Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 19:10   

U mnie zawsze coś leci-komputer, mp3, samochód....albo cos nuce pod nosem :P
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-01, 00:18   

A u mnie nie zawsze coś leci. W zasadzie ostatnio zauważam, że muzyka mnie aż irytuje. Chce i potrzebuje ciszy. To najlepiej koi moje uszy.
Chociaż kiedyś było inaczej. Po włączeniu komputera od razu zaczynał też działać winamp. Od wszystkiego można się odzwyczaić.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 00:42   

Muzyka jakiej słuchałem stworzyła mnie takiego jakim jestem. Przeróżne utwory praktycznie bez przerwy katują swoją pięknością me uszy gdy tylko mają ku temu choć ciut sposobności. Każdy utwór w mojej playliście jest specjalnie wybrany do nastroju i ochoty jaką mam w danej chwili. Poza tym, od wczesnej młodości usypiałem przy muzyce i zostało mi to po dziś dzień. Teraz Dead Can Dance na przemian z Roguckim i jakąś poezją śpiewaną wypływa z głośników, a na dobranoc The Future Sound of London zagoszczą w grajboksie.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

osa  

Stały User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 31 Sie 2009

Sk±d: dolny ¶l±sk_^

   

Wys³any: 2009-09-01, 10:01   

nawet gdy usypiam to słuchawki w uszach, jestem uzależniona gorzej niz od telefonu, gdy jest cisza, śpiewam sobie sama (czego niekoniecznie kazdy chcialby sluchac:P)


Bez muzyki moja dusza umiera :oops:
_________________
.wiele puzzli jeszcze nie poukładałam i ciągle niewiele rozumiem z tego co przeżyłam'
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 10:51   

osa napisa³/a:

Bez muzyki moja dusza umiera :oops:


u mnie podobnie:P

pierwsze co jak wchodze do samochodu to włączam radio :P a po uruchomeniu komputera winamp :D
 

osa  

Stały User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 31 Sie 2009

Sk±d: dolny ¶l±sk_^

   

Wys³any: 2009-09-01, 10:56   

Iwona napisa³/a:

a po uruchomeniu komputera winamp :D



dokladnie, w kuchni radio a w wannie muzyka z telefonu:D
_________________
.wiele puzzli jeszcze nie poukładałam i ciągle niewiele rozumiem z tego co przeżyłam'
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 11:31   

Wiecie, że faktycznie coś w tym jest? ostatnio spędziłam tydzień w mieszkaniu w stolicy bez internetu i jako-takiego-sprzętu-grającego, i, jak na co dzień nie znoszę tych kanałów i takiej muzyki - wtedy viva, 4fun i mtv grały u mnie 24h na dobę. I nie przeszkadzało mi, że akurat leci Iglesias czy Natalia Lesz. Zwyczajnie brakowało mi muzyki, byle jakiej. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-01, 11:44   

Cytat:

Poza tym jest to moje chore zainteresowanie. Nie lubię nowoczesnej muzyki. Za to uwielbiam muzykę ubiegłego stulecia i na niej skupiam swoją uwagę.


A SOAD to co? :hyhy:

Pomijając że muzyka była najlepsza w latach 60' - 90' to jeśli jakiejś muzyki nie lubię, to jej nie słucham. U mnie nie liczy się ilość tylko jakość. Mam głęboko gdzieś disco polo/klubową/pop, nawet wtedy gdy przez trzy tygodnie nie miałem praktycznie dostępu do muzyki (mało przez to nie padłem).
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-09-01, 14:35   

Ja też słucham muzyki, niemal zawsze i wszędzie. Ale nie zakfalifikowałbym tego do uzależnień. Nawet jeśli, to raczej nie jest to złe uzależnienie, bo nie szkodzimy ludziom dookoła ;)
 

osa  

Stały User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 31 Sie 2009

Sk±d: dolny ¶l±sk_^

   

Wys³any: 2009-09-01, 14:43   

ibron napisa³/a:

nie szkodzimy ludziom dookoła



no ja bympowiedziała ze szkodzę, gdy mnie poniesie i zaczynam 'spiewac' :D
_________________
.wiele puzzli jeszcze nie poukładałam i ciągle niewiele rozumiem z tego co przeżyłam'
 

Hoobart

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 22:27   

Ja też jestem strasznie uzależniony od muzyki. Podczas słuchania moich ulubionych piosenek, mam poczucie, że słuchanie ich mi nie wystarcza. Chciał bym doświadczyć ich w jakiś inny sposób, nie wiem, smakiem, dotykiem... Chciał bym po prostu wejść w te piosenki, doświadczyć je jakoś dogłębniej. Może i to dziwne co piszę, ale faktycznie tak mam.
A słucham innej muzyki niż wszyscy: folk, jazz, rock alternatywny, a i, hehe uwielbiam piosenki w stylu: Let it Snow!, czy Jingle Bell Rock.
Ale najbardziej wielbiÄ™: Kings of Convenience. :-D
 

nickszalinski

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-10-14, 13:06   

ja tam wolę ciszę jak miałęm niewykończony dom i robotnicy słuchali radia to ciągle sie uczyłem a i tak same tróje
_________________
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=3088 http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2781 <-- Pyskaty, to do ciebie
 

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Do³±czy³a: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 15:35   

Hm... muzyka. Nie wyobrażam sobie dnia bez włączenia radia. Zawsze mam przy sobie MP4, na lekcjach nie mogę się powstrzymać... i zaczynam wystukiwać rytm.
Chociaż istnieją takie dni, w których siedzenie w ciszy jest bardzo dobrym wyjściem. ;)
Ale czy jestem uzależniona? Chyba tak. :mrgreen:
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

EwkaBuziaczek  

User


ImiÄ™: Ewka

Do³±czy³a: 04 Lis 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-11-04, 17:44   

Muzyka to duże uzależnienie, ja na pewno jestem uzależniona.
 

Cucaracha.  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-21, 14:29   

Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki.
Jak jadę samochodem/autobusem/tramwajem/pociągiem czy czym innym to zawsze mam na uszach słuchawki. W domu nie potrafię siedzieć w ciszy, musi grać muzyka. W szkole na przerwach też słucham. Wszędzie gdzie się da towarzyszy mi muzyka, jest tak jakby moim życiem.
_________________
Mary was a different girl
Had a thing for astronauts
Mary was the type of girl
She always liked to play a lot
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com