Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Destique  

Stały User

MCRmy.



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Mar 2012

Sk±d: warmia i mazury :)

   

Wys³any: 2012-03-20, 11:09   

Mój ojciec pozwala mi na wszystko w ramach zdrowego rozsądku, ma do mnie 1000% zaufanie i ja go nie zawodzę. Kiedyś mnie przyłapał na paleniu papierosów (chyba już wszyscy w mojej rodzinie o tym wiedzą ._.) no ale nic. W wakacje mogę wracać baardzo późnymi porami. Zimą też, ale sama nie chcę (bo to zimno, ciemno). Z mamą mam dobre kontakty, mogę jej się zwierzać (niestety moi rodzice są po rozwodzie, a mama nie mieszka z nami) a ona zawsze mi coś poradzi, wysłucha. Z imprezami, koncertami też źle nie jest, mój ojciec musi wiedzieć Gdzie, Z kim, Kiedy wrócę, a i musi mieć ze mną kontakt telefoniczny. :)
_________________
Dla Ciebie jestem sobą i choć to mało jest, nie potrafię być przy Tobie nikim więcej.
 

Wisher

User


Do³±czy³: 20 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-20, 21:44   

Ja to miałem w sumie tak
Mając 15 lat wracałem o 20
Mając 16 lat wracałem o 22
Jakoś nie chciało mi się zostawać wtedy dlużej.
Mając 17 i teraz prawie 18 mogę zostawać na imprezach nawet do rana jeśli mi się podoba. Oczywiście muszę im powiedzieć gdzie idę.

Rodzice zawsze mi ufali dopóki nie stracą do mnie zaufanie zostawią mnie że tak powiem w spokoju :)
 

damian15  

Wymiatacz

licealista ;PP



ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Mar 2009

Sk±d: Piaski

   

Wys³any: 2012-03-20, 21:50   

Moi rodzice pozwalają mi na dość dużo. Na tygodniu mogę wracać o 22. W weekendy ten czas wydłuza się do 24. Mogę spotykać się z kim chcę i kiedy chcę. Są jednak warunki. Muszę się uczyć i wypełniać domowe obowiązki.
 

JailhouseRock

User


Do³±czy³: 18 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-23, 21:29   

MogÄ™ wszystko.
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2012-04-04, 18:47   

No moi rodzice mnie ograniczają. Staram się jakoś to rozwiązać.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2012-04-11, 09:24   

Najlepiej kiedy dochodzi się do pewnego kompromisu dziecko-rodzic. Bo jak wiemy są rodzice,którzy nie pozwalają na wiele,są którzy nie interesują się w ogóle tym co robią ich pociechy,dając im wolną rękę ,no a potem mają pretensje do całego świata,że dziecko zeszło np.na złą drogę,wpadło w złe towarzystwo itp. Przede wszystkim rozsądek i porozumienie,a wszystkim będzie się żyło lepiej,bezstresowo. ;) Pa.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-11, 09:57   

raczej mogÄ™ wszystko.
 

kaptel17  

User


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-11, 14:29   

Mi praktycznie też wszystko mogę wracać o 22 ale jest jeden haczyk :niepewny: muszę zrobić lekcję albo przed wyjściem albo po. Do póki nie opowiem lekcji nie położę się spać

I oczywiście muszę powiedzieć gdzie idę
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-11, 16:20   

mam już 18lat więc rodzice raczej nie mają wpływu na to co robie, gdzie idę, jeżeli chce coś zrobić/pójść to właśnie tak zrobię.
 

Karo  

User

Wolny człowiek



ImiÄ™: Karol

Wiek: 25

Do³±czy³: 11 Kwi 2012

Sk±d: Mazowsze, Koby³ka

   

Wys³any: 2012-04-11, 20:12   

Mogę wracać max. 20, nie palę ale kiedyś piłem alkohol okazyjnie ale przy rodzicach. Ostatnio alkohol mi nie smakuję więc raczej można mi wiele rzeczy. Jedyne coto że bez zgody ojca albo matki nie mogę wychodzić z domu. Chociaż zawsze mi pozwalają, a to tu do Warszawy tam do kolegi itp.
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2012-04-13, 15:51   

hm ostatnimi czasy na dużo mi pozwalają na wyjazdy cało dniowe typu o 7 mówię do kąd jadę i wracam o hm 23 do 23.30 zależy kiedy,ostatnio tylko coś nie mają takiego zaufania do mnie nie wiem czemu. :niepewny:
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Jeppo  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 11 Kwi 2012

Sk±d: Zasiedmiogórogród

   

Wys³any: 2012-04-14, 15:06   

W zimę mogę wracać ok. 19, o tej porze roku i na jesień gdzieś ok. 20, a w wakacje ok. 22. Czasami jednak, gdy uda mi się dojść do kompromisu pozwalają mi zostawać dłużej. Jeszcze parę miesięcy temu nie mieli do mnie zbyt dużego zaufania, bo ciągle gdzieś wychodziłam. Wtedy byłam z jednym chłopakiem w takim niby "związku" (choć nie jestem do końca pewna czy można to tak nazwać). Teraz raczej mi pozwalają wychodzić od czasu do czasu, choć oczywiście warunkiem jest to, że nie pogorszę swoich ocen.
_________________
"Bóg jest, a mimo to ludzie sądzą, że trzeba Go nadal szukać, bo trudno im się pogodzić z tym, że życie jest aktem wiary."
- Paulo Coelho

"Trefne karty rozdał los, więc przegrałem partię z nim, a życie toczyło się dalej" - R. Riedel
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-04-14, 16:57   

Od początku średniej szkoły mogłem robić wszystko na co miałem ochotę.
Imprezy - ok, mówiłem gdzie idę z kolegami i orientacyjnie o której wrócę (ale zawszę się przeciągało ; p.).
Papierosy, alkohol - nie było jakiegoś specjalnego sprzeciwu.
Impreza = alkohol, tak więc nie było wojen że wracałem do domu w takim stanie.

Postawili mi sprawę jasno. Jesteś w takim i takim wieku, więc ty decydujesz co robisz, jak robisz, kiedy robisz. Dbasz sam o swój interes.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

SkinheadOi!  

User

SKINHEAD



Do³±czy³: 15 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-15, 17:25   

Nie mam tutaj większych problemów.
Mama wie, że po pracy latam z Kumplami na piwo do baru, lub wypić gdzieś na ulicy.
W domu palę od 16 roku życia.
Jeżeli mowa o koncertach etc, to także bez problemów- mama ma do mnie zaufanie, a to, że czasami są problemy- no cóż, prowadzę taki styl życia.
_________________
Punki, Skini- ZJEDNOCZENI I SILNI!
My jesteśmy Oi! Społeczeństwa tego nawias.
My jesteśmy Oi! Przemoc dla nas to zabawa.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-04-15, 19:20   

Po 18 urodzinach mama pozwala mi praktycznie na wszystko. Zamiast kombinować mówię teraz "mamo, byliśmy na piwie, zasiedziałam się". Jak zadzwonię i powiem że chcę nocować poza domem też nie ma problemu, a jeszcze rok temu to by było nie do pomyślenia. Ale w sumie jeszcze rok temu byłam bardziej niepokorna. Teraz często po prostu siedzę w domu z chłopakiem wieczorami albo się uczę, więc mama ma mnie za bardziej rozsądną. No i jest różnica gdy wychodzę gdzieś z chłopakiem, wtedy się nie martwi, nie pyta nawet dokąd i kiedy wrócę. :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com