Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-10, 09:30   

Everthus napisa³/a:

Za dużo gadaliście o delikatnych, spokojnych, romantycznych itd.


No ja, ale to nie powód, aby te przymioty pierw pokazywać w ubraniu, bo wychodzi cipowatość.

Nie wiem czemu, ale drażnią mnie faceci w rurkach. Jakieś to takie chude wtedy jest, pająkowate i bałabym się, że jak mu tą chudziutką nóżkę nadepnę przypadkiem, to złamię.

Denerwuje mnie też wieczne pytanie się o zgodę. Ot, czasem niech facet coś samemu postanowi; wyjście gdzieś, kupienie czegoś. Niech nie drży przed samodzielnym podjęciem decyzji.
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-12-10, 12:11   

Cytat:

Mnie denerwuje pędząca zniewieściałość.


Cytat:

Za dużo gadaliście o delikatnych, spokojnych, romantycznych itd.


Ach, zniewieściałość. Zgadzam się w pełni z Everthus'em, przyczyna=skutek, ale poszłabym jeszcze dalej w tym kierunku. Mam wrażenie, że "zapotrzebowanie" na facetów - a więc także ich zachowanie - można by rozpisać w charakterze sinusoidy, jak i epoki literackie. Jest romantyzm, delikatność i uczuciowość, zaraz będzie nawrót zorientowania na bardziej męskich, zazdrosnych, po prostu z przesłodzenia. Oczywiście przyczyny można się też dopatrywać w aktualnej sytuacji społecznej. Jeżeli dzieje się dobrze, jest szał na delikatność, ponieważ kobiety ewolucyjnie mogą sobie pozwolić na poszukiwanie mężczyzny, który je zrozumie, albo przynajmniej uda że zrozumie i popłacze razem z nimi. Teraz w grę wchodzi kryzys, a więc znowu można przewidywać nadejście trendu na męskość i siłę. Po to, żeby miał kto się zaopiekować, obronić, zapewnić bezpieczeństwo, co jest mniej obserwowalne w czasach dobrobytu.
Owszem, uogólniam :-)

Co do mojego wylewania żali, denerwuje mnie część komplementów. £atwo coś palnąć odruchowo, bez przemyślenia, i się okazuje że albo trafił jak kulą w płot albo jest tak oklepane, że nic tylko siąść i płakać. Do tego dochodzą zupełnie nieodpowiednie wyznania. "Lubię z Tobą rozmawiać" "Dlaczego?" "Ponieważ Cię kocham". Nie wiem, może wydziwiam, ale ja to odebrałam tak, że jestem zupełnie nieinteresującym partnerem do rozmowy i gdyby nie musiał, w ogóle by się nie męczył rozmową tylko zabrał się od razu do rzeczy. A kysz.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-12-10, 19:42   

lovez8 napisa³/a:

Cytat:
Mnie denerwuje pędząca zniewieściałość.


lovez8 napisa³/a:

Jeżeli dzieje się dobrze, jest szał na delikatność, ponieważ kobiety ewolucyjnie mogą sobie pozwolić na poszukiwanie mężczyzny, który je zrozumie, albo przynajmniej uda że zrozumie i popłacze razem z nimi.



Myślę, że ta 'zniewieściałość' jest dobrym odzwierciedleniem 'kobiety niezależnej'. Tak to sie dzieje, ze przez lata wypracowujemy sobie statut pracującej, niezaleznej itp.. kobieta zamienia się w mężczyznę, facet w kobietę. Może zbyt dosadnie powiedziane, ale tak to wygląda. Ciężko też wyperswadować jednoznaczność w tym momencie, bo jak przyglądamy się dzisiejszej młodzieży, która staje się coraz młodsza ( "mam już 9 lat i nie jestem dzieckiem!" ).. widząc takie słit dziewczynki, które podkochują się właśnie w takich słit chłopcach. Jest zapotrzebowanie -> jest produkt.
Mam nadzieje, że

lovez8 napisa³/a:

można przewidywać nadejście trendu na męskość i siłę. Po to, żeby miał kto się zaopiekować, obronić, zapewnić bezpieczeństwo, co jest mniej obserwowalne w czasach dobrobytu.


I że masz rację :). Może to tylko trend?

A co do narzekania? Błędne koło. Ale owszem, mam swoje 'ale', co do płci przeciwnej ( choć wiem, ze i nasza w tym temacie świeta nie jest :D ). Mianowicie, takie sobie ot wykorzystywanie! Niby tak Ci pseudo zalezy, ale tak naprawdę zero jakiego kolwiek zainteresowania - jak się czujesz? jak ci poszła sesja? gdzie twoj uśmiech?
Ok, rozumiem, ze jedno i drugie powinno być dla siebie wsparciem, ale nie moze być tak, ze tylko dziewczyna będzie podnosić na duchu w zamian dostając.. co ? Własnie to, że on się jej wypiera.
Miłe.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

emen

User


Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-18, 00:20   

Mezczyzni są lepsi od kobiet ponieważ mysla o sexie co ma zwiazek z bliskoscią miłością, natomiast kobiety to płec ktora niszczy wszystko co dobre i kreuje zło
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-12-18, 19:43   

emen, już proponowałam Ci zostanie gejem, miałbyś problem z głowy.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Matiz  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 17 Gru 2011

