu i te sprawy;]
_________________
Punk to muzyczna wolność. To mówienie, robienie i granie tego, na co masz ochotę. Nirvana oznacza wolność od bólu i cierpienia w zewnętrznym świecie i to jest bliskie mojej definicji punk rocka.
[ Kurt Cobain ]
 

wrzochu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: Twoja Pod¶wiadomo¶æ

   

Wys³any: 2009-07-26, 23:21   

Grałem na basówce , ale gitary od 2lat w ręku nie miałem. A tekstów też pare napisałem , ale raczej z nudów(nigdy nie zostałe publicznie zaśppiewanie) a pruba zmontowania kapeli nie wyszła :-(
_________________
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-07-26, 23:30   

Owszem, umiemy nawet juz sie jeden koncert w zyciu gralo krotki ale sie gralo.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-26, 23:33   

Ja poza grą ludziom na nerwach umiem jeszcze na flecie zagrać "Lulajże Jezuniu" i dźwięk "A" na roztrojonej gitarze.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: z odch³ani wieków

   

Wys³any: 2009-07-27, 00:05   

Jak ja gram na gitarze w zime to są u mnie w okolicy lawiny ;) Umiem troche grać, tylko czasem mnie ponosi i eksprerymentuje z brzmieniem :evil:
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 11:18   

Umiem , sama gra to nie problem , ale często przydaje się obsługa guitar pro , pisanie tam piosenek , dla wszystkich instumentów. No i sztuka dobrego nagrania w domu.
 

Azergothil  

Stały User

bla bla bla



Do³±czy³: 08 Sie 2009

Sk±d: Wa³brzych

   

Wys³any: 2009-08-09, 12:18   

tworzę piosenki, improwizuję i od razu mówię, że gitara jest do tego lepsza, niż jakikolwiek instrument klawiszowy, bo daje po prostu większe możliwości wykonywania i modulacji dźwięku. właśnie współpracuję ze znajomym hip hopowym składem i beatmakerem, żeby nagrać coś rap metalowego. możliwe też, że zostanę studyjnym gitarzystą w Przester Studio i będę podkładał moje riffy do czyiś beatów.
_________________
Powinniście wierzyć w wygraną wbrew oczywistości, że nie możecie wygrać. Tylko taka wiara jest prawdziwa, a wszelka wiara, która szuka poparcia rozumu, nie jest prawdziwą wiarą.

— SÅ‚awomir Mrożek
Szuler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com