Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcian_Saperek  

Wymiatacz

Nie ma to jak czołg



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-26, 23:08   

Spokojnie co tak ostro?To tylko zwykłe posty a już taki raban robisz
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-07-26, 23:12   

musisz być naprawdę bezstresowo wychowywany, jeśli to dla Ciebie jest rabanem.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Marcian_Saperek  

Wymiatacz

Nie ma to jak czołg



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-26, 23:24   

Trochę tak trochę nie ale wiem co niektóre używki i uzależnienia robią z ludźmi jak ich niszczą asz w końcu prawie koniec...
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-07-26, 23:33   

trochę bez sensu pleciesz, ale wybaczam, jest późno
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Marcian_Saperek  

Wymiatacz

Nie ma to jak czołg



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-26, 23:47   

Już taki jestem ale walczę z tym
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-07-28, 08:26   

muzyka jest narkotykiem, a ja ją chętnie ćpam ;)
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-28, 08:41   

Muzyka na każdym kroku mi towarzyszy. Szczerze to nie wiem, czy umiałbym się teraz bez niej obyć. Ponadto często wpływa na mój humor... no i wiążę z piosenkami konkretne wspomnienia.
Uzależnienie? Pewne tak. Ale nie chcę się z niego leczyć! :)
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-06, 12:09   

Nie jestem uzależniona. Często i długo słucham muzyki, szczególnie gdy jestem w podróży, ale mam też dni, w których nie słucham niczego, bo na nic konkretnego nie mam ochoty. Bez muzyki daję radę żyć, choć na pewno po paru dniach ciszy chętnie wracam do swoich ulubionych piosenek.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-08-06, 15:58   

Jak nie mam odtwarzacza przy sobie to nuce, podspiewuje i inne takie, chociaz ani troche nie mam muzycznego talentu. Chyba jestem uzalezniony :->
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

badcat  

User



Do³±czy³a: 06 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 01:44   

Niektóre uzależnienia są dobre. Muzyka jest jednym z nich, bo gdyby nie ona moje życie mogloby wygladac zupelnie inaczej. To często ona wskazywała mi drogę. Towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Czy to przez słuchawki, głośniki, czy w mojej głowie.
_________________
No one's gonna take my soul away.
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 08:17   

badcat napisa³/a:

Niektóre uzależnienia są dobre. Muzyka jest jednym z nich, bo gdyby nie ona moje życie mogloby wygladac zupelnie inaczej. To często ona wskazywała mi drogę. Towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Czy to przez słuchawki, głośniki, czy w mojej głowie.


Pięknie powiedziane, dokładnie tak samo to czuję.
Słucham muzyki jakieś 7-8h dziennie. Pamiętam, jak przy okazji ostatniego Bożego Narodzenia dwa dni nie miałam kompletnie czasu na słuchanie muzyki.. Chodziłam cały czas mega rozdrażniona, zdołowana, byłam na przemian smutna i zła. Po świętach wreszcie włączyłam sobie odtwarzacz... wszystkie problemy minęły! To chyba może być już uzależnienie.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-07, 19:09   

Nie jestem raczej uzależniony od muzyki, choć możliwe, że niewiele mi do tego brakuje. Bardzo rzadko, ale jednak zdarza się, że danego dnia nie mam ochoty na słuchanie muzyki (głównie ze względu na to, że czegoś mi brakuje, mam ochotę na coś nowego, jednak nie chce mi się szukać). Zazwyczaj mam w głowie jakąś melodię czy słowa i słucham muzyki przynajmniej parę godzin dziennie, często w charakterze tła. Nie umiem sobie wyobrazić, jak miałbym funkcjonować bez odtwarzacza na co dzień.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-08-09, 18:05   

Nie wiem. Muzyka to najważniejszy element mojego życia.

Słyszę ją cały czas. W mej głowie ciągle brzmi:).
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 18:09   

Mi się zdaje, że każdy jest w jakimś stopniu uzależniony od muzyki. Impreza, posiadówka, w domu przy gotowaniu/sprzątaniu, w pracy, w sklepie - wszędzie towarzyszy nam muzyka.
Ja nie wiem przez jak długi czas wytrzymałabym bez muzyki, zawsze uwielbiałam muzykę, sprawia mi przyjemność, więc jej słucham.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-08-10, 02:12   

Gdyby nie portal last.fm pewnie nie słuchałbym aż tyle muzyki co słucham ostatnio, wyszukuję sobie tam różne nowe gatunki i potrafię spędzić na takim czymś dobre pół wolnego dnia. Zdarza mi się po prostu siedzieć i przysłuchiwać muzyce tylko siedząc i nie robiąc nic innego, a ostatnio zainteresowała mnie elektroniczna muzyka, to odpaliłem 6-godzinną wersję ciągłego dark electro i słuchałem przy tym robiąc inne rzeczy na kompie, albo poza nim. Ale czuję, że mogę być uzależniony, teraz już tyle gatunków poznałem o których nawet pojęcia nie miałem (dark ambient, noise, grindcore), a ostatnio słucham gatunku, który normalnie wcześniej mi się nie podobał (industrial). Pomyśleć, że z 2 lata temu słuchałem tylko rapu (dopóki nie usłyszałem Falling Away From Me od Korna na wideo w portalu sadistic (wideo o policjantach))
Dzięki tej stronie (last.fm) poznałem takie zespoły/wykonawców jak np: Genocide Organ (noise), Bloody Vomit Bukkakke (aż wstydzę się, że taka muzyka mi się spodobała - grindcore), The Birthday Massacre (industrial), a na Youtubie odkryłem też The Enigma TNG, który głównie tworzy elektroniczną muzykę, ale pojawia się tam również industrial, czy rap.
A z domu nie ruszam się bez słuchawek w uszach, bądź w kieszeni jak idę z kimś. Często też tworzę sobie playlistę i nie odejdę od komputera, ani nie zrobię nic innego dopóki ta playlista się nie skończy, bo chcę mieć ją całą przesłuchaną od razu.
Mam muzykę praktycznie na każdy nastrój i tak potrafię czasem cały dzień muzyki słuchać (od Eminema, poprzez Hollywood Undead, Opeth, Bring Me The Horizon, UNKLE, Les Friction, aż po Atrium Carceri)
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com