Sk±d: Wa³brzych

   

Wys³any: 2011-12-18, 20:23   

emen napisa³/a:

Mezczyzni są lepsi od kobiet ponieważ mysla o sexie co ma zwiazek z bliskoscią miłością, natomiast kobiety to płec ktora niszczy wszystko co dobre i kreuje zło



Myśl ta głową co powinieneś. :-D A jak masz problemy są stosowne agencje/usługi, :mrgreen:

Ja nie wiem trafiłeś na jedną złą i co cała reszta to "Ku*****" ?? :?:

wegrrrry napisa³/a:

emen, już proponowałam Ci zostanie gejem, miałbyś problem z głowy.



Koleżanka dobrze mówi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie pasuje to masz zawsze jakąś alternatywę. :mrgreen:

Tylko pamiętaj że niektórzy takich nie tolerują. :evil: :evil: :evil: np. ja xD :hyhy:
 

emen

User


Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-18, 22:57   

Myslisz ze chce mi sie używac głowy dla przyjemności kobiet, układac strategie by czuły podniete, dogadzac im w jakikolwiek sposób, niechce..
No tak masz 16lat... pewnie trafiłeś na grono dziewczynek ktore cie odpowiednio nasterowały i myslisz tak jak one chcą, bo gdybys inaczej myślał niebyłbyś już u nich na topie, 'zostań gejem, nie tolerancja dla geji, to też podlizostwo, bo pewnie przeciw lesbijkom nic nie masz.. bo jestes sprzedany kobietom.
 

merrtens  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Gru 2011

Sk±d: future.

   

Wys³any: 2011-12-18, 22:58   

Ile na tym forum jest show-manów, ale zaraz zostają zgaszeni przez czuwające kobiety :-D
 

Matiz  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 17 Gru 2011

Sk±d: Wa³brzych

   

Wys³any: 2011-12-19, 11:43   

emen napisa³/a:

Myslisz ze chce mi sie używac głowy dla przyjemności kobiet, układac strategie by czuły podniete, dogadzac im w jakikolwiek sposób, niechce..
No tak masz 16lat... pewnie trafiłeś na grono dziewczynek ktore cie odpowiednio nasterowały i myslisz tak jak one chcą, bo gdybys inaczej myślał niebyłbyś już u nich na topie, 'zostań gejem, nie tolerancja dla geji, to też podlizostwo, bo pewnie przeciw lesbijkom nic nie masz.. bo jestes sprzedany kobietom.



Nie znasz mnie więc co najwyżej możesz domniemać że tak jest. :mrgreen: A niekoniecznie jest to prawdą. :-P

Co do grona "dziewczynek" jak to nazwałeś. Powiem ci tak nie miałem dziewczyny i powiedzmy że na moją osobę bardzo trudno wpłynąć. :-D

Nie wiem jak ty, ja się nie sprzedaje, ale widzę iż w tym świecie widzisz same problemy. ;)


Co do tolerancji owszem tu masz racje i w tym i tylko tym mogę się z tobą zgodzić. Nie wiem jak ty ja się podlizywać i imponować nie muszę nie mam takiej potrzeby. :oczami:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-12-21, 13:46   

Co gościa czytam to mam wrażenie, że on to specjalnie robi. Lubię go.

emen napisa³/a:

Mezczyzni są lepsi od kobiet ponieważ mysla o sexie co ma zwiazek z bliskoscią miłością, natomiast kobiety to płec ktora niszczy wszystko co dobre i kreuje zło



Logika rodem z nocnika że tak powiem :D. Ale nawet mi się to podoba! To zupełnie świeże spojrzenie na sprawy damsko męskie, które musisz mieć bardzo obcykane skoro znasz każdą kobietę na ziemi.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-12-21, 15:46   

emen, wyobrażasz sobie, jak piekielnie nudny byłby świat bez kobiet? Aż mnie ciary przechodzą. Sami faceci, brr...
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-12-21, 16:27   

Behemoth napisa³/a:

emen, wyobrażasz sobie, jak piekielnie nudny byłby świat bez kobiet? Aż mnie ciary przechodzą. Sami faceci, brr...

Oj tak, świat bez kobiet byłby idealny, ale też nudny.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-12-21, 16:35   

Nie byłby idealny. Byłby wyjątkowo prostacki. Ale masz rację, że nudny. : ]
_________________
#truestory
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-12-21, 16:55   

Krit napisa³/a:

Nie byłby idealny.

Jak to nie? Zero zmartwień!
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-12-21, 17:01   

Jimmy FoX napisa³/a:


Jak to nie? Zero zmartwień!



I tam. Z kobietami, to jeszcze najprzyjemniejsze te zmartwienia. ; d
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